Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Bobi
Upaliti igru opet, imas ti maltene jos toliko da igras side kvestova.
pogledaj listu, neki retki su tipa skupi 100 ovoga ili onoga, ali vecina su skroz nove tamnice/lokacije sa bosovima na kraju.
http://www.ign.com/wikis/darksiders-2/Side_Quests
Inace kec je takodje odlican, pazari pa...
@Bobi
Kako bre kratka igra?
Treba oko 15/20 sati i to kad sve znas (svi main i svi side kvestovi)
a ne racunam onih par sa kristalima i skupljanje nekih nepotrebnih nebuloza.
Sta i kako si ti odigrao?
Za vikend odigrao far cry 4 (napokon)
Odlicna igra mada mi deluje kao modifikovani fc3 u malo drugacijem okruzenju.
Sve u svemu preporuka, nista bolji nista losiji od fc3.
@Exodia
Sto se igara tice i brzine rama, to je bacanje para. Dobices 1-2 fps-a vise.
Skupa ploca se ne uzima zbog podrzane velike brzine rama u igrama, vec zbog svojih licnih potreba.
Dakle ne uzimaj besnu plocu zbog brzine rama, bacas pare.
@Steam
Ne razumem te.
Ja sam rekao da meni ne treba, kakve veze ima sto sam ja zaposlen, gde je to bitno uopste?!
Nemam ja nista protiv dece, nije stvar u godinama ucesnika,
nego u tome da ih zabole za ovu zajednicu osim kad se nesto deli dzaba.
Krajnja poenta je nek ode nekom klincu koji...
Neko stvarno vadio bateriju dok je komp bio upaljen?!
Ako nisi to radio druze nego dok je bio ugasen,
proveri kablove, nesto ili si pogresio ili nije leglo do kraja.
Trece nema.
Aj napisi odakle si, ako si iz Panceva mogu ja da ti pomognem.
E jbg...
Da je stavljeno da samo member status clanovi da mogu da ucestvuju bilo bi lepo.
Ovako nicu ko pecurke klincurija/balavurdija i likovi koji ce biti na forumu dok traje nagradna igra,
a cim prodje nikad se vise nece ni logovati, osim ako im se ne javi ili ne vide negde da opet ima...
Ja ako je daleko uvek imam nekoga, prijatelji rodbina drugari, pa i nekog sa foruma,
upaltim pare na poznat racun pa ta osoba koja mi cini uslugu ode licno proveri proba plati i to je to.
Onda moze slanje pouzecem.