• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Cuj mesec... ja u ovaj topic necu uci do 2050.godine
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    A ja kao da sam sto godina ovde :D @PORSCHE kad se registrovao ovde,sa crvenom mogao tri dana da se voza,pa manje pisao,sad vec... ima vise vremena za forum
  3. Pinocio

    Stvari uz koje sam odrastao :)

  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam tako pre neki dan licitirao onaj autic i treba da uplatim liku cifru,da posalje prijatelju u Nemacku,i ajd reko prvo da kupim Guaranu,da proslavim :D izlazim iz ulice,kad taj moj prijatelj iz Nemacke prolazi sa sve familijom i svira :D Sezona godisnjih... i onda kad sam se vratio...
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nesto kontam da i ja imam slicnu kutiju :D
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Mislis da nisam znao? Al kako odoleti... da ne ubacim svoj izmedju :D :D :D
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Imam takav problem na jednoj Nokiji... i pripisao sam to padu telefona,jer mi je stvarno ispao pre tog problema.Mozda se zvucnik pomerio iz lezista. Iskreno,ne koristim tu Nokiu,pa se nisam ni trudio da je popravljam,ali kazem ti sve me navodilo na to da se zvucnik pomerio i da sad ima fizicku...
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Mislis da ipak zadrzim sadasnju zenu? :D:D:D ovaj @PORSCHE se opasno navukao na usisivac :D :D :D
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    Meni je MX3 stvarao bol u zglobu par dana,jer sam pre toga koristio MX518 gotovo dve decenije,i u jednom momentu sam hteo da se predam,al pokusao sam jos koji dan i sad je sve savrseno. Tacno da se covek zapita koliko li dugo traje bol prilikom promene zene i gde se manifestuje :)
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Koristim i za sad prezadovoljan. Ako te nesto zanima na susednom forumu postoje dva topica o tastaturi i misu,i tamo sam dosta pisao. Mada,nisam zahtevan korisnik tako da mnoge stvari verovatno i ne primetim :D Izmedju ostalog da me ova drukara iznad nije odrukao ne bih se ni javio,jer brzo...
  11. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    Me nekako cudno stoje... ugao slikanja zeza :D a gledam... na oblaku :D
  12. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    a kako tako kuce i donji deo slike kao deformisani
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    ha.... za ovog stekoh pravo kupovine tako sto sam pobedio na licitaciji na ebayu :D Nadam se da sam ostatak transakcije obavio kako treba i da uskoro stize :D upload photos online
  14. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    Sad pogledah na nasem irobot sajtu set je siromasniji od tvog,a cena 7999din. Inace moj model je Roomba 980 ako se ne varam... Mislim d aga vise i nema u ponudi
  15. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    To onaj set sto kod nas isao po 7990 na popustu!? :D Ne znam,nemam ljubimce,nemam tepihe,parket je,i Roomba se ne prlja nesto posebno,sem kod prvog usisavanja,tad je izasla ispod kuhinje kao Rambo :D :D :D kad je cistim izduvam filter i posudu kompresorom i to je to,traje kao sto rekoh vec 3...
  16. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    Meni Roomba pici godinu trecu jos na svim osnovnim delovima (cetkica,filter,valjci...) iako sam dobio i rezervne. Tako da prezadovoljan sam,a postala mi je glavni usisivac,rucnim obicem jednom ili dva puta mesecno samo ono sto Roombi nedokucivo. Kao sto rekoh pre Roombe sam koristio neki crveni...
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma ja jos uvek koristim ovu i 6500slide... e sad,moja Asha 302 se raspala,nijedno slovo se ne vidi na tastaturi,a ovu nadjoh u Lajpcigu :D Stigla je na pola puta i ... nije kamen u pitanju :D :D :D
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Deluje ok,videcemo kad stigne :D:D:D
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Nestasica cipova brate (nemaju auta na stanju) :D p.s.mozda ti je star komp,nedovoljno RAMa!?
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Stiglo jos 150cm iz dva dela :D A ovo postavljam samo zbog naslovne,jer me asocirala na neke clanove foruma :D
Vrh