Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ja i dalje furam Nokiu i j*be mi se sta svet prica :D:D:D Dobro nije bas 3310,al je 6500 Slide :D
Evo i mali prilog,slika od pre mesec i nesto,mrzi me da slikam ponovo
Ma sve je to super kad su jeftini faorvi i stopaljke... a kad je far 700-800e i naletis na problem... ili kad naletis na problem kao sto je moj bio,uzmem auto 6 godina star i pocne da se guli lak... kad god mu pridjem,uhvatim za cosak i povucem,skinem pola metra laka... i onda prodjes kraj golfa...
Parkiram u rikverc,izadjem,kaze komsija nisi dobro... izadjem,pogledam,sta koji qrac nisam dobro.. kaze "nisi u vaser vagu"... gledam,jel me j**e... kad ono stopaljka unutra 5cm vode i tacno pokazuje da l sam u vagu :D:D:D Burgijica trojka 4-5 rupa ko u saksiji i nema problema vise :D
Ja da sam na tvom mestu ako je vec stigla ta kupus varijanta rekao bih dostavljacu da saceka "da proverim da l je tastatura citava i da l su svi tasteri na svom mestu" :D
Pogledaj topic Sta ste poslednje kupili!? Nema me brate... penzos :D:D:D Bolje pokusaj unovciti glas (pocetkom aprila) za 24gb vrama (ako ne budu znali o cemu pricas vece su ti sanse da ih ubedis :D:D )
Pokusaj dati nekom drugom da ga vozi,mozda se strese kad vidi ko seo da ga vozi :D
Slabo se razumem,ali slusajuci druge naucio sam da se kod zamajca trese kad ga gasis. Kad odu nosaci cuju se neke vibracije... mada recimo ja kad sam kupovao auto preko,covek napisao u oglasu da je otisao...
Auuuu na sta me podsetise.... onako na prvu.... ako se neko seca igrice Elvira... za Amigu :D
Inace pre sam gledao horore,al u zadnje vreme izbegavam... posebno od kako sam otkrio filmove za koje @PORSCHE koristi slusalice :D
https://www.imdb.com/title/tt9877170/?ref_=nv_sr_srsg_0
Ne znam zasto ali ovaj film mi je ostavio veoma lep utisak... mozda zato sto su mi ocekivanja bila nikakva ili ko ce ga znati... uglavnom preporuka da neko pogleda pa da mi kaze da li je film zaista ok ili mi je samo jednostavno legao zbog...