• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa ne bi trebalo da bude doplate,posto sam ja ovaj moj platio tada 16.999 din. A ova oba su jeftinija od toga.
  2. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Asus vg249q1a ima ga u radnji u Vrscu, tako da bas me zanima da li ce biti lagana prica ili ce me gigatron videti poslednji put ako nesto odugovlace… ustvari nema ima q3a
  3. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Sto se tice reklamacije monitora, ko se seca, danas sam zvao comtrade posto od 10.2 nikakve informacije nemam, i dobio sam potvrdu na mejl nakon razgovora sa operaterom da dobijam novi uredjaj, koji resava radnja gde sam kupio.. sad kako ce to proci u Gigatronu videcemo za par sati kad odem
  4. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    raijintek paean c7 necu samo jedan modul rama.
  5. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Mislim da sam se odlucio,kontaktirao me jedan od madjara(3 sam cimao) i na kraju sam se odlucio za ovako nesto(postavicu ss) Za manje pare nego u nasim radnjama dobijam bolju plocu,mislim ista je samo nije b650m neko je atx,dobijam napajanje bolje(fsp), lepsi ram(rgb).. Odlucio sam se i za ovo...
  6. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Iscimao sam neke madjare da mi provere cene,dostupnost ovog na iponu,pa cu da se odlucim dal cu mozda od njih uzeti..
  7. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Isplatilo mi se ono poklanjanje ajfona gde sam bio isprozivan,tako da dobijam poklon..Pomoc od nekih 1000e da pazarim nov pc.. Ja sam ovako nesto smislio,pa dajte neke savete sta dodati ili oduzeti..Ne bih presao budzet od nekih sta znam,170-180 hiljada Sto se graficke tice tu sam planirao...
  8. AlfaRomeo

    Resident Evil-Requiem

    Ne igram horore,plasim se,ali gledam AAA igre uglavnom kod Nolifera,batica je najjaci
  9. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    nema,samo na ovom regularnom..nista kabl se vraca u modu :D
  10. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    link kako da dodjem do ovoga? Mislim da mi je na tastaturi riknula baterija,posto radi samo na kabl.
  11. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ne mogu da se cimam sa njima , profinili se , niko nece da salje, moze kad njima odgovara da se ide po to u Bg, aj to je ok nisam daleko al necu iz principa.. i eto izgleda da nije jeftino. Video sam neko napajanje thermaltake gt850 tako nesto oko 11000 je, ne valja?
  12. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Dal ova krljava plocica moja ima 16 lane ovaj? Kapiram da ne
  13. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pa ne znam nemam pojma, nisam nista resio pre napajanja, ali mi je kartica prelepa znam da je nebitno, samo eto.. Decko mi je ponudio referentnu 6800 za 150 e doplate, red devil Xt za 180 i ovu za 190.. a meni se bas svidela ova safirova.. a i relativno mi je lik blizu, mogu da se odvezem do...
  14. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    NITRO+ AMD Radeon™ RX 6800 XT SE Ovo sam nasao, dajem moju i jos 190e… jel puno to? I ako moze brza preporuka za napajanje posto je ovo slabo za xt..
  15. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Dobro,ali opet da li treba drugo napajanje?
  16. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Jel moram da menjam i na napajanje ako uzmem 6700 xt? Najvise mi se svidja djavolska ona ili evetualno nitro +
  17. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    da najverovatnije cu odustati..radi igra sasvim ok.
Vrh