Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Djordje
Sto se rama tice, recimo da imas 4 stapa i svaki je razlicit, i forma i marka i latencija.
90% je sansa da ce to sve da radi ok i bez problema, sta se desava sa ramom u tom slucaju?
Svaki ram koji je brzi MHZ, ili manja latencija CL, ce se prilagoditi onom najsporijem od svih 4...
(Da ne otvaram novu temu)
Ljudi pitanje za ove iskusne overklokere,
Da li je moguce da sam moj 1600x stavio na 3800 Mhz i to radi stabilno ko stena na voltazi debelo manjoj od defaultne 1.37500 ?
Dakle, kod mene stabilan ko stena i ladan ki zmija na 1.25625 za 3.8 ghz.
Ram nisam cackao...
U...
Ne bacaj pare, taj je lud da nesto sto vredi 10x vise ne proba i ne zaradi 10x vise, kao mrzi me, ne mogu da se cimam itd...
Vazi, sigurno.
Probao je kod nekoga ako vec nema komp/napajanje, ne radi,
prodaje je za dz ne da prevari nekoga, nego je dobra dusa pa je to kao bajagi kocka,
zar ti...
Koje napajanje imas, koliko rama i koji procesor, sta planiras da igras/ako planiras uopste?
Kad te informacije imamo mozemo da ti damo savet da ne kupis nesto suvise slabo, ili neki overkill...
Ako je njihova greska i u porudzbenici pise 8 gb i na racunu,
a dobio si 4 gb, nema dodatnih troskova, dodje njihov kurir (za dz) uzme 4 gb i donesu ti 8 gb (tekodje za dz)
Ajd pa javi gde je zapelo...
@DarkSide
Ako imas kolekciju i ps4, evo predloga, kupimo igru zajedno, recimo ja dam 60% ti 40%
iznajmis mi sony da je odigram na 2-3 dana,
i nakon toga zadrzis igru/cd za sebe?
Posto svi ovi sto iznajmljuju ps4 imaju samo pes fifu cod i slicna sranja,
da li neko ovde ima ps4 i god of war 4?
Iznajmio bih konzolu na par dana, i naravno platio po dogovoru, nikakav problem,
da li neko ovde poseduje ovaj kombo?