Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
https://www.imdb.com/title/tt39121294/?ref_=mv_close
8 epizoda, pogledao prve dve, meni zanimljivo i gledljivo. Atmosfera u stilu Kalkanskih krugova. Isteracu do kraja.
Posle duzeg vremena pogledah nesto.. mini seriju Man vs baby :geek:
https://www.imdb.com/title/tt35047134/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_Man%2520vs
4 epizodice po nekih pola sata... taman da me uspavaju. Bin ko Bin. Klasika. Vise nije ni smesno ni zanimljivo, al me scenografija odrzala...
Ih mislio sam da moja konzolica pusta vise igrica, da tvoja nema wifi, Bluetooth, miniHDMi... ocigledno sam pomesao nesto. I sta na kraju koji os koristis?
Sa Anbernic konzolama ocigledno nema greske. Eto imam RG35xx H, postoji isti takav model i uspravan, i rekao bih da je za njih softver najzastupljeniji. Sada vidim da svih hvale RG40xx H i V, da su softverski na bazi RG35, ali sa vecim i boljim ekranima. Ako ti treba za nosenje u dzepu, rancu u...
Bez obzira ko je igrao Skid Marks zna o cemu pricam :D
Mada su i na njemu kontrole u to vreme bile vraski nezgodne zbog izometrije, ali igra je bila fenomenalna
Jesi li imao pripremu, ucio koji model je dobar, sta su mu plusevi, minusi, koji ima dosta rezervnih delova isl? Ili si odreagovao na prvu? Mene ustvari uvek odbijalo to sto ima tonna modela, a nikad se nisam posvetio da naucim malo oko toga pa da mozda kupim jedan
I obavezno stampanje samo belim materijalom :D
edit: inace pricam deci da na forumu imam zavisnika od belog i cude se, pitaju me kako izgledas licis li na Golluma? :mir
Au brt ja se radujem svemu sto kupim (nije bitna vrednost), kad dodje postar izgrlim ga ko brata rodjenog, kad otpakujem proizvod ceo dan skakucem po dnevnoj svi se cude. :D :D :D
Mnogo volim (verovatno ste i to primetili) i da poklanjam, i uvek se pazljivo trudim oko svakog poklona. Ali moram...
Brate ja kad stavim, ne volim da vadim :cool: al sta cu sa tobom, drug si mi. Evo ti sta je kod mene, manja slot 1, veca slot 2
p.s. da li si razmisljao da mozda slot ne radi? Ne znam jesi li u njemu dobio fabricki karticu
Hvala na odgovoru, da ti budem iskren Versace otpada u startu jer to nije moj stil poklona. Asocira me (najblaze receno) na one skupe milionske svadbe sa TVa. Pogledaf Armah, bocica mi nekako deluje zenstveno, ne ide uz decka kome bih da poklonim, ovaj treci mi je previse love. Bitno mi je da si...