Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne secka mi, kod Dunje secka jezivo, neigrivo, svakih sekund zakoci, a fps joj je oko 45/50.
Mene uzasava ovo katastrofalno padanje fps-a sa 60 na 45 dok cpu i gpu lade jajca,
dakle optimizacija i iskoriscenje hardvera 0.
Generalno je igrivo naravno, ali kad ti malo malo sa 60 pada na 45...
St. Vincent
Svaka preporuka, lep dobar film.
Bil Marej i Debela pokidali a i klinac super glumi.
http://www.imdb.com/title/tt2170593/?ref_=nm_flmg_act_7
RainMaker
http://www.imdb.com/title/tt0119978/?ref_=fn_al_tt_1
Svaka preporuka, lep dobar film.
Deni Devito i Met Dejmond +...
Igra malo radi lepo, malo ne radi,
ja hocu 60 fps-a, medjutim sta god stavio od detalja neki delovi su tako jadno odradjeni.
Graficka radi sa pola snage kao i procesor,
vrama ima koliko oces viska
kao i sistemskog rama,
dakle nista ne koci ali ja imam 40/45 kako gde na bilo kojim...
Ako vec imas para idi na intel cpu, ako vec planiras i5 4690 uzmi sa K oznakom veruj mi nece se baci.
Plocu uzmi da je H97 i jedino sto bih ja tu dodao je custom kuler za cpu.
E sad, 270x je ok karta, ali to je sve, ok.
Po meni bolje ici na AMD cpu x6 ili x8 ali zato ti ostaje jos fino para za...
Kakva crna konkurencija intelu, APU, jaka stvar sto ce biti ddr4 bazirani, i dalje je to apu resenje.
Ja prelazim na i5 ddr4 kad bude, a AMD ako ikada napravi nesto sto je blizu i5 ili malo slabije od i7, onda mozda i predjem nazad u zavisnosti od cene.
Pa uradili su remake keca iz 1996 za gamecube i nintendo wii,
ovo sad sto je izaslo je samo hd verzija za pc tog vec odradjenog remake-a.
@Proday
Igra i jeste identican kec dakle 90% je sve isto, imas samo 10% novina koje su dobre, kao da igras identicnu igru ali je opet deluje novo :)...
Na mojoj masini leti kako radi. Nikakav problem 55/60 fps-a konstantno.
Na Athlon II x4 i 280x nije da je problem u frejmovima, ili da karta ili cpu ima mali usage,
FPS vrti se oko 50 uglavnom ali konstantno secka, svakih sekund ipo recimo.
Mislim da ce biti do AMD drajvera jer je igri...
270x / gtx 760 ako imas para 280x/gtx970
Ali garant imas kinesko no name krs napajanje koje si dobio uz kuciste, pa ce i to da te kosta jos.
Nikad ne uzimaj te vec sklopljene masine ala maxi / DIS.
Ljudi ja ne znam sto bi lagao, uzeo sam kartu od steamrolera, probao gasi se komp, javio sam i njemu odmah,
ali probao kod mene na mojoj masini na besnom chifteku od 650w radi ko sat.
Zamenio napajanje za TT 730w i radi ko zmaj.
Dakle to napajanje NE MOZE DA TERA 280x i x4 CPU.
Licno probao na...
Dying Light se pojavio u prodaji. PM koga zanima.
Open world, sand box, parkur, zombike, pucacina, istrazivanje, sve po malo.
Minimum requirements:
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
Processor: Intel Core i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 4 GB RAM DDR3...
Promakla mi doticna tema.
Mada iskreno nisam primetio neko seckanje ili pad FPS-a a terao sam je preko tih 3.5 gb u shadow of mordor.
Inace ne puca ne gubi se, radi.