Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ta fabricka pasta nije najbolja kao ni sve default fabricko,
ali da mu je temperatura u idle 80c zbog losijeg kvaliteta paste je suluda.
Dakle kuler uopste nije lepo nelegao na cpu, zato su i te temperature bile.
Dakle, realno resio si problem, mozes da menjas paste i kuler bice to 10-15-20%...
Menjam moj chiftek od 650w koji ima vec 5 godina za korser od 850w.
Donosi mi danas sef iz Kanade. Tamo bilo na akciji za 90 kanadskih dolara, sto mu dodje 80 americkih dolara, sto mu dodje 70 eura :)
Kod nas je cena vidim malo preko 20 000 din :)
Slike kacim veceras.
A evo slika sta sam za...
@Dominator
Igra je odlicna, po meni definitivno najbolji asasin do sad.
Borba je promennjena iz korena, sto je odlicno, sad je poprilicno teze i zanimljivije.
Dodan je RPG element, po meni odradjen je kako treba.
Optimizacija je odlicna, ja imam konstantnih 60 fps-a, sa samo par stvari...
Da prevedem za neupucene (recimo graficka karta)
1. Neispitana - (ispitana je i NE RADI)
2. Netestirana - (testirana je i NE RADI)
3. Radila je poslednji put u mojoj mašini - (dok nije crkla pa ju je izvadio i prodaje, NE RADI)
4. Verovatno ispravna - (sigurno neispravna, NE RADI)
5. Stigla iz...
Dakle,
drugar ima apu 7670k sa Radeon R7 series gpu-om integrisanim.
Povezan je tv preko sa kompom preko hdmi kabla sa dvi adapterom za pc,
tv ima regularan obicaj hdmi kraj bocnut.
Slike ima i sve je u redu, ali zvuka (da ga pusta tv) nema uopste, svi poslednji drajveri tureni za
plocu...
Igra je kao dark souls, u smislu da vezba i fokus i ucenje paterna itd.
rezultira lepim osecajom nakon kad tad uspeha/pobede boss-a/nivoa.
Retko koje igre imaju tu satisfakciju po igraca, jer da je igra laksa taj osecaj ne bi postojao.
Obrati se CM na fejsbuku, Cooler Master Balkan
ja imam taj kuler i odlican je ,
a trazi im odmah i kacenje za AM4, meni su ga poslali gratis jer sam kuler kupio odavno.