Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Asus vg249q1a ima ga u radnji u Vrscu, tako da bas me zanima da li ce biti lagana prica ili ce me gigatron videti poslednji put ako nesto odugovlace… ustvari nema ima q3a
Sto se tice reklamacije monitora, ko se seca, danas sam zvao comtrade posto od 10.2 nikakve informacije nemam, i dobio sam potvrdu na mejl nakon razgovora sa operaterom da dobijam novi uredjaj, koji resava radnja gde sam kupio.. sad kako ce to proci u Gigatronu videcemo za par sati kad odem
Mislim da sam se odlucio,kontaktirao me jedan od madjara(3 sam cimao) i na kraju sam se odlucio za ovako nesto(postavicu ss)
Za manje pare nego u nasim radnjama dobijam bolju plocu,mislim ista je samo nije b650m neko je atx,dobijam napajanje bolje(fsp), lepsi ram(rgb)..
Odlucio sam se i za ovo...
Isplatilo mi se ono poklanjanje ajfona gde sam bio isprozivan,tako da dobijam poklon..Pomoc od nekih 1000e da pazarim nov pc..
Ja sam ovako nesto smislio,pa dajte neke savete sta dodati ili oduzeti..Ne bih presao budzet od nekih sta znam,170-180 hiljada
Sto se graficke tice tu sam planirao...
Ne mogu da se cimam sa njima , profinili se , niko nece da salje, moze kad njima odgovara da se ide po to u Bg, aj to je ok nisam daleko al necu iz principa.. i eto izgleda da nije jeftino.
Video sam neko napajanje thermaltake gt850 tako nesto oko 11000 je, ne valja?
Pa ne znam nemam pojma, nisam nista resio pre napajanja, ali mi je kartica prelepa znam da je nebitno, samo eto..
Decko mi je ponudio referentnu 6800 za 150 e doplate, red devil Xt za 180 i ovu za 190.. a meni se bas svidela ova safirova..
a i relativno mi je lik blizu, mogu da se odvezem do...