Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@micri
Viewsonic nije quadro accer fox vox kategorija, ne znam odakle ti to da je krs, si imao neki, korstio duze vreme?
Ja eto imam licno 27 i prezadovoljan sam, u bivsoj firmi smo ih imali gomile, oko 20 komada,
sto 22 / 24 / 27, i za 5 godina nikad nijedan problem sa nijednim monitorom...
Za te pare ja bih isao na 27 inca lcd led (ne ips) dvi/hdmi full hd ili 1920x1200 i to je to
ali dobices sad gomilu predloga da ides na 24 inca ips panel dell.
Idi u prodavnicu pogledaj oba pa sta ti odgovara i sta ti se svidja vise.
Okruglo 200e...
FPS se meri cime oces za pola sekunde, to je najmanji problem ali mene zanima sledece:
Gpu temp i usage
Vram usage
Ram usage
Cpu temp i usage
I recimo da je super i sat/vreme da imam.
Kad to steam moze onda cu uninstaliram msi afterburner i rivu tuner.
Ovo nije bitno da blenes tokom igre...
Za pocetak svim forumasima puno zdravlja,
srece, a posle toga sve ostalo ce vec lako doci.
Puno dobrog hardvera, da se i dalje druzimo, pomazemo, prodajemo, kupujemo, savetujemo.
Srecna vam 2015!!!
Kao da ljudi do sad nisu naucili da gase svaki oblik interneta na tim jako pametnim telefonima kad idu u inostranstvo, jer uvek on svlaci sve zive update mape itd. A 1mb maltene 1euro izadje...
Nek moli kuka objasnjava, nista ga to ne kosta, ali tesko da ce da mu oproste, moze da ne palti ali...
AMD karte su silovane godinu ili vise dana sa rudarenjem
Nvidija nije silovana sa rudarenjem.
AMD karti koliko ti dusa voli polovnih da biras
nvidijinih karti jako jako malo tih jacih bar.
Ko hoce samo nvidiju nema mnogo izbora ili novo u prodavnici ili polovno ali malo jeftinije (ne kao AMD...
@Zombi
U nekima da u nekima ne, neke stvari moraju da su kod mene na max a to su texture i object/world details.
Dakle ako su texture isprane i blede dzaba ti sve ostalo, isto tako ako ce sve da bude krljavo i sestougaono umesto okruglo opet dzaba sve ostalo kad su likovi/modeli i svet od malog...