• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Cesto na onom drugom forumu bacim komentar za film koji pogledam,pa mi nekako glupo da se ponavljam i ovde,uglavnom film https://www.imdb.com/title/tt10366460/?ref_=nv_sr_srsg_1 u zadnje vreme dobio ubedljivo najbolju ocenu i najvise preporuka
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Skokni u Svastaru i pogledaj pravilnik... i ja sam muku mucio :D Ako se ne varam treba i 90 postova da imas... ja dok sam stekao uslov da mogu da pisem tamo,potrosio sve novce,sad mi dzaba sto mogu pisati kad nemam sta kupiti :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    I koliko to sad vodis? 1:0? Ili da pripisemo i ono sa skidanjem dresova!? 2:0? :geek:
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    A jel komplikovano skinuti (to bese ripovanje?) tako neki film,emisiju,vesti :D Jel izvodljivo to pomocu androida? Ili samo pomocu racunara?
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma mislio sam mozda ima negde da je neko okacio E da.... bas ovo sto si zadnje dodao :D :D :D
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Da li negde ima da se preuzme finalna utakmica kupa za odbojkasice Zeleznicar-Crvena Zvezda!? Igralo se u nedelju,bio prenos na RTSu
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Neeema fanteee... dzaba kuler... bitter se mnogo sporije hladi :D
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    ˙bem ti sunce i coca cola i aqua i fanta.... :thumb:
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    I ja pecam,ali nikako :D Slab mi mamac :D Inace juce vidim S21 5G reklamiraju navodno do danas na nekom silnom popustu.. nisam u toku sa cenama,al deluje da je jeftino
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Mislio sam da samo ja bacam novce na gluposti :D :D :D Al ako ces iskreno COOL mi je ta slika kako bi trebalo da izgleda... i da ne mislis da te zezam,podrzavam svaku,ali svaku kupovinu,ukoliko na bilo koji nacin ispunjava kupca i cini ga srecnim
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Jedno pitanje... al nemojte sad odmah sastavljati lomacu :D Sta je poenta kupovine tih tastera? Samo estetika ili?
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa to i radim,ali gotovo uvek Gigatron najskuplji cak i kad odbijem bonus bodove,koje vucem oko 2 godine kod njih,jer bukvalno sve sto sam kupovao jeftinije na drugom mestu (u Srbiji) i kad bih odbio te bonus bodove koje imam. Al ok,ne kazem da je sve najskuplje,napomenuo sam da se radi o...
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Haaa... pa ovo sam bukvalno ja samo prva registracija januar 2008. :D 3.2megapixela Carl Zeiss Inace sto se Gigatrona tice kod njih gotovo da i ne kupujem,jer su generalno najskuplji (bar ono sto je meni trebalo) u Srbiji
  14. Pinocio

    Sta bi bolje radilo, 3200mhz cl16 ili 3600mhz cl18 sa XMP profilom?

    Ma ukapirao sam sta zelis reci,ali sam ukapirao i njega,jer realno ima na forumima ljudi koji nesto malo znaju ili cak jos gore koji i ne znaju,a pisu eseje i palamude da posle njihove "pomoci" ne znas ni sto si pre znao. Priznaj da ima i takvih,zato pozivam na toleranciju.Decko ima dilemu,ako...
  15. Pinocio

    Sta bi bolje radilo, 3200mhz cl16 ili 3600mhz cl18 sa XMP profilom?

    A primeti li se ta razlika u realnom zivotu,bez obzira koji procesor je u pitanju!? edit: eto dok sam citao i kucao,kolega istu misao izneo edit 2: takodje smatram da ko god dodje na forum da postavi pitanje nikako ne moze biti drzak,vec je to vise stvar percepcije onog koji cita. Evo moj nacin...
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma ja samo belo jedem :D Crno tek kad nestane belog :D Jbt nikad vise lajkova za kupovinu ne dobih :D:D:D Jedino @vladarko ne voli eurokrem :D
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Bas vas briga... samo ulazete u tehniku,ja sam presusio,vise nema krupnih investicija,sad samo ovako nesto :)
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pomocu stapa i kanapa,i u vreme korone uvek nekako do novih brojeva :thumb:
  19. Pinocio

    Koji stampac uzeti

    Zbog problema koje sam imao sa svojim Photosmart HP uredjajem posecivao sam razne forume i tada sam shvatio da HP generalno i nema bas pozitivne ocene po pitanju rada i kvaliteta,mnooogo je nezadovoljnih korisnika. Tako da bih ti savetavao da i to uzmes u razmatranje,ukoliko ne kupujes neku...
  20. Pinocio

    Koji stampac uzeti

    Ma znas mene,ja kupujem sa cekanjem :D Mislim da sam ulovio ceo komplet za 85eura... naravno preko :) Ma ja gledam da mi se i svidja stampac,ovi sa mastilom zbog rezervoara mi nisu lepi,posebno prvo modeli sa rezervoarima pored i onim cevcicama. Pre sam imao HP Photosmart 3210.kakva je to...
Vrh