• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Parfemi i toaletne vode

    Manijaci, ajd jedno pitanje... Tinejdzer, 18 leta, koji mu kupiti za poklon (nije rodjendan u pitanju nego ovako, porodicno)... gledam neki MontBlanc set... Jel to ok? Pre svega mislim jel odgovara tom uzrastu? I nadam se da na Ananasu nije fake? Ili mozda predlazete neki drugi?
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Milion je situacija. Desi se da nestane i struje. Desi se da putujes. Desi se da putujes sa dobrom ribom, a njoj prazna baterija, a ti imas zve moguce "prikljucke". Desi se u izlasku da joj treba mala dopuna hahahah
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja na ovaj punim tablet i powerbank, a na powerbank punim brdo uredjaja (duvaljke, usisivace, lampe, cesto i tablet kad sam vani...) i imam jos dva punjaca za Nokie :D I da, taj Samsung punjac sam platio 4000, sad cena duplirana :eek:
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Moram priznati, jedna od jacih :thumb: Evo ga, pocetni kurs (u blokcetu) kineskog i vec nastrane misli :mir
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Tako mi i treba kad kucam dok pisam... jbg radi se, manjak vremena za forum
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam pogresno napisao pitanje jer je bilo kasno pa slaba koncetracija :D. Mislio sam na plasticno Bonsai drvo. Za ovaj forum plasticno bi trebalo i da se podrazumeva :mir Hteo bih da kupim sebi jedno, ali ih ima na milione, pa sam mislio mozda neko ima da mi predlozi da izgleda sto...
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Jel ima neko u svojoj sobi kakvo Bonsai drvo? :D
  8. Pinocio

    Sta igrate trenutno?

    Ajde @Cika_Kure daj one tvoje pixel igre sto igras nocu (neka pati pornhub) na konzolici, ispunice i uslove postavljanja sto rece kolega i za nas sa sirotinjskim internetom. Inace zbog tih giga slika retko kad ulazim u topic o slikama uslikanim mobilnim telefonima. Dok meni ucita stranicu...
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Platih 1090 dinara Lite model. Nego sta znam video sam da mnogi imaju probleme sa powerbankom, tako da nikad nemam 100% poverenje u njih. Godinama koristim onaj (fizicki) najveci Xiaomi od 20000 mAh i 50W, a drugaru crkao posle 5 dana. Stavi ga na punjac i on desetak sekundi blinka jednu plavu...
  10. Pinocio

    Smešne slike 2025

    To ti kasirka na diskretnom kineskom salje poruku (nadam se da nije debela) :mir
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Volis kad visi? :D Kupih onaj sa akcije, 10000mAh, 22.5W, valjda ce biti ok
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Mnogo si nezgodan igrac :d
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    :eek::( Sta bre do 2030.? On je projektovan za 2040. (al bez zezanja) :D
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    Znaci postoji mogucnost da se ispostavi da sam konfiguraciju sklapao ipak u srecna vremena :d
  15. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    Vidim da je izgleda jedino sto cu izvuci iz ovog topica - neka nova kupovina :d
  16. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    I RG35xx H moze da se poveze na TV :D Medjutim, sad kako sam iskopao Amiga Game Selector vise mi nista drugo ne treba. Cak je i konzolica malo otisla u zapecak, jer Amiga igrice sad igram na kompu (pa ti @Cika_Kure posle pricaj kako mi graficka nikad nije bila opterecena :mir)
  17. Pinocio

    Retro konzole i emulatori

    Ja sam na Anbernic RG35xx H, podesio sam je prema svom ukusu, zanimljiva stvarcica, al opet mislim da je samo za nas "matorce". Ne vidim ja tinejdzere ili mladje koji su raspolozeni za takve stvari, pre svega piksele :d
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Meni nikad nije uspelo da kloniram karticu.Dal zato sto je tu na milione sitnih fajlova, al koliko me secanje sluzi uvek mi je nesto brljavilo prilikom kloniranja
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Meni je fabricki OS najdrazi i najjednostavniji, sve ostalo prebudzeno, presareno. Batocera mi se uopste ne dopada za tu konzolicu, na fabrickom je najmanje podesavanja, a konzolicu sam kupio da se igram, a ne da podesavam. Sto se kartica tice ne moras odmah odluciti koji OS, jednostavno probas...
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Drugare uvek ispostujem, cena sasvim povoljna, a moze i da se pokloni bez da se sramis :japonosan: Zasto bi to radio, nabavi romove, probaj, ako radi ne diraj nista. znam da si (kur)sajdzija, al ako nesto ne volim to je rastavljanje.
Vrh