• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta se smejete jbt bolje da sam uzeo neki SSD :D Al... zna kolega @zeleni :D
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Porucih,celih 30cm :d
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje dobili?

    Lokalna anestezija :D
  4. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    a gde je krokodil... oci mi ispadose,a l ga ne vidim :D
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    stiglo neke poste :)
  6. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Koliko treba da je visok sto (tj.visina prostora od poda do ploce stola) da bi rukohvati stolice mogli da se podvuku ispod stola?
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    je l da? Nisam u materiji i veceras malo gledam,vidim da su nafilovani svim i svacim,mada ih jos nigde nisam video uzivo,da vidim kakav utisak ostavljaju,al deluju skroz zanimljivo. Ima li ih neko ovde na forumu?
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Koji su po vama trenutno najlepsi laptopovi sa OLED ekranima do 14 inca velicine
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Porucen :)
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    kad pogledam i deo iznad tockica deluje mi kao da je nezgodan ugao slikanja,pa ledjni deo deluje visoko... koji je to model i koja cena?
  11. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Mislim da doslo krajnje vreme za novi kompresor i kako god sve pregledam,uvek se vratim modelu ABAC Montecarlo OS20P Silent model... -Zapremina: 50litara -Usisni kapacitet: 230 l/min -Pritisak od 9 Bara Ali nigde naci neke utiske korisnika ili tako nesto... Opet za tu cenu moze da se...
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Ostaje ti mogucnost da posle kupis jos 2x16 :)
  13. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    Koga ja "videh" na petoj slici... bolje da cutim :D :D :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Cuj dozvola... komsiji ne smes reci ni da si ga kupio,a ne dozvolu da trazis :D Ima li nocno snimanje :D :D :D A sad bez zezanja,zaista cool spravica,ali ne znam koliko se mora biti strucan da bi ga vozio,odrzavao i sl. Koliko je "lomljiv i kvarljiv" za pocetnika
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Proci ce ;) Kakve su cene tih Mini 2 spravica? Jel komplikovano to za igranje? Sta planirate sa njima? Na cistinu ili moze i po gradu? :) Oduvek mi delovao kao zanimljiv proizvod,ali ne znam da l sam ja bazdaren za takvu spravicu!? :D I sta ako ga neko cepne vazdusnom? :D Gledam sad preko...
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Jel ti to prvi put? Jbt kad se setim sta su meni dali da pijem,mislim da sam postavljao ovde negde.... Nego dok se ovi PVO igraju sa skupim igrackicama... ja PONOVO :D
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Posto sam novi na forumu,molim starije (stazom) kolege da mi objasne jel se @Pjanovic ovako uzjoguni kad mu poraste ili opadne prodaja!? :D
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kupih pre (hvalio sam se ovde) al danas stiglo :) i jos jedan u kolekciji lenjira :)
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Misljenja sam da na monitoru ne treba stedeti i da se treba ozbiljno pripremiti za kupovinu,da bude i koji korak ispred konfiguracije,jer eto i sami kazete da ih koristite po deceniju,a za deceniju ko zna kakve ce konfiguracije biti aktuelne. Tako da predlog je da ako nemas neku vecu lovu ne...
Vrh