• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    re4 ne treba da ide sa prva 3 dela i code veronica-om, jer je skroz promenjen koncept i sam gameplay. re4 kao igra je odlicna, jedna od najboljih koje sam igrao, ali kao RE naslov je obincan prosek. Remake prvog dela smo dobili, meni licno bi bilo drago da odrade 2, 3, i code veroniku u ovom stilu.
  2. Dexter013

    Koje napajanje?

    Licna preporuka : 730W Thermaltake Smart SE SPS-730M Modularno, 14cm fan http://goo.gl/oEAzaR
  3. Dexter013

    crucial mx100 256gb, prespor write

    I ovde kukas? :) Ajde pusti da je test pattern 0-fill, pa javi.
  4. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Evo i sa Krisom na hard, e ovo je zanimljivo, 0 smrti 0 sejva naravno.
  5. Dexter013

    R9 270 OC pitanje

    Silujes kartu a dobijas dosta vece grejanje buku zbog samo 3-4 frejma? Batali posao.
  6. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    Ljudi potrosnja na godisnjem nivou da silujete komp svaki dan po par sati, izmedu furune i malog potrosaca od grafike je 1000 din na godinjem novou, o cemu vi pricate?
  7. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    Bacio pogled na link koji sam postavio, video da se kolje sa 280x, nisam sad odmah potrcao da gledam i na drugim sajtovima, usao sam u polemiku, ne skroz neinformisan ali delimicno, tako da oprasta mi se :)
  8. Dexter013

    GeForce GTS 450 1GB vs MSI HD5750 1Gb PCI-E

    Ne znam, se pise odvojeno, kupi gts 450. Pozdrav!
  9. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    Ma ne kazem ja nista, ne ulazim toliko detaljno i duboko sad, samo sam bacio pogled, ali ok, ako vi ljudi tako kazete naravno da je tako, nikakav problem.
  10. Dexter013

    GeForce GTS 450 1GB vs MSI HD5750 1Gb PCI-E

    5670 je bolja! Otvori jos jednu temu ! :) http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=21508 :troll:
  11. Dexter013

    GeForce GTS 450 1GB vs MSI HD5750 1Gb PCI-E

    @rzcoka Imas gomilu sajtova gde mozes da uporedis sve karte jedna vs druga, ne moras da otvaras svaki put novu temu za te stvari.
  12. Dexter013

    GeForce GTS 450 1GB vs MSI HD5750 1Gb PCI-E

    Tu su negde, sto? http://www.anandtech.com/bench/product/537?vs=609
  13. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    kitguru dakle namestaljka, ok.
  14. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    Ne razumem, kako tebi nije tu negde sa 280x ? http://www.kitguru.net/components/gr...ng-soc-review/
  15. Dexter013

    Nvidia predstavlja GTX 960

    http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/gigabyte-gtx960-g1-gaming-soc-review/ Karta je tu negde sa 280x ali je problem 2 gb rama, dakle katastrofa, sve na high stavis ali texture ces da ostavis na medijum, tuga. Verovatno ce 960 TI model imati 3 gb rama, cisto da ne ulazi u...
  16. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Nema hard odmah, inace bi na HARD oma, naravno, a ovo da nema vrata/ucitavanja je majka!
  17. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    Ovo na pocetku pre nego sto prvi put predjete igru, biranje tezine je very easy, easy, normal. A ovde se tek ima nakon sto se prvi put predje igra na normal ili bilo kojoj tezini HARD A evo i novi rezutlati na HARD sa 0 smrti i bez sejva :)
  18. Dexter013

    Resident Evil / biohazard HD REMASTER

    !! PREKIDANJE VRATA/UCITAVANJA !! Dakle nema vise vrata i ucitavanja Idete ovde: http://residentevilmodding.boards.net/thread/3092/ Imate download link, nakon sto skinete taj mali fajl, pokrenete prvo igru, zatim pokrenete taj exe kao admin i nema vrata/ucitavanja. pokrenete opet i vratila su...
  19. Dexter013

    Tema o popustima za igre

    Codemasters pakovanje za smesnih 350 din :) http://goo.gl/7Y7bgx
  20. Dexter013

    Nov komp?

    Ram je bitan kod karte jer odredjuje kvalitet/kolicinu texturi u igri, a ako je sve sem textura na maximumu dzaba opet, jer igra izgleda isprano/musavo/masno. Magistrala je najmanje bitna. Na to slabasno matoro napajanje ne treba da stavlja nista, pogotovo ne 280x jer ce se samo gasiti komp...
Vrh