• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    3050 ili 2060/super ?

    Cekaj bre... zar @EmeraldCube ne trazi automobil? :D :D :D A ti LC-Poweru :D smanji provokacije,da ne bih ja poceo o svojim ljubavnim vezama,jer ako ja progovorim nece ti biti dobro (ovo bi valjda trebalo da je parodija na aktuelna politicka desavanja (Dijana vs Ministar) :D p.s.zbog...
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa dobro,nije nista strasno,a tako nesto se moglo i ocekivati od misa "sa mnogo rupa" :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Zavisi... ako je tacka b tasta,banka.... i nije bas tako :D
  4. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    A koju Roombu ti rece da imas?
  5. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    Ako ti treba za ovo,najlakse je da pozajmis od komsije :D Ja sam 100 godina imao neki mali crveni Bosch... radio ko lud... kad sam ga kupovao (pre tonu godina) bio oko 8000 :D
  6. Pinocio

    [Rešeno] Koji usisivac?

    Kako uvlace!? To su takodje modeli "sa vodom",da ne kazem sa kvasenjem!? :D
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    A moze li freon da nestane,ako se recimo 20 godina nije dopunjavala klima? Meni radi ali ne hladi,pa me zanima da l je nestalo freona!? :) Jednom mi je lik objasnio kako se gleda jel nestalo freona,kao ukljuci se klima,i ako je jedna cev (a zaboravih koja) ledena znaci da nema freona
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nemam pojma... za zene su :D:D:D A ja ne mogu da provalim u kojoj kutiji je 25komada,a u kojoj dve :D:D:D
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A ima i jeftinijih :D:D:D A sta je svrha te kupovine @Fakku ? Saljes nekom preko,da koristis,da ti stoji kao dekoracija,poklon!!? Kontam da nikako nije za tebe.... jednostavnoooo.... ne ide uz beli BMW :D
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Ako sam dobro razumeo status @Pjanovic medju ostalim forumasima,rekao bih "bogme ce taj kompjuter posle da kosta" :mir
  11. Pinocio

    Preporuka za eksterni hard disk

    @Igor :) brate jesi li ozenjen ti? :D Opustis se i uzivas u hard disku.. dok radi :D Napravis jos negde kopiju bitnih podataka i to je to.... dzaba ti vreme u strahu i nerviranju prolazi. I da.. ako nisi ozenjen,samo da znas da ni zene nemaju to dugme ;)
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Zasto npr @Fakku ,@Sinisavr, @PORSCHE i ja za razliku od ostalih imamo vise reagovanja nego poruka? Jel to zato sto smo smesni,zanimljivi,glupi? :D:D:D
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa i meni prvo pokazalo gornji deo slike i odmah se upitah "jbt jel nije mogao dalje da se odmakne da ga uslika?" :D :D :D Kakav crni Suzuki (@blackmore1911 ) bez bembare sexa nema :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nemas para za registraciju? :troll:
  15. Pinocio

    Sumnjam da mi ne radi kamera na laptopu

    A zamisli kad se pojavi taj snimak na youtubu (snimljen kamerom laptopa) njegovih grimasa i gestikulacija dok gleda oglase automobila... marka dooobra,kubikaza TOP,potrosnja cool,boja lepa,kilometraza podnosljiva,cena... e jeeeb*m te zivote :D
  16. Pinocio

    Preporuka za eksterni hard disk

    Zar Transcend nema lepsih boja? :D Neka te dugo sluzi!!!
  17. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Mislim da je njihova osnovna namena vezana za akustiku prostorije
  18. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ja cu prvo da pogledam stari iz 1986,pa cu onda novi :)
  19. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Znam da 90% nasih ljudi to pravi po meri,ali sam cuo da postoje i paneli,vec gotovi,kupis ih,verovatno i njih seku na meru... a znas li koja je osnovna funkcija tih letvica? :D
  20. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Moze li ista prica i za tvoj avatar? :D:D:D Super ovo deluje,ali... i kosta. Te letvice ti neko pravi ili kupujes gotove panele?
Vrh