Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Bio sam u Gigatronu malopre, naravno da su me otkacili i rekli da zovem asusov servis.. kad sam pitao ko je to, rekli su mi da guglam.
ok iskuliram i evo me u kolima jace od pola sata pokusavam da ih dobijem, call centar me salje na online formu popunjavanja , kad odem na taj link sto mi je...
Dajte i neki predlog za monitor.. da ne bude losiji od ovog sto sam imao i voleo bi da ima vise herza od 144.. full hd mi je dovoljan ja mislim posto moja konfiguracija koja ostaje ovakva ako nesto ne zvekne jos dugo vremena ne veci od 24incha. Hvala
Nosim ga u ponedeljak u Gigatron, samo sta cu da radim bez monitora vrv mesec dana.. da znam da ce mi vratiti novac pa da uzmem drugi odmah, ali sta ako ga nameste ili zamene za novi..
Taj iz profila je.. proverio sam na sajtu asusa pise da je u garanciji , nosim ga u ponedeljak u gigatron. Jel imao neko situaciju ovakvu, sta da ocekujem?
Jel otisao monitor? Povezan je bio sa grafickom preko dp kabla.
Probao sam hdmi , ista prica, probao sam drugi strujni kabl isto.
Na tv kad povezem preko hdmi sve radi kako treba, tako da kapiram da nije graficka.
Nemam kako da testirao dp izlaz iz graficke, ali ja mislim da je monitor gg...
mnogo ste smesni. "Devojka" mi je 9 godina, imamo 2 deteta...telefon koristi sam a54 3 godine vec, pa sam hteo da je pocastim..
hvala na savetima ,snacicu se sam.
Uzeo mi cale na nekom brodu pre neki dan kad je isao za Svedsku..ne bi dao u zivotu ovoliko para u ovom trenutku za parfem ali eto dobro dodje,svidja mi se..
A ja sam inace fan ovog parfema, kad god je na akciji kupim 2-3 i miran sam..
old school... :D
Ponekad i neki manoard(zeleni npr)...