Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uzeo sam ovo cudo i mogu reci da jako lepo izgleda, kod mene knap knap stalo :)
Komp stoji gore na stolu i ima skroz staklo tako da je ovo leglo ki guza na nosu...
https://i.imgur.com/cWc3DwY.jpg
https://i.imgur.com/EwF15nv.jpg
https://i.imgur.com/ojP3nwA.jpg
https://i.imgur.com/e09pRTs.jpg
Minimum minimuma ti je lc power 600w H, a pozeljno je bila sta jace od toga.
Dakle gledaj od 4000 din pa na gore, ne moras da dajes vise od 6500 din recimo.
Proslo je vreme pocetaka ssd-ova.
Danas su ti svi manje visi isti, gadjas velicinu koja ti odgovara za cenu koju mozes da priustis,
a placas skuplje/vise, marku / brend i 5-10% razliku u samoj brzini...
Danasnje igre jedu 3.5 / 4 gb rama bez problema (ako hoces texture na high)
Ostali detalji manje vise ali ako je igra musava dzaba sve ostalo, dakle minimum juri 3 gb (2gb zaboravi)
Pozeljno 4gb, za taj tvoj cpu sve sto si nabrojao je ok bilo sta jace od toga ce biti overkill.
Ako imas 4 gb...
Totalno je nebitno da li je softver 32 ili 64 bit-a, govorim o seckanju malom fps-u itd.
Ti igras neke igre preko emulatora? Da li se o tome radi?
To je onda do podsavanja u samom emulatoru.
I dalje nam nisi rekao ni koje igre ni koji emulator.
Ono sto treba da uradis jeste da proveris...