Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@5rovic
Igra ima samo glavne misije i samo glavne misije i nista vise,
dovoljno da je losija od svakog gta koji ima daleko vise + raznovrsniji sadrzaj.
@Jezdo
Meni je obrnuto, kec obican prosek (nije losa igra),
a dvojka mi je solidno bolja.
Sta da ti kazem druze.
Dvojka je bila veliki korak u odnosu na keca, ali je opet daleko iza kvalitetnih AAA sand box naslova.
Meni je najveci problem bilo to sto nema nikakvih side misija, totalno linerana kampanja, misija po misija , ne postoje nikakvi izbori itd.
Pise na tarabi vagina, ces da imas snosaj? :)
Nije sto covek kaze, nego sto je probao licno, cak ima i dokaz, a to sto negde pise, pa sta, greske se uvek javljaju.
Sve na low i imaces opet vruc tiganj u krilu i nekih smesnih 25/30 fps-a (govorim o novim igrama i ovim sto ce izlaziti)
Ako ti to ne smeta onda ti je svaki super.
90% igara radi samo copy/paste.
Dakle uzmete externi hdd kopirate instalaciju igre, odradite paste na nov komp i ta igra radi.
Tako je u 90% slucajeva, u onih 10% upada recimo pes i jos neke igre koje bacaju jos neke dodatne fajlove u win32 / my documents itd.
Dakle provereno 100%
Idi na start pa u search kucaj msconfig
Ides na services pa kliknes na check box hide all ms services.
zatim pogasi sve sto ne zelis.
Posle idi na startup tab i tamo pogasi sve sto ti ne treba.
Takodje zavisi sta si podesio od skeniranaj hdd/sdd-a za viruse / defragmentaciju itd na pocetku...
U to vreme i nisu, pod dobrom optimizaciom ja ne podrazumevam da ultra top najbolja karta trenutno moze da tera igru na prosecnih 45 fps-a.
Meni je to losa optimizacija.