Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@deradici
Napisao sam +- negde je 5% negde 15%
svejedno na 60 fps-a ili 63 je nebitna razlika
dok je u ceni veoma bitna i osetna.
A decko je dobio savete za sve zivo pa nek sam presece.
@Grah0
Ja imam hdd od 500 gb i oko 150 mi uglavnom zvrji prazno,
ne gomilam gluposti koje ne gledam, ne gomilam igre koje ne igram.
Sta odgledam obrisem, sta odigram obrisem.
A ako mi i zatreba opet sta god, skinem za 2 sata i cao.
Ko ima penzionerski sindorm, sve mi treba, sve drzim i cuvam...