Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
A sve je to nekako vec vidjeno. Neeeego sad gledam taj polozaj kucista pa me zanima koliko je dobro za zdravlje da kuciste bude u visini glave, posebno ako se napravi veliki usis prasine :geek:
Sta ste sve ispisali zadnjih par dana na forumu, nemoguce vas je ispratiti. Al to je i ocekivano, sredina januara svi dekintoschi, sede kucama i filozofiraju na forumu :mir
Nisam mislio da ces napajanjem iz TVa imati problem sa grejanjem uredjaja (nikad nisam ni prisao svom fire sticku da vidim da l se greje), nego ces imati problem sa rokom trajanja uredjaja, jer mislim cak da sam negde citao na Amazonu da savetuju ipak napajanje iz struje radi stabilnijeg i...
samo da se ne pocne pregrevati. Ja sam vec par godina na fire sticku, podesio kako mi odgovara, zabranio update i za sad radi bez bilo kakvih problema. Te spravice su super investicije.
Ovo je metalno,minijaturno 6cm visine, nema nikakve prikljucke, kugla je metalna, pokrece se prstima, jedan mali dodir i ono se okrece bar minut.. besumno, neverovatno simpaticno i kvalitetno odradjeno. Taj sa videa nikad ne bih kupio jer ni priblizno nije zanimljiv i sladak kao ovaj
Gledao, davno... mada sad kad gledam trejler, mnogo toga se ne secam, mada kada bih poceo da gledam prepoznao bih veci deo filma
evo ti kontra :D
https://www.imdb.com/title/tt3890160/?ref_=nv_sr_srsg_7_tt_6_nm_2_in_0_q_baby
Ali toliko brzo se zivi da je gledanje istog filma i 2x gubljenje vremena.
Nego, zanima me nesto drugo. Koliko uopste koristite ovaj topic za izbor filmova koje cete gledati?
Licno imam osecaj da niko nikada ne pogleda filmove o kojima ja pisem :mir A ja sam pogledao mozda 5 filmova od vasih...