• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ako mislis na cipelarnik... sam sam ga pravio... dug proces :D Prvo sam pravio od nekih skart materijala (neku mini varijantu) da vidim da li ce finalni proizvod biti onakav kakvim sam ga zamislio. Kada sam shvatio da cu ubosti sa merama,napravio sam ga od obicne bele iverice,ali sa plavom ABS...
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Zato sto mi cipelarnik tako zahteva :D Ta crvena linija gore,to sam samo zamaskirao sta pise,jer mi se tu nalazi ime ;) Sustina je da sam dosao na ideju da povecam kutiju od patika,i proracunao sam da mi je 8x sasvim dovoljno :D
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Samo mi nemojte o patikama :D Tu sam lud 100% :D Jednostavno,ako mi se neke dopadnu.. :D Jedino sto mi je dobar filter... u obzir dolaze samo adidas modeli (pa mi pretraga olaksana) :D
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    U Srbiji? Pa kad cu ja naleteti na to? Meni juce i KitKat poskupeo :( Cega god se latim,svaka sledeca kupovina samo skuplje... a ti popusti ovde,bar mene sto zanimalo sve jedna velika prevara... nazalost
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta je ovo,samo patike se kupuju!? :)
  6. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Poslusao sam te i upravo poslao MOLBU za uslugu,ukoliko bude prihvacena za nekoliko dana stize 512Gb :D PORUCENO!!! Sledeci na redu,gledajuci topic je @Dom1nat0R sa PS5 :D
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Uh... Obozavam adidas :) Samo drugacije modele u odnosu na taj
  8. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ko kaze da ne radi forum nedeljom... ko u ribnjaku,samo treba zabaciti mamac i goriii :D Hvala svima na sugestijama,predlozima,ali ja sam vec odlucio,samo ne znam da l da se zaletim na ovaj od 512 (80e) ili da uzmem 128 (30e),256Gb i ne razmatram.... Sto se tice cekanja za isporuku,cekacu i za...
  9. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Napokon se otvara mogucnost da kupim ovaj flesic i sad sam u velikoj dilemi... prvobitno sam se nalozio na bas ovaj od 512GB,a sad kad sam na 95% od kupovine ne znam, da l da idem bas na tih 512GB ili da uzmem od 128. Razlika u ceni je solidna (oko 50e),kao sto rekoh privlaci me ta kolicina...
  10. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Ne moze daljeee.... mora da se krene od nule :( Najjaci poker na androidu :D
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    :)
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Zasto bih mislio da me zelis vredjati!? pitao sam te,jer vidim da volis da analiziras. Nisam hteo nista da stemam,da dizem prasinu i ovo mi je bilo previse. Drugo,imam toliko kablova da mi buziri ne bi pomogli :D Trece,iza tog vestackog zida mi prolaze i cevi od grejanja.... na slici mi zid od...
  13. Pinocio

    Ergonomska / Gaming Stolica

    da se osecas opusteno kao kod zubara :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja sam u fazi opremanja sobe zamislio da sebi napravim nesto i zadovoljan sam kako izgleda (sad koliko ce biti prakticno ne znam, jer je sve na jednom zidu,a to do sad nisam imao). Slika je od pre koji mesec,staro kuciste je na njoj,stampac ostaje,gore je monitor od 32 inca i on mi je "pojeo" TV...
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kupih... al ne sebi :) Rodjendanski poklon :)
  16. Pinocio

    Ergonomska / Gaming Stolica

    Ja kako sedim,meni naslon na stolici i ne treba :D
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    Samo spamujes nije ni cudo da imas toliko postova :D Miki proveri mozda neko na forumu ima da zivi preko,pa da ti ucini uslugu,poruci... niti je fizicki velika porudzbina,niti finansijski. Ili ako imas nekog drugara,poznanika da radi preko
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    Covek je bogat onoliko koliko ima prijatelja po svetu ;)
  19. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Kupim stolicu i nadjem ilidanovo oko :D :D :D Znaaaaci i ti mislis da je bolje da ostanem na drvenoj stolici :D
  20. Pinocio

    Blic pitanja

    https://www.ebay.de/itm/403390394639?var=0&mkevt=1&mkcid=1&toolid=20006&mkrid=707-53477-19255-0&campid=5337412748&customid=oS8tI9DHnOMVN3wVE5uQqQ
Vrh