Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Na kozlomama radi na 30 fps-a i dosta manjim detaljima nego na pc-ju.
Fps pda i ispod 30 kad je krkljanac naravno. Sve je to ok i ocekivano.
A da mi je gpu usage na 99% ili cpu na 99% ok, bottleneck i ne treba da imam 60 fps-a,
ali grafika sa pola snage cpu sa pola snage a ja imam 40/45 fps-a u...
Majko moja zakljucali ga na 30 fps-a...
Moze da se poveca ovako:
Go to the Batman: Arkham Knight folder and find the “Config” folder
e.g. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Knight\BMGame\Config
Open the following file with a text editor like Notepad...
Moze da se zvanicno igra, ali,
Imate nove drajvere i od nvidije i od amd-a, bez njih ne treba ni startovati igru, besmisleno je.
AMD Drivers
Thanks to AMD’s fast response, we have received updated drivers optimized for Batman: Arkham Knight.
It is strongly recommended to update to these new...
Isplaniras lepo sta ces da kazes, napises na papir ako treba pa snimis samo zvuk i nalepis na video.
Na licu mesta cisto da smislis u trenutku, nije bas dobro.
Add on za FF: https://addons.mozilla.org/En-us/firefox/collections/LouCypher/shorturls/
Add on za Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/googl-url-shortener/iblijlcdoidgdpfknkckljiocdbnlagk
A mozes i online bez add-on ova: https://goo.gl/
I onda linkovi izgledaju ovako ...
144 herca monitor na 60 fps-a je isto kao 60 herca monitor.
Dakle sa kojom grafickom/cpu-om ce on u 4k ili kojoj vec rezoluciji da izvuce konstantnih 144 frejma, to nema veze?
Samo me zanima kako i zasto je bolja prva varijanta?
Zato sto je intel intel, iako je onde jedino bitno gaming, osim ako je cpu mnogo bitniji za gaming od graficke...