Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
U zdravlje da je odigras!
Inace mi smo davne 1994 igrali resident evil 1 na ps1 BEZ memorijske kartice, dakle smrt=kraj,
nema save, nema continue,
napeto, gusto uzbudljivo,
od tad mi se vuce taj 0 smrti sindrom :)
A danas igre,
udjes u sobu CHING check point,
uzmes item, CHINK check...
Ok ja sam skapirao da oces i plocu da zamenis.
Isti djavo, sve ostaje isto :) jos ti vise para ostaje za graficku, koliko mator je taj chiftek i koliko ampera ima na +12 granama?
Nemoj tu da stedis ako je napajanje na granici.
POz i dobro dosao.
AKO ides na AMD
FX 6300
uzmi plocu sa 970 chipsetom
8 gb rama
sve sto ti ostane od para baci na graficku
ako ides na intel i5
batali K model dosta je skuplji
ne treba ti besna ploca, h87/h97/z97 chipset ti je ok
8 gb rama
sve ostalo baci na graficku
(podrazumeva se da vec...
@Smith
RE ako ti se svidjao onda svidece ti se i sad.
Ako si ga onda igrao cisto jer nisi imao nista drugo i reda radi nece ti se svideti ni sad kad je grafika besna.
Ja vise volim i postujem re 1 2 3 , code veronica,
nego ove nove koju su obicne pucacine 4 5 6 (od kojih jedino 4 valja)
Inace...
@GIGAFAN
Najjednostavnije je da probas, dakle neces ga sigurno ostaviti da se przi satima bez nadgledanja.
Prati sve zive temperature koje mozes sedi ispred kompa i videces na cemu si, greje se previse, vracaj box i cao.
Niko ti ne moze dati konacan i tacan odgovor bez da se proba.
Verujem da nema puno ljubitelja starih klasicnih RE ovde, ali ako ima,
ovo je izaslo.
Inace ovo je remake prvog dela, prvi je izasao za ps1, a ovaj remake je izbacio nintendo za gamecube i nintendo wii, a sada izlazi u maximalnom kvalitetu texturama itd za sve konzole i pc.
Ot1-xyvE_8A