• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Tek u ponedeljak testiranje, ne znm dal smem da je kacim na 600w napajanje? Eh pa koja nije iz rudnika, ako bude kao 6600xt koja je bila iz rudnika tj ako sluzi isto ja prezadovoljan , ne opterecujem se time, decko ima brdo ocena(3390) tako da ne verujem da ce biti problema
  2. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Presudila je lepota graficke sad cekamo ponedeljak, i kuciste sam narucio da preuzmem u radnji, posto je postarina bezobraznih 1700 din za kuciste, ko na ledjima da ga nose , a i svakako idem za Bg .
  3. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Teska vremena za nas vlasnike Alfi i sezonskih ulaznica Kk Partizana u vreme cacilenda
  4. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Alfa forever bro <3
  5. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Vozim bmwa naravno 320d
  6. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Cekaj ne cujem te moram da ugasim radio u vagenu
  7. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Ako ne curi znaci da ga nema
  8. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Pff previse para za igranje kantera i eventualno jednom u 3 meseca neceg drugog..
  9. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Predlozi sta raditi? Sta gledati? Kad ja imam neke predloge lako odgledam par benchmarka posle
  10. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    I to 4000 jeftiniji
  11. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Aj da krenem sa grafickom posto generalno i nju mogu da uzmem ovih dana.. ja mislim da ne bih dao vise od 40k dinara.. naravno polovno.. jel 6800 xt i dalje to sto mi treba ili? Moze i nvidia.. monitor je full hd 200hz, cs2 je primaran, ali volim da odigram ponekad i nesto drugo. I mozda i neko...
  12. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Pa ovo je bilo pre 2 godine i vise kapiram da je tad bio medju jeftinijima za ono sto je meni trebalo… ja sam dobro prosao, jes da bi mi ko zna kad javili da danas nisam zvao ali dobro, sve se zavrsilo kako treba.
  13. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    A i lexar nije neka razlika u ceni, dok je procesor jeftiniji bar nekih 10k
  14. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Upravo su me zvali, dobijam lovu nazad, idem danas na pauzi sa posla da uzmem.
  15. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Ne znam sad iz glave al druga dva lika madjara su bila malo skuplja i trazila su avans
  16. AlfaRomeo

    Konfiguracija za gejming za 70.000 din.

    Naruceno danas ono sa poslednjeg screenshota, samo je kuler 360mm ovaj od 240mm se prodao preko noci. 122000 din, isporuka 9.3 u Bg. Kad stigne cujemo se za graficku da konacno prelomim, a i ovih 17k od monitora ce dobro doci
  17. AlfaRomeo

    Blic pitanja

    Odradio sam sta treba u Gigatronu i koliko sam ja skapirao dobijam pare nazad, samo da neko od njihovih glavonja potvrdi to.. Kaze to se ne ceka dugo mozda vec danas.
Vrh