• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Automobili

    Op,op... francuski zavodnik :love: Od ulaganja samo popravka zadnjeg brisaca!? :)
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Ajd mani se vise zaje*ancije... dace coveku nadimak KUTIJA zbog tvoje neozbiljnosti :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Kako mozes baciti pare koje nemas :D
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma znaaam... ovo neki kinez,al mi nekako oku atraktivan... i mislim da je to model par godina star... Znaci,tvoj glas je PROTIV
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja punim na monitor,tu mi najpristupacnije,kabel non stop stoji nakacen i samo kad treba prikacim i MX,e sad puni se sporije,da l je do snage ili je to redovno pojma nemam... za tastaturu mislim preko 4 sata
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma slucajno naleteo na video,nisam iz tog filma,al mi zanimljiv oblik bajsa.Cena oko 900e. A sta bi ti preporucio,od tih navedenih parametara kao aktuelno
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A neko kupi,a da ne zna ni zasto je kupio :thumb:
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    @illidan vase misljenje o ovom modelu!?
  9. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    A komsin tanjir od satelitske isti kao i moj,mislim iste boje :D Nisi mi rekao sta pravis? :geek:
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pre nekoliko meseci kupio sebi Pica olovku i dopala mi se maksimalno,a sad puste u opticaj i patenticu,pa reko^ sto da ne :D
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    @Djolekg za predsednika (samo ide okolo i plasi ljude) :D
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma ja ne znam ni sta to znaci... samo me zanimalo dok sam kupovao :D Sad vidim tvoju kombinaciju,pa kliknem na Moja konfiguracija i zabezeknem se da mi je grafa 6800,a ja vec 3 meseca usmeno ljudima pricam 6600 :D :D :D Valjda se o 6600 vise pise i eto :D Nek te sluzi,bez obzira koja slova su u...
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Op,op... slicna kombinacija :thumb:
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam to skoro razduzio :D
  15. Pinocio

    Automobili

    Ma sustina je da smo mi takva bica da nas uvek vuce "da dodamo" to malo... evo ovde konkretno govorimo o automobilu... krenemo sa 2000e pa za godinu,dve skoci budzet,pa i zelje,pa dodjemo do tvog predloga da se kupi novo,al onda nam to malo,pa krece razmisljanje o mom predlogu i taaaako... a oni...
  16. Pinocio

    Automobili

    A ako vec ides na lizing i novo ja bih razmotrio da to bude neki SUV ili dzip,a ako vec ides na dzipa razmotrio bih da ga kupis na sajmu (nek brate svi vide da kupujes :D),a ako vec ides na dzipa sa sajma ja bih razmotrio da to bude neki stand sa prelepim promoterkama,a ako vec ides na dzipa sa...
  17. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Samo mi ta gradja nikako ne ide uz njegov avatar koji je onako futuristicki. Sta ce se proizvoditi u pogonu? :D
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Da,da,da... dva razlicita pojma totalno. Kupio sam misa... a platio sam ga 80 dinara preko budzeta... nego mani se off topica... j*bo te mis :D p.s.kako ti izgleda kutija tog misa? :D
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta znam,ako ti postavim sliku sa NETa i kazem da sam to porucio (a tad i platim,sto znaci da sam kupio),to ne mora biti istina,onda imam naviku da uslikam da pokazem da je stiglo,a slike sa NETa super prikazu proizvod tako da mislim da nema potrebe da ga slikam ponovo,nego je bolje da vidis...
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma glupost jbt koliko god da zelim da je nesto duze svaki lenjir pokazuje isto... dzaba sam kupovao :D :D :D
Vrh