• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Ani gif [512k warning]

    Extra za macku i ejlijena. :)
  2. Dexter013

    Napajanje se oseca na zapaljenu plastiku

    Mozda se se nesto topi sto nije prasina, ako tako nastavis debelo rizikujes da sagoris ceo komp. Nosi negde da to neko fizicki pogleda, ovde neces dobiti pomoc i resenje na daljinski.
  3. Dexter013

    GTA V

    eve ti: http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-grand-theft-auto-v/
  4. Dexter013

    Izbor graficke za LC Power LC600H-12 V2.31

    280 ne moze na to napajanje, nije moglo ni na ono kao malo kvalitetnije lc od 600w. http://goo.gl/0GBP8g U kombinaciji sa fx 6300. Gasice se masina 100% Dakle 270/270x puna kapa kao sto covek rece.
  5. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Mada sa tom grafickom neces imati prosecnih 55/60 fps-a. Kod Dunje na 280x se vrti na oko 45/50 kako gde.
  6. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Nema seckanja, ako ode na 55 fps-a to je to.
  7. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Kod mene x8 na 4ghz radi prosecno oko 40/45% usage. gpu je na oko 65% min prosecno oko 75%, retko kad ode na 85/90% (kosa ugasena) Zakucano na 60 fps-a
  8. Dexter013

    Apple slavi!

    srsn!
  9. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    ddr2 ram skup ko djavo. 2 gb ddr2 na 800 3500 din :) http://goo.gl/DjZ598 Dakle ram prodaj za 4000/3500 din, ide opusteno.
  10. Dexter013

    Najbolja igra koju ste ikad igrali Je?

    @Bobi Da ali to uradis po svim redovima i to je to, vrtis jedno te isto neprestano, to je sve sto ima da se radi realno. Grafika je meni bila krs za to vreme a o ucitavanju necu ni da govorim...
  11. Dexter013

    Najbolja igra koju ste ikad igrali Je?

    Bogme morao bih da dodam i witchera 3 na best of all times listu. @Mitar Postal 2? Igra je spora / dosadna, katastrofalno duga ucitavanja svakih 2-3 minuta, nemas mnogo sta ni da radis u igri sem random pravljenje haosa koje realno dosadi posle 10 minuta. Grafika dosta ispod proseka...
  12. Dexter013

    Zotac announces GTX Titan X with Arctic Storm cooler

    Meni kao da je brat od gigabajtovog windforsa :)
  13. Dexter013

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Neki utisci za sad. Glavna prica je meni za sad sasvim ok, zanimljiva i ok sklopljena. Sporednih kvestova ima porilicno i raznovrsni su. Ima i ugovora da ubijes neko cudo sto muci selo. Kao i trazenje blaga tj oruzija oklopa itd. Dakle jako puno sadrzaja. E sad na kraju ima jos i milion...
  14. Dexter013

    [Rešeno] Konfiguracija za 1200e

    Ram uzmi 3x4gb na recimo 1600/1800mhz moze kingston neki i cao. A nemoj b85 chipset i i7 sa K oznakom, uzmi z97 pristojnu plocu i to je to.
  15. Dexter013

    [Rešeno] Konfiguracija za 1200e

    @LoLeRo Uzmi 12 gb rama umesto 16, a pare prebaci na bolju plocu. Mozes i malo klasicnije kuciste i tu mozes da ustedis jos koji dinar. (gde si i po kojoj ceni iskopao taj antek?)
  16. Dexter013

    Ne prikazuje se slika pri paljenju, pomoc.

    Dakle ubo sam, nisi povezeo x4 ili x8 kabal za cpu u plocu :)
  17. Dexter013

    Ne prikazuje se slika pri paljenju, pomoc.

    Sve si potvrdio sem za napajanje za cpu, to nije isto sto i za kuler od cpu-a.
Vrh