• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    U zdravlje da je odigras! Inace mi smo davne 1994 igrali resident evil 1 na ps1 BEZ memorijske kartice, dakle smrt=kraj, nema save, nema continue, napeto, gusto uzbudljivo, od tad mi se vuce taj 0 smrti sindrom :) A danas igre, udjes u sobu CHING check point, uzmes item, CHINK check...
  2. Dexter013

    Nov komp?

    Ok ja sam skapirao da oces i plocu da zamenis. Isti djavo, sve ostaje isto :) jos ti vise para ostaje za graficku, koliko mator je taj chiftek i koliko ampera ima na +12 granama? Nemoj tu da stedis ako je napajanje na granici.
  3. Dexter013

    NVIDIA GTX TITAN II

    @Zombi Nekada su najnajskupje karte na svetu u bilo kom trenutku iznosile 400, max 500e, a danas, totalna nebuloza, mada ko voli nek izvoli.
  4. Dexter013

    Nov komp?

    POz i dobro dosao. AKO ides na AMD FX 6300 uzmi plocu sa 970 chipsetom 8 gb rama sve sto ti ostane od para baci na graficku ako ides na intel i5 batali K model dosta je skuplji ne treba ti besna ploca, h87/h97/z97 chipset ti je ok 8 gb rama sve ostalo baci na graficku (podrazumeva se da vec...
  5. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Zavrsio ga sa Jill, naravno na HARD sa 0 smrti/save/ink ribon-a :) Sledeci je kris na hard, sa 0 smrti/save-a, naravno.
  6. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    @Smith RE ako ti se svidjao onda svidece ti se i sad. Ako si ga onda igrao cisto jer nisi imao nista drugo i reda radi nece ti se svideti ni sad kad je grafika besna. Ja vise volim i postujem re 1 2 3 , code veronica, nego ove nove koju su obicne pucacine 4 5 6 (od kojih jedino 4 valja) Inace...
  7. Dexter013

    Privremeno hladjenje...... mozda ?

    @GIGAFAN Najjednostavnije je da probas, dakle neces ga sigurno ostaviti da se przi satima bez nadgledanja. Prati sve zive temperature koje mozes sedi ispred kompa i videces na cemu si, greje se previse, vracaj box i cao. Niko ti ne moze dati konacan i tacan odgovor bez da se proba.
  8. Dexter013

    SanDisk Extreme (64gb) USB 3.0 iskustva-pitanje

    Pozdrav i dobrodosao! Nista mu ne fali, komsija moj ga ima, uzimaj slobodno.
  9. Dexter013

    Izvučen dobitnik ASRock giveaway-a

    Polu puna ili polu prazna casa... :)
  10. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Pa cpu radi sa 30% dakle 2 jezgra gpu oko 25/30% dakle stvarno nije zahtevno a sve na max.
  11. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Samo jos procesor fali, sitnica. Bar nije napisao, gejmerski :)
  12. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Pazario sam igru, radi extra, skroz je inace nezahtevna, preporucujem dzojped mada i podesena lepo tastatura nije na izmet.
  13. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Na stimu je 20e trenutno, a ima i "jeftinije"
  14. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Verujem da nema puno ljubitelja starih klasicnih RE ovde, ali ako ima, ovo je izaslo. Inace ovo je remake prvog dela, prvi je izasao za ps1, a ovaj remake je izbacio nintendo za gamecube i nintendo wii, a sada izlazi u maximalnom kvalitetu texturama itd za sve konzole i pc. Ot1-xyvE_8A
  15. Dexter013

    Nvidia GeForce Experience & Maxwell giveaway – Kviz znanja

    računaćemo kao da ste lajkovali :)
Vrh