• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    NVIDIA Witcher 3 takmičenje

    @Dule Nisu tvoje reci nego Atiline. Ma nebitno skroz i ja se trpam u nesto a ni ne ucestvujem :)
  2. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    @Bobi Hahahaha, tek sad vidim zaeb :)
  3. Dexter013

    Šest godina Sekirice

    Nemoguce da nema nijedan Pancevac sa kolima?
  4. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    @Bobi Upaliti igru opet, imas ti maltene jos toliko da igras side kvestova. pogledaj listu, neki retki su tipa skupi 100 ovoga ili onoga, ali vecina su skroz nove tamnice/lokacije sa bosovima na kraju. http://www.ign.com/wikis/darksiders-2/Side_Quests Inace kec je takodje odlican, pazari pa...
  5. Dexter013

    Najgluplji / najbizarniji nick koji ste videli?

    MyMoon, ChickWithDick.
  6. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    @Bobi Kako bre kratka igra? Treba oko 15/20 sati i to kad sve znas (svi main i svi side kvestovi) a ne racunam onih par sa kristalima i skupljanje nekih nepotrebnih nebuloza. Sta i kako si ti odigrao?
  7. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    Za vikend odigrao far cry 4 (napokon) Odlicna igra mada mi deluje kao modifikovani fc3 u malo drugacijem okruzenju. Sve u svemu preporuka, nista bolji nista losiji od fc3.
  8. Dexter013

    Moze li bolje za ove pare, i koje napajanje?

    @Exodia Sto se igara tice i brzine rama, to je bacanje para. Dobices 1-2 fps-a vise. Skupa ploca se ne uzima zbog podrzane velike brzine rama u igrama, vec zbog svojih licnih potreba. Dakle ne uzimaj besnu plocu zbog brzine rama, bacas pare.
  9. Dexter013

    NVIDIA Witcher 3 takmičenje

    @Steam Ne razumem te. Ja sam rekao da meni ne treba, kakve veze ima sto sam ja zaposlen, gde je to bitno uopste?! Nemam ja nista protiv dece, nije stvar u godinama ucesnika, nego u tome da ih zabole za ovu zajednicu osim kad se nesto deli dzaba. Krajnja poenta je nek ode nekom klincu koji...
  10. Dexter013

    USB Device Over Current Status Detected

    Neko stvarno vadio bateriju dok je komp bio upaljen?! Ako nisi to radio druze nego dok je bio ugasen, proveri kablove, nesto ili si pogresio ili nije leglo do kraja. Trece nema. Aj napisi odakle si, ako si iz Panceva mogu ja da ti pomognem.
  11. Dexter013

    :D Smešne slike [2015]

    Auuuuu, kakva navlakusa! :)
  12. Dexter013

    NVIDIA Witcher 3 takmičenje

    E jbg... Da je stavljeno da samo member status clanovi da mogu da ucestvuju bilo bi lepo. Ovako nicu ko pecurke klincurija/balavurdija i likovi koji ce biti na forumu dok traje nagradna igra, a cim prodje nikad se vise nece ni logovati, osim ako im se ne javi ili ne vide negde da opet ima...
  13. Dexter013

    Moze li bolje za ove pare, i koje napajanje?

    Ja ako je daleko uvek imam nekoga, prijatelji rodbina drugari, pa i nekog sa foruma, upaltim pare na poznat racun pa ta osoba koja mi cini uslugu ode licno proveri proba plati i to je to. Onda moze slanje pouzecem.
  14. Dexter013

    Moze li bolje za ove pare, i koje napajanje?

    Da li si toliki car da ces nekome nepoznatom na slepo unapred da saljes 250e na lepe oci?!
  15. Dexter013

    Koji Procesor

    Ako uspes da upregnes 8 gb rama do daske a da nije stres/load test vec regularno koriscenje kompa, svaka cast.
  16. Dexter013

    Moze li bolje za ove pare, i koje napajanje?

    375e kosta u radnji http://goo.gl/SO5Sck Dakle za 250e sa racunom i garancijom je ok kupovina, ali obavi ti to licno.
  17. Dexter013

    Kupovina konfiguracije do 55000 dinara

    fx 6300: http://goo.gl/4jxlL 4gb rama (dokupis jso 4 kasnije) http://goo.gl/ap4GHg ploca: http://goo.gl/q8ctxa hdd 1tb: http://goo.gl/XbxFb napajanje: http://goo.gl/Pq7oNJ kuciste: http://goo.gl/6NIWCY 42.799 A graficku juri polovnu 280/280x/270x sa racunom i garancijom.
  18. Dexter013

    Porez za prihod iz insotranstva?

    Toliko jednostavno + 1
  19. Dexter013

    Koji Procesor

    Njemu treba MINIMUM 32 gb rama... A za sta? Niko ne zna. :)
  20. Dexter013

    Šest godina Sekirice

    Ja sam za, ima nekih Pancevaca sa kolima da podelimo beMzin?
Vrh