• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Završena druga faza Sapphire nagradne igre!

    Cestitam dobitnicima! [/SPOILER]
  2. Dexter013

    Koja je razlika u kvalitetu slike na 4k na low settings u odnosu na 1080p na high

    @Никола Koja je poenta cak i 8k rezolucije kad ti igra izgleda musavo prazno bledo suplje? A medijum high i ultra je uzasno mala razlika, zato se ja i ne gadim da smanjim ono sto ne vidim bez zagledanja, a da izvucem 60 prosecnih frejmova.
  3. Dexter013

    Koja je razlika u kvalitetu slike na 4k na low settings u odnosu na 1080p na high

    Rezolucija ima granice , i postaje nebitna u jednom trenutku, meni licno je full hd na 27 inca mom monitoru sasvim lepa slika. Ne kazem da je 4k losa stvar ali je to za televizore sa velikom dijagonalom. Inace vise bi voleo da se izbace primitivni poligoni i predje na neki drugi sistem nego sa...
  4. Dexter013

    Koja je razlika u kvalitetu slike na 4k na low settings u odnosu na 1080p na high

    Foto realisticna grafika u igrama nece da moze zbog sistema i principa koji se vuklja vec 15 godina, tj. poligona i lepljenja textura na 2d povrsine... To nema veze sa rezolucijom. Ja sam spomenuo tv i rezoluciju jer se ovde svi gade jer na 24 inca imaju "samo" full hd. A kad bi im na random...
  5. Dexter013

    Koja je razlika u kvalitetu slike na 4k na low settings u odnosu na 1080p na high

    Sve na low je uzas zivi na bilo kojoj rezoluciji. Sve musavo, mutno, polu prazno, nigde senki, krljavi kockasti modeli, sta imas od toga sto ti je rezolucija velika? Apsolutno nista. Cak je i 1600x900 sasvim pristojna rezolucija kao i full hd, cak i za 24 i 27 monitore. Televizori od 50 inca...
  6. Dexter013

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    @Meda 3 komada, duxera :)
  7. Dexter013

    PCAxe Odeca (REVOLUCIJA)

    Moze meni 3 komada, dacu podatke nije problem... :)
  8. Dexter013

    Monitor do 170-80e

    Dell benq i aoc, sta si ti sve stavio sd u isti kos sto se tice kvaliteta :)
  9. Dexter013

    Best buy grafičke karte

    Ako govorimo o glanc novim iz prodavnie skroz je ludost uzeti 290x pored gtx 970... Ne?
  10. Dexter013

    Best buy grafičke karte

    Meni rade jako lepo sve amd i sve nvidija karte za mojih 15/20 godina koliko se bakcem sa kompjuterima, uz manje probleme koji se rese za par minuta. Da li ste vi cepidlake ili ste teski useri, ne znam, ali dosta vas ovde hejtuje nvidiju ili ati/amd...
  11. Dexter013

    [Rešeno] Dodatno punjenje/baterija za mobilni - Juice box, koji?

    Nemam tri blage veze sa mobilnima pa da pitam. Devojka ima neki LG optimus telefon, da li ima veze koji taj juice box uzmem ili mogu bilo koji? Fala. http://goo.gl/4ydQhh
  12. Dexter013

    Predlozi

    Otvori odmah temu Dule, sto da ne, pa da da svi dopunjujemo sa svim i svacim. Nesto tipa procesor i osnovno o njemu ( ne mora u sitna crevca sa tehnikalijama) Nego tipa frkvencija je to i to, pozeljno je da je sto veca zbog toga i toga. cache sluzi tome i tome bitan je za te i te stvari...
  13. Dexter013

    Pomoc oko sastavljanja racunara

    Za gaming masinu SSD je luksuz a ne realna potreba. Sve je ok sto je shang predlozio, sem gaficke, 2 gb rama na tako skupu masinu je suvise malo i uskoro ce kako je krenulo sa next gen igrama 3 gb biti standard.
  14. Dexter013

    Gaming PC do 40000 din.

    Napajanje oko 5-6k procesor fx 6300 11k ploca 6-7k ram 4gb 4k hdd 5k Ukupno 33k Ostaje ti samo 7k za graficku, sto je jako malo. Skupi jos 4-5k i uzmi polovnu 270x sa racunom i garancijom sa oglasa. Mocices da igras sve zivo na jako lepim detaljima.
  15. Dexter013

    Problem sa rezolucijom

    @stefi988 Ako si stavio slucajno clone rezim, ne moze naravno, stavi da su ti ekrani 1 i 2 odvojeni, i onda mozes da podesavas zasebne rezolucije na svakom.
  16. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    KiBpg0Q55yw
  17. Dexter013

    nVidia GeForce GTX 960 stiže 22. januara

    4gb ce biti, ne 3.
Vrh