Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Meni mirise da je windows, od kad je ta instalacija?
Ako nije do windojsa, onda si navukao viruse i gamad.
Ako nije ni to, moguce da je ploca totalno pobrljavila.
Kreni sa skeniranjem za malver viruse itd.
Ako nema nista udri novi windojs.
Javi se ako ova dva ne srede stvari.
O da, popice i tuzbu za varanje kupaca, kod nas mozes da radis sta hoces ali preko je to veliko no no!
http://www.guru3d.com/news-story/lawyers-homing-in-on-nvidia-after-gtx-970-memory-allocation-claims.html
Ti da se petljas sa time se ne isplati, benzin tamo pa izlazis iz zemlje pa benzin nazad opet.
Skuplje od tih 50e ce da te izadje a uvek mozes da naebes na carini.
Dakle lepo ti govore ljudi, imas te preprodavce koji donose iz madjarske pa uzmi od njih nesto
a trazi ih na kupujem prodajem...
Igra kao igra je jako dobra, najtezi asasin do sad.
Ali optimizacija ubi skroz...
Neki delovi igre nevezano od podesavanja ce da zakucaju gpu i cpu na 99% (uglavnom trgovi sa nenormalno velikim brojem ljudi)
Environment quality - jako mali uticaj na fps
Texture (ako imate dovoljno rama) jako...
Ja sam je kupio pre svog tog shajzeta, e sad niko nije zadovoljan sto nije dobio stvarno 4 gb ali ljudi nece da se bakcu da vracaju zbog 512mb, ja sam prvi medju njima, inace da sam se iznervirao, jesam, ali ne toliko strasno jer je ipak karta dobra.
Niko nije zadovoljan sto nije dobio stvarno 4 gb ali ljudi nece da se bakcu da vracaju zbog 512mb,
ja sam prvi medju njima, inace da sam se iznervirao, jesam, ali ne toliko strasno jer je ipak karta dobra.
Mator ti je monitor druze, umire polako ali sigurno (ako je ovaj iz tvoje masine)
sve cesce ce da ti sedesavaju ta gasenja i sve ce duze da traju dok nece skroz hteti ni da se upali.
identican problem je imala moja Dunja sa njenim starim monitorom.
Drajvere za internet? Mislis za lan?
Guglaj drajvere za tu plocu probaj najnovije za win7 i 8.
Probaj nesto odavde: http://www.asus.com/rs/Motherboards/MAXIMUS_VII_HERO/HelpDesk_Download/
@Cooler Master
Imam cooler master v8 gts kuler za cpu.
Medjutim ne znam ni sam kako, izgubio sam kljuc za montoranje kulera!
Svi delovi breketi itd su tu, sem kljuca.
Da ne bih sledeci put kad menjam cpu koristio ovo:
da li mozete da mi posaljete ovo:
Hvala.