Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Grodos
To nije intro cisto reda radi nego bukvalno ucitavanje, pa da ne blenes u progres bar ili crn erkan.
Turi igru na ssd, ucitavanja maltene nema i ne stigne ni pricu da isprica taj cika sa introa a vec krece igra.
Taj cpu nece da koci nijednu graficku ako juris 60 fps-a.
Dakle uzmi neku 280x / gtx 770 ali obavezno zameni i napajanje,
ne treba ti tako besno hladjenje za cpu, taman tu razliku turis na bolje napajanje.
Quake 3 je makja svih fps sto se tice multiplejera / skill-a.
To je bar moje iskustvo. (ne tvrdim da za ostale igre ne treba nikakav skill)
Svaki odlican q3 igrac je uglavnom vise nego prosecan kamperas,
dok obrnuto ne ide nikako, gube sa 0 ili minusom.
Ako moze na pm ti DLC-ovi, ali odvojeno od igre, nju vec imam
i ako moze mali info sta je konkretno u DLC-u?
Sve nalazim ali sve je sa komplet igrom, nema potrebe da pazarim opet 20 gb...
Ja imam dva komada od 3 metra za tastaturu i misa, koristim kad se igram na tv-u.
Nikad nijedan problem. Placeno nesto smesno oko 800 din za oba kabla ovde u Pancevu.
Ko voli malo tvrdji zvuk,
lik radi opako dobre metal / punk / hc obrade.
Da su originali ovakvi slusao bi i Gagu i Britni :)
JMLjg89e4BI
8jfpsiLx21k
GyG7bvOdNLo
Ako imas para uzmes budzet plocu za intel i neki i5.
Ako nemas para uzmes bar 970 chipset plocu AM3+ naravno, i kasnije turis neki fx x6 ili x8.
Dakle od budzeta sve zavisi :)