Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Tek u ponedeljak testiranje, ne znm dal smem da je kacim na 600w napajanje?
Eh pa koja nije iz rudnika, ako bude kao 6600xt koja je bila iz rudnika tj ako sluzi isto ja prezadovoljan , ne opterecujem se time, decko ima brdo ocena(3390) tako da ne verujem da ce biti problema
Presudila je lepota graficke sad cekamo ponedeljak, i kuciste sam narucio da preuzmem u radnji, posto je postarina bezobraznih 1700 din za kuciste, ko na ledjima da ga nose , a i svakako idem za Bg .
Aj da krenem sa grafickom posto generalno i nju mogu da uzmem ovih dana.. ja mislim da ne bih dao vise od 40k dinara.. naravno polovno.. jel 6800 xt i dalje to sto mi treba ili? Moze i nvidia.. monitor je full hd 200hz, cs2 je primaran, ali volim da odigram ponekad i nesto drugo.
I mozda i neko...
Pa ovo je bilo pre 2 godine i vise kapiram da je tad bio medju jeftinijima za ono sto je meni trebalo… ja sam dobro prosao, jes da bi mi ko zna kad javili da danas nisam zvao ali dobro, sve se zavrsilo kako treba.
Naruceno danas ono sa poslednjeg screenshota, samo je kuler 360mm ovaj od 240mm se prodao preko noci. 122000 din, isporuka 9.3 u Bg. Kad stigne cujemo se za graficku da konacno prelomim, a i ovih 17k od monitora ce dobro doci
Odradio sam sta treba u Gigatronu i koliko sam ja skapirao dobijam pare nazad, samo da neko od njihovih glavonja potvrdi to.. Kaze to se ne ceka dugo mozda vec danas.