Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mozda se se nesto topi sto nije prasina, ako tako nastavis debelo rizikujes da sagoris ceo komp.
Nosi negde da to neko fizicki pogleda, ovde neces dobiti pomoc i resenje na daljinski.
280 ne moze na to napajanje, nije moglo ni na ono kao malo kvalitetnije lc od 600w. http://goo.gl/0GBP8g
U kombinaciji sa fx 6300. Gasice se masina 100%
Dakle 270/270x puna kapa kao sto covek rece.
Kod mene x8 na 4ghz radi prosecno oko 40/45% usage.
gpu je na oko 65% min prosecno oko 75%, retko kad ode na 85/90% (kosa ugasena)
Zakucano na 60 fps-a
@Bobi
Da ali to uradis po svim redovima i to je to, vrtis jedno te isto neprestano, to je sve sto ima da se radi realno.
Grafika je meni bila krs za to vreme a o ucitavanju necu ni da govorim...
Bogme morao bih da dodam i witchera 3 na best of all times listu.
@Mitar
Postal 2?
Igra je spora / dosadna, katastrofalno duga ucitavanja svakih 2-3 minuta, nemas mnogo sta ni da radis u igri
sem random pravljenje haosa koje realno dosadi posle 10 minuta. Grafika dosta ispod proseka...
Neki utisci za sad.
Glavna prica je meni za sad sasvim ok, zanimljiva i ok sklopljena.
Sporednih kvestova ima porilicno i raznovrsni su.
Ima i ugovora da ubijes neko cudo sto muci selo.
Kao i trazenje blaga tj oruzija oklopa itd.
Dakle jako puno sadrzaja.
E sad na kraju ima jos i milion...
@LoLeRo
Uzmi 12 gb rama umesto 16,
a pare prebaci na bolju plocu.
Mozes i malo klasicnije kuciste i tu mozes da ustedis jos koji dinar. (gde si i po kojoj ceni iskopao taj antek?)