• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma to i nije za mene,hocu da iznenadim caleta.da se ne svadjamo oko TVa :D :D :D
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma da bre,treba za ponekad pocistiti staze,terase... kontam mozda 2x mesecno plafon... hvala na pomoci... znaci konkretno tom modelu nece faliti recimo neke snage u pritisku i sl. Da ne bude ono u fazonu kupis,a on nista ne skida :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    gledam ima neki popust u (pazi sad :D ) Gigatronu,pa nisam pametan,jer nemam bas iskustva sa tim spravicama. Komsija ima neki Parkside iz Lidla koji je po specifikacijama mnoogo bolji,a jeftiniji,pa ni sam ne znam,primete li se te razlike u obicnom radu!? Drugar mi opet kaze da ti jeftiniji...
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Koristi li neko Karcher K3 Power Control perac pod pritiskom? Valja li to cemu za pranje staza po dvoristu,terasa i eventualna auta ponekad!?
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    kad si kod podsetnika... jos malo pa je 3 sata :D
  6. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    da sam ja bio na tvom mestu,odgovorio bih ADIDASOV :D :D :D
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Leleeee pojavi mi se obavestenje preko ekrana u fazonu prazna baterija... pomislih ima smisla,vec je kasno,umoran sam,onda pomislih cek,pa nije ovo android :D Kad ono mis prijavljuje praznu bateriju.Eto podatak za pamcenje... prvo punjenje palo za vikend :D :D :D
  8. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    ccc... ja mu dizem cenu,a on ni pijan ne ume da laze :D
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    E zato sam i mislio da RAM na Winu mozda nema veze sa radom RAMa na Androidu,jer je Android sam sebi tezak :D Kontam da je Win mnogo bolje optimizovan i da njemu ti restarti i nisu toliko bas potrebni
  10. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    Ciji ti sorc ostao na motoru? :D
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Sad se postavlja pitanje da li je za RAM tezi recimo Android,iOS ili Win? I koliko prica pije vode sa 32GB? :D Jeste li procitali kakva konfiguracija treba da bi se na Win11 pokretale android igrice? :D
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Mislis da to fercera na taj fazon?
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja od kako sam ga sastavio i pokrenuo nisam ga iskljucivao :) Iskreno ne znam sta dobijam,a sta gubim
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Cek bre... sta je resenje svega? :D mislio sam da sam postavio totalno bezazleno pa mozda i glupo pitanje,a gle... svega tu ima
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    I kod mene su default postavke,i cesto tokom dana i ne prilazim kompu,vec uvece u mraku udjem u sobu i nekad kao sto rekoh pomeranje misa odradi posao,ali 90% mora taster na kucistu. Nisam se nikad cimao oko tih podesavanja,ali eto sad citam sta ti radis,pa cu mozda i ja :D
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Generalno mogu da pijem vecinu energetskih,ali mi jedino Guarana ima taj faktor X sto se tice cula ukusa :) I to ova redovna zelena,originalna.Jokica mogu popiti s vremena na vreme,dok su mi one crvene ne znam ni kojih sve ima odvratne i izazivaju nagon za povracanje. Zanimljivo je da sam tacno...
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    A zasto nekad racunar koji "spava" mogu da probudim dodirom bilo tastera na tastaturi,pomeranjem misa,al najcesce moram da kliknem na prekidac na kucistu (i tu shvatam da kuciste 5000D Airflow ima minus jer mu taj taster nije osvetljen i u mraku mora da se napipava i trazi nekoliko sekundi)
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nikad nisam popio guaranu da bi mi nesto kao pomogla,odrzala me budnim,dala dodatnu energiju... vec mi jednostavno prija njen ukus... Slika tih limenki je stara nekoliko godina,i to je slika iz firme gde sam radio,gde mi je bila navika da konstantno pijem guaranu,i bacao sam limenke u jednu...
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma pravim zalihe dok su jos po 65din,@blackmore1911 me uplasio da su mnogo skuplje :D edit: evo jedan prilog sta obicno ostane iza mene,kad su guarane jeftine :D
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    :D
Vrh