Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
ne uklapa mi se dimenzijama (voleo bih visi model), a ni cenom. Kao so vec rekoh zvuk mi nije preterano bitan. Kapiram da su svi ti modeli dobri sto se zvuka tice, da nema nekih ciji je zvuk nepodnosljiv
ne mora da znaci, evo recimo grudi - nikad vise od petice :troll: I zasto volis toliko da se nastavljas i ides u off? Ja iznosim info u svakom postu, a ti si neozbiljan :first:
To sto si napisao ima smisla, al ovaj put je sitaucija specificna i bas mi treba taj wau efekat, iako bi zvucnik kontam u narednih desetak dana zavrsio u delovima
Jednom mi niski kolega kaze "u malim bocicama se otrov cuva", ja mu dodam: "ali i go vno za analizu" i nije mi jasno sto se naljutio...
Ovaj fazon, samo da je bar jos malo veci, ovaj je isto 56cm.
Najgore je sto niti znam oznaku, niti ime proizvodjaca koje bih trazio. Nekada sam imao mali Denver zvucnik, bio odlican, al ne nalazim da imaju ovako velike modele. Ili gledam na pogresnim mestima
Evo ga Denver na taj fazon
Xiaomi je mali zvucnik. Gledao sam na Benchu neke VESA modele, pa recimo velicina ovog skroz desno
Ovaj gore levo od 15000 je 58cm visine. Ajd recimo da to bude i neki minimum, a voleo bih d aje veci. Mada mislim da se veci ni u 15000 ne bi uklopio
U principu jedina dva parametra bi trebalo da budu da je veliki, i da je donji segment cena. Mozda ne bi bilo lose rgb, al nije neophodno. Zanima me, ima li nesto za recimo oko 100e? Ono sto sam gledao cene su sve 15k+.
A tesko mi je da pregledam sve, jer niko u filterima nema parametre za...
Taj Vejder je smejurija u odnosu na poruke koje su meni brisane, i poene koje sam za to dobio. Imam 12 poena na lageru do kraja 2026. Darezljiviji su nego Temu sa poklonima i kreditima. Al sta da se radi. Necemo pisati vise i to je to. Steta.
A Alex(a) se zato i zove tako, zadas mu komandu i on...
A kad smo kud kugle, setih se onog vica:
skokne covek kod brice da ga ovaj obrije.
brico mu da tako neku kuglu kao sto je ta od misa, samo manju i kaze: "stavite to u usta, lakse mi je posle da brijem oko kugle.
kaze lik: "gde bre da stavim to u usta, sta ako progutam!?"
brico: "opusteno, desi...