• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Auuu.... sad pogledah... svidja mi se... a ni u snu nisam planirao stolicu ovih dana... i gle sad :D Kud otvorih topic :D :D :D
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Koliko ovo novaca... bar okvirno
  3. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Mislim da sam procitao u ponudi da su 2 free igre. I cek,onda mesec dana samo picis te dve igre,a ako hoces neku drugu,moras platiti al imas popust. jel to taj sistem? Gledao sam ponudu u Gamecentru,kod njih ima neki PS Wallet,kontam da su to te (finansijske) dopune za kupovinu igrica!? A PS Now...
  4. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Eee vidis ovo nisam znao.... znaci otprilike na istom mestu gde kupim pretplatu,moze da se kupi i ta dopuna!? Das kes dobijes kod.Taj fazon.. I jos jedno pitanje,mozda i glupo,al zaista nemam dodirnih tacaka sa celom pricom. Jel se tu placa (al sa popustima) svaka igra koju zelis igrati ili vec...
  5. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Razumem da mora za UK PS+ da se napravi UK nalog,al me zanima jel to taj nalog koji se pravi pri samom ukljucivanju konzole prvi put ili jos bolje pitanje,ako je klinja pri ukljucivanju konzole napravio nalog na jedan region,a ja mu kupim pretplatu za drugi hoce li je moci koristiti? Mora li sve...
  6. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Evo bas sam sad pisao na Benchu... a uklapa se u ovaj topic. "Bacio sam oko" na PS+ pretplatu,da je poklonim jednom klinji za rodjos,ali nemam ni gram iskustva,kako se to kupuje tj.koristi. Na sta treba obratiti paznju? Malopre sam gledao na jednom sajtu imaju UK pretplatu.Da li se to UK veze za...
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    IDEEEMOOOO!!!!! :thumb:
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Napokon stigao Splinter :D
  9. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Zbog takvih problema sam pobegao od igranja,a voleo bih :D Ovo je nesto sto sam igrao zadnjih dana :D
  10. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Hvala na odgovoru,mislim da se nije otislo off jer je topic bas i namenjen za ovakve stvari da neko napise sta bi voleo da kupi,da ima,a ostali onda da prokomentarisu koliko tj.zasto je to dobar ili los izbor. Idemo dalje
  11. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Valja li to cemu? Nemam iskustva ni sa jednom konzolom,nikad nisam igrao. Zadnje sto sam rasturao od igranja je Amiga... Nemam hrabrosti uzeti konzolu,jer nikako da savladam gamepad... a da mi samo stoji u kuci i da se blamiram kad neko dodje i pobedjuje me... sta znam :D
  12. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Koja li ce od navedenih slika prva da se pojavi u topicu sta ste poslednje kupili :D Ima li neko od vas X BOX ili ste svi na Sonyu? Od kako se preslo sa dzojstika na gamepad nikako vise da se sastavim sa igranjem :(
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Zanima me,da znam da se organizujem :D:D:D 2x godisnje!? Mnogo ili malo?
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    Koliko cesto ga duvate? Citirah 3 forumasa,a sistem dopusti pitanje samo za jednog :D :D :D
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    To logikom svega bi bilo na avataru :D :D :D Moracu za vikend nekog Pinokia ubaciti na avatar :D
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ovaj me opasno kopka zadnjih dana :D
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    A sta se desava sa baterijama koje nikad nisu ubacene u telefon!? Recimo kupis novi tel,i nikad mu ne ubacis bateriju u njega. Jel i ona vremenom propada ili se pri aktivaciji ponasa kao jos uvek nova!?
Vrh