Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne menjaj nista, bacas pare bukvalno, taj tvoj cpu je vise nego dovljan za sve bukvalno a i bice u narednih par godina.
ddr4 platforma je prodavanje magle uz skok od 5% realnih performansi.
Dakle pacas pare druze.
10 godina procesora unazad http://goo.gl/nAHQrr
realno amd daje vise za ulozeni novac, tj. odnos ulozeno/dobijeno
Evo kad je odlicno optimizovana igra i lepo koristi resurse graficke a cpu je tu za podrsku:
ili krajsis 3 gde se svi cpu od 100e do 400e nabiju u 4-5 fps-a razlike.
Po kojoj ceni si narucio, po zakonu su duzni po toj ceni da ti isporuce proizvod.
Nek sutra ode cena duplo, to tebe ne zanima.
(cisto za ubuduce ako neko ima pitanje)
@nikolapena
Ja sam dao predlog za stare redovne clanove koji nemaju para i ja stojim iza toga,
e sad, ti si glanc nov nalog koji ce, ne tvrdim, ali je jako verovatno sutra da turi kartu u oglase...
@Mitar
nvidja nije isto sto i amd :)
@svi
Pa gde su stari clanovi sa starim kartama?
Ajde kao i prosli put sa angazovanjem onih klinaca sa onih youtube kanala da glasaju za megaskotov mod,
samo sad da se kandiduju neki nasi lokalni forumasi koji imaju dosta slabu graficku a nemaju novaca da je kupe.
Meni ne treba ta graficka naravno, ali tuga je sto ce te karte otici nekim...