• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    https://www.imdb.com/title/tt39121294/?ref_=mv_close 8 epizoda, pogledao prve dve, meni zanimljivo i gledljivo. Atmosfera u stilu Kalkanskih krugova. Isteracu do kraja.
  2. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Posle duzeg vremena pogledah nesto.. mini seriju Man vs baby :geek: https://www.imdb.com/title/tt35047134/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_Man%2520vs 4 epizodice po nekih pola sata... taman da me uspavaju. Bin ko Bin. Klasika. Vise nije ni smesno ni zanimljivo, al me scenografija odrzala...
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Teras coveka da te laze da nisi manijak? :d
  4. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    Ih mislio sam da moja konzolica pusta vise igrica, da tvoja nema wifi, Bluetooth, miniHDMi... ocigledno sam pomesao nesto. I sta na kraju koji os koristis?
  5. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Ja sam tako dobio povrat od 100e na Aorus Master, pre par godina kada sam ga kupio u Austriji
  6. Pinocio

    Blic info

    Ladno posle 2 nedelje jos nema porucenih nozeva, a bogme ni onog seta za usne. KATASTROFA!!! Sreca pa porucih mesec dana ranije :D
  7. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    Sa Anbernic konzolama ocigledno nema greske. Eto imam RG35xx H, postoji isti takav model i uspravan, i rekao bih da je za njih softver najzastupljeniji. Sada vidim da svih hvale RG40xx H i V, da su softverski na bazi RG35, ali sa vecim i boljim ekranima. Ako ti treba za nosenje u dzepu, rancu u...
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Za koliko mi napravis ovu stolicu, bas cool izgleda :D
  9. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Bez obzira ko je igrao Skid Marks zna o cemu pricam :D Mada su i na njemu kontrole u to vreme bile vraski nezgodne zbog izometrije, ali igra je bila fenomenalna
  10. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Te danasnje su preteske za upravljanje + ne nose emociju i draz kao stare igre
  11. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Super Skid Marks :D Ovo dole XXX lager ne odnosi se na mene :mir
  12. Pinocio

    Parfemi i toaletne vode

    Tako i meni zene :mir
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Jesi li imao pripremu, ucio koji model je dobar, sta su mu plusevi, minusi, koji ima dosta rezervnih delova isl? Ili si odreagovao na prvu? Mene ustvari uvek odbijalo to sto ima tonna modela, a nikad se nisam posvetio da naucim malo oko toga pa da mozda kupim jedan
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    I obavezno stampanje samo belim materijalom :D edit: inace pricam deci da na forumu imam zavisnika od belog i cude se, pitaju me kako izgledas licis li na Golluma? :mir
  15. Pinocio

    Parfemi i toaletne vode

    (Vec) Stigao Montblanc Explorer set :geek: Zanima me koliku ulogu tu igra DOT :D posto vidim da je Novembar 2024.
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Au brt ja se radujem svemu sto kupim (nije bitna vrednost), kad dodje postar izgrlim ga ko brata rodjenog, kad otpakujem proizvod ceo dan skakucem po dnevnoj svi se cude. :D :D :D Mnogo volim (verovatno ste i to primetili) i da poklanjam, i uvek se pazljivo trudim oko svakog poklona. Ali moram...
  17. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    Brate ja kad stavim, ne volim da vadim :cool: al sta cu sa tobom, drug si mi. Evo ti sta je kod mene, manja slot 1, veca slot 2 p.s. da li si razmisljao da mozda slot ne radi? Ne znam jesi li u njemu dobio fabricki karticu
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja imam ovaj al sta znam, nikada mu nisam verovao. Hoce da pisti na svasta. edit: sad ce skoro dve nedelje od mojih nozeva ni traga ni glasa :D
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    RG35XX H? Da :d
  20. Pinocio

    Parfemi i toaletne vode

    Hvala na odgovoru, da ti budem iskren Versace otpada u startu jer to nije moj stil poklona. Asocira me (najblaze receno) na one skupe milionske svadbe sa TVa. Pogledaf Armah, bocica mi nekako deluje zenstveno, ne ide uz decka kome bih da poklonim, ovaj treci mi je previse love. Bitno mi je da si...
Vrh