Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja kapiram apu platformu, odlicna za nezahtevne korisnike koji zele integrisanu graficku i ona im je dovoljna.
Ali ici na apu platformu i uzimati je za gaming uz besnu graficku (solo) ne kapiram.
Sto ne uzeti najjacu mogu platformu uz mogucnost kasnije upgrade-a na nesto dosta jace (vise jezgara)
Druze vec si dobio tonu odgovora i to na 3 razlicite teme, nema potrebe da za svako pitanje otvaras novu temu.
Ako se ide na intel ide se na bar i5 i cao. Ako se nema za i5 ide se na fx 6300/eventualno neki x8 na akciji.
Dakle za tvoj budzet amd je mnooogo isplativija varijanta.
Em srpski em cirilica :) To je problem.
Koji ram konkretno imas, koliko stapova itd.
koje su postavke u biosu,
i naravno sto bobi pita koja je ploca u pitanju?
@shonsi99
recimo : http://goo.gl/q8ctxa
Ako uzmes jako jeftinu plocu neces mocu da teras kasnije x6 ili x8 procesor.
sa apu atlonom si se zakopao odmah.
@Rysessassin
Ako ne stavljas sve glupave nepotrebne detalje na max imaces konstantno preko 60 fps-a.
Tebi treba sve novo iz radnje ili imas neke stare komonente?
Pa tako ce i da bude, do bg-a mi nije tesko,
prosli put bas sam namucio Duleta da me i pokupi i vrati,
al jbg to je bilo ono drz ne daj u poslednji cas.
@Krantela
Ne moras da dizes voltazu kad stavljas ram sa 1333 na 1600 mhz.
Samo vrednost za brzinu promenis i to je to.
Inace neces u 99% slucajve imati nikakvih problema ako uzmes jos jedan nov stap,
kingston na 1600 mhz, a samo gledas da potrefis latencije i voltazu sa starim stapom i to je to.