• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Bio sam u Gigatronu malopre, naravno da su me otkacili i rekli da zovem asusov servis.. kad sam pitao ko je to, rekli su mi da guglam. ok iskuliram i evo me u kolima jace od pola sata pokusavam da ih dobijem, call centar me salje na online formu popunjavanja , kad odem na taj link sto mi je...
  2. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ai nije realan vise udjem na yt da vidim neki unboxing, bato 15 klipova od po 2 min sve ai glas sa slikama sa neta… najverovatnije cu da ga narucim
  3. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Njega sam i ja video jos pre par dana , dok ovaj nije bi riknuo posto sam planirao da imam dva monitora , mozda ga i narucim sutra
  4. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Dajte i neki predlog za monitor.. da ne bude losiji od ovog sto sam imao i voleo bi da ima vise herza od 144.. full hd mi je dovoljan ja mislim posto moja konfiguracija koja ostaje ovakva ako nesto ne zvekne jos dugo vremena ne veci od 24incha. Hvala
  5. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa ne mogu da igram cs na tvu, za ostalo manje vise mi i ne treba. Da mozda uzmem za par dana neki monitor a sa ovim sta bude i kad bude.
  6. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Nosim ga u ponedeljak u Gigatron, samo sta cu da radim bez monitora vrv mesec dana.. da znam da ce mi vratiti novac pa da uzmem drugi odmah, ali sta ako ga nameste ili zamene za novi..
  7. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Wtf ponudice polovan monitor?
  8. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ma kakvi nisam ga nikad pipnuo, nema sta fizicki da se nadje.
  9. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Edit ne radi, ima zvuk a slika mrljavi kao i pre
  10. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa to sam prvo i uradio, tako radi sve ok na tvu.
  11. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ajd sad cu i to? Samo hdmi iz tva da ubodem u monitor?
  12. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Taj iz profila je.. proverio sam na sajtu asusa pise da je u garanciji , nosim ga u ponedeljak u gigatron. Jel imao neko situaciju ovakvu, sta da ocekujem?
  13. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Jel otisao monitor? Povezan je bio sa grafickom preko dp kabla. Probao sam hdmi , ista prica, probao sam drugi strujni kabl isto. Na tv kad povezem preko hdmi sve radi kako treba, tako da kapiram da nije graficka. Nemam kako da testirao dp izlaz iz graficke, ali ja mislim da je monitor gg...
  14. AlfaRomeo

    Servis tema

    Kako ne mogu da se skinu kapice? Ja za to prvi put cujem.
  15. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    mnogo ste smesni. "Devojka" mi je 9 godina, imamo 2 deteta...telefon koristi sam a54 3 godine vec, pa sam hteo da je pocastim.. hvala na savetima ,snacicu se sam.
  16. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    iph 17 ili 16 pro? Ja vise vucem ka 17, treba mi za devojku . hvala
  17. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    hvala,tako se stavljaju slike ! :D
  18. AlfaRomeo

    Sta igrate trenutno?

    imajte srca za nas sa krs netom,sliku mi otvara 5 minuta..
  19. AlfaRomeo

    Parfemi i toaletne vode

    Uzeo mi cale na nekom brodu pre neki dan kad je isao za Svedsku..ne bi dao u zivotu ovoliko para u ovom trenutku za parfem ali eto dobro dodje,svidja mi se.. A ja sam inace fan ovog parfema, kad god je na akciji kupim 2-3 i miran sam.. old school... :D Ponekad i neki manoard(zeleni npr)...
  20. AlfaRomeo

    Provera sajta za youtube

    Prevara naravno. :troll:
Vrh