• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Automobili

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Lepo je što sad pokazuješ da umeš i da koristiš neke argumente umesto što sveopštiš, ali sad si se nalupao za sve pare, pa možda bolje nastavi po ličnoj osnovi, a bolje da ja ne krećem po njoj, jer ću te secirati na činioce.. :)

Drugar vozi reli trke, Honda Civic važi za najizdžljiviji auto konstrukciski od svih onih koje voze po Srbiji na tim trkama trenutno.. Eno ako ti misliš da bolje znaš da ga zovnem ovde, siguran sam da si izvrstan trkač i poznavaoc i da bi bio podjednako glasan sagovornik :)

Elektronika se vezuje za Francuze, ne Japance majstore, ne znam ko te učio, pobrkao si lončiće, idi pij keks i mleko, popričaj sa nekim dobrim majstorom :)

Pretpostavljam da imaš nekog švabu, klasičan balkanski fanboy mora imat i švabu, ali trenutno spadaju u najgoru i najnepouzdaniju kupovinu, kao i taj Intel koji si uzeo.. CM ghlupavo vodeno pored Artica.. Baš ličiš na nekog ko se pali na imena..Da nisi ostrašćen fanboyisanjem, možda bi i ti imao nekog japanca, neki ryzen.. Znam da ti selo neće aplaudirati kao kad dovezeš Passata, i da nećeš moći neku seljanku da poveheš, ali jbg kupio si ga za sebe
;)
Decak ajd odseli od mene.

Ti izvlacis zakljucke kako tebi odgovara, a ne onako kako je napisano. Pisas uz vetar i pravis se pametan. Iskreno poverovacu ti da ti je i Sumaher neki prijatelj i neki astronauti ako se dotaknemo te teme. Pa ako si zadovoljan sa japancem zasto posecujes sve mehanicare po bg? I sad da ti nacrtam ako ti imas krbulju koja stanuje kod mehanicara svakih mesec dana to ne znaci da su ostali krbulje kao tvoh auto. Eto ja sam imao francuski auto i nikakav problem nisam imao sa elektronikom, to opet ne znaci da neki nije imao. Ppstujem tvoje misljenje al pusti malo ostale forumase da imaju pravo na svoje misljene.

Zar ti nisam na ignore listi? :cool:
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Pretpostavljam da imaš nekog švabu, klasičan balkanski fanboy mora imat i švabu, ali trenutno spadaju u najgoru i najnepouzdaniju kupovinu, kao i taj Intel koji si uzeo.. CM ghlupavo vodeno pored Artica.. Baš ličiš na nekog ko se pali na imena..Da nisi ostrašćen fanboyisanjem, možda bi i ti imao nekog japanca, neki ryzen.. Znam da ti selo neće aplaudirati kao kad dovezeš Passata, i da nećeš moći neku seljanku da poveheš, ali jbg kupio si ga za sebe
;)
Ovde ću ti posebno odgovoriti jer je ovde neugodna dijagnoza. Vidiš dečak imao sam francusko vozilo i u Maju sam imao saobraćajku i ostao bez auta. Balkanski fanboj? Vidiš kako lupaš gluposti i donosiš zaključke na pamet. Ti se opredeli da li besediš o novim ili polovnim vozilima. Ako ti nisi znao da kupiš auto pa si se opekao to ne znači da i drugi ne znaju da kupe. Vrh gluposti i tvoje nemoći je da si sad ovde pomenuo Intel i CM. Iskreno ne mogu da se trudim tebi nešto da detaljišem i objašnjavam jer je to uzaludno. Kad sam ja kupio ovo vodeno ti si prodavao Soket A platforme po 10€ i da znaš pozadinu toga kako sam ja šta kupio i dobio. Kupujem i imam ono što mogu i što želim u tom momentu. Japanci su mi ružni i imam svoja 2 majstora KUM auto limar, najbolji drugar mehaničar, kad kupujem auto oni su ti koji vrše pregled ili jednostavno daju mi predloge i kaži koji šta i kako. Ovo je tema o autima, a ti ubacuješ rajzen ovde. Da ja ću u moje selo i da budem čestiti seljak, al ponosno mogu reći da nisam seljačina.

Sam sebe si pokopao svojim glupostima.

U 17 godina mojega bitisanja po forumima nisam sreo beznadežniji slučaj od tebe.

Dno dna.
 

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.779
Rezultat reagovanja
386
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Samo X3D
Motherboard:
Samo X9999, VRM prejako
RAM:
128gb x 2
VGA & cooler:
Sve aaaaaa
Display:
8k
HDD:
99tb + m2 nvme generation 10
Case:
NZXT RGB LGBT boje, full custom loop water no leak
PSU:
10000w gold 99% +
Decak ajd odseli od mene.

Ti izvlacis zakljucke kako tebi odgovara, a ne onako kako je napisano. Pisas uz vetar i pravis se pametan. Iskreno poverovacu ti da ti je i Sumaher neki prijatelj i neki astronauti ako se dotaknemo te teme. Pa ako si zadovoljan sa japancem zasto posecujes sve mehanicare po bg? I sad da ti nacrtam ako ti imas krbulju koja stanuje kod mehanicara svakih mesec dana to ne znaci da su ostali krbulje kao tvoh auto. Eto ja sam imao francuski auto i nikakav problem nisam imao sa elektronikom, to opet ne znaci da neki nije imao. Ppstujem tvoje misljenje al pusti malo ostale forumase da imaju pravo na svoje misljene.

Zar ti nisam na ignore listi? :cool:
Ne posećujem ja nikakve mehaničare nonstop jer imam krša, to si sad opet lupio kao i za te A sockete - a meni pričaš o mojim zaključcima aka dupli standardi, ja znam njihova mišljenja, a kad nešto ne znam ili trebam neki savet taj tražim direktno od njih, a ne preko foruma.. I ne zanima me tvoj kum, ja pričam o dokazanim ljudima, najboljim u Beogradu. Pa eto otkud, uostalom imaš i youtube, pa ukucaj mišljenje nekih naših najpoznatijih mehaničara... Svima su kosooki najpouzdaniji automobili.

I ironično je što pominješ elektroniku, a baš francuzi su ti koji imaju najviše problema sa njima, i upravo si francuza i imao haha. :)

Ti zeleni dečkić moraš da naučiš da mišljenje može da ima svaka budhala i da ovde nije mesto za gluposti, ja ovde nisam da bih čitao svakakve budhalastine, vec ako imaš mišljenje onda imaš da ga braniš i staneš iza njega,a ne, e ja sam to rekao, i nemoj ti da se mešaš u moje mišljenje. Možeš ti da kažeš to sam sebi, ali na forumu će ti neko protivrečiti, i na kraju ako nisi upravu, nije nikakav problem, prvi ću to priznati.. Zato i postoji forum, da dođeš do neke istine. Ja volim da mi neko protivreči argumentima, jer imam nešto možda iz toga da izvučem, kad imamo isto mišljenje nije zanimljivo, ali ovo što ti radiš je nešto drugo i nema veze sa pristojnim branjenjem stava.

Kad to malo sažvaćeš javi se, za sad ideš na ignore. A ja isto idem da se i izlogujem i odmorim od gluposti, da dajem besplatne savete za računar i dižem aktivnost više mi ne pada na pamet, baš zbog takvih kao ti koji ništa pametno ne kažu, i onda dođu da se mačuju. Poz.
 
Poslednja izmena:

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.779
Rezultat reagovanja
386
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Samo X3D
Motherboard:
Samo X9999, VRM prejako
RAM:
128gb x 2
VGA & cooler:
Sve aaaaaa
Display:
8k
HDD:
99tb + m2 nvme generation 10
Case:
NZXT RGB LGBT boje, full custom loop water no leak
PSU:
10000w gold 99% +
Eto vidiš da si nepismen.

Da li trebam i ovo da ti obrazlažem i argumentujem?
To je napisao nakon što je postavio nekog Smarta, i ne nije tražio karavan, lako se da zaključiti ako imaš imalo mozga.
Na kraju je upravo i kupio manji auto. Poz.
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
To je napisao nakon što je postavio nekog Smarta, i ne nije tražio karavan, lako se da zaključiti ako imaš imalo mozga.
Na kraju je upravo i kupio manji auto. Poz.
Ja sam se vodio onime što je on napisao i nisam mu nametao svoje mišljenje nego sam mu napisao da se ja pitam, a ti non stop naturaš svoje mišljenje jer si išao po mehaničarskim radnjama i smarao majstore svojim pitanjima. :rotf:

Baci li me više ne ignore?

Mislim da je tebi previše dosadno u životu i da ti je ovo prepucavanje po forumima jedino zadovoljstvo u životu.

Svako dobro.
 

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.779
Rezultat reagovanja
386
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Samo X3D
Motherboard:
Samo X9999, VRM prejako
RAM:
128gb x 2
VGA & cooler:
Sve aaaaaa
Display:
8k
HDD:
99tb + m2 nvme generation 10
Case:
NZXT RGB LGBT boje, full custom loop water no leak
PSU:
10000w gold 99% +
Za te pare možeš jurit auto od prvog vlasnika sa originalnom niskom kilometražom, nema razloga da gledaš placeve i upoznaješ muljave preprodavce.





Ja sam mu dao svoje preporuke iza kojih stojim, za ova dva i za Hondu Civic, Mazdu, Hyundai, Suzuki Swift. U tom budžetu će ti svaki majstor reći da su ovo top 5 automobila.

Ako se tebi moje mišljenje nameće, onda je to jer je tvoje na slabim nogama.. Meni može da piše šta god neko hoće, ali ako ne vidim argumente, ne može mi nametnut ništa ni za 10 milijardi godina.
 

Plauer1

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2020.
Poruka
324
Rezultat reagovanja
64
Moja konfiguracija
ja sam :vuna: 100 puta i nemojte da se medjusobno vredjate . znam kako je kad se zakuva u coveku ali izduvajte se malo . hvala 100 x za svaki pametan savet
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.450
Rezultat reagovanja
565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
Radeon RX 6800 GAMING X TRIO 16G
Display:
LG UltraGear 27GR75Q-B 27" 2K 165Hz
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
750W Seasonic B12-BC-750
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Pa valjda svakako treba da gledamo automobil koji ima sto manje fabrickih mana?
Ajde i ti se nakači.

Onom sveznalici ne vredi niu crtati.

Da li sam ja igde napisao da ne treba gledati da nema mana?

Niti sam ja napisao da su loši predlozi sveznalice za japanska ili korejska vozila.

Nekako čudno izvlačite zaključke samo mi muka od toga ja pa ja i nipodaštavanja drugih ljudi.

Onaj dečkić nema vidik da uoči neke stvari od svoje gordosti pa su mu svi glupi samo je on najpametniji.

Kažeš svoje i pustiš druge da iznesu svoje predloge.

Ja sam izneo svoje neko mišljenje šta bi ja i u jednoj poruci se na tome završilo, a on od 100 napisanih poruka u temi njegovih je 50 sa jednim te istim, ali ubacivanje Intela i CM u ovu temu je vrh ljudske gluposti. :D



Ajde da ne bude samo palamuđenje. Evo moj lični primer. Za moj prethodni auto Francuz. Na moje pitanje drugaru šta misli za taj auto rekao mi je sve je odlično sem dizni na tom autu. Ali kaže on meni znajući tebe, tvoj stil vožnje i ono kako održavaš auto ti nećeš imati nikakvih problema sigurno. I tako je i bilo. Moj odgovor na sve i tu ću se zaustaviti je: Ljudi kupuju se automobili stari 10+ godina i očekivati je da bude kvarova. Da kod nekih su to manji kod neki veći kvarovi i sve je od primerka do primerka. Milion faktora utiče na sve. Vouio sam ja i Talijane i Japance i Francuze, al eto čuda ni jednog Nemca, a moram priznati da su mi želja. Ne nemam komplekse da mora to da bude nešto da bi ove moje seljančice kikotale oko mene već kupujem isključivo ono što mi srcu odgovara. Poštujem svaku marku svakog proizvođača. Eto mogu navesti primer Mazde koja se limarijski raspala kao da sam je zalivao rasilim, a svinje je pojele isto tako komšija iznad mene ima Pasata trulu :D to nikako ne mogu da prihvatim da se tako auti raspadaju. Drugar imao alfu bila kao čaša...

Oduži ga ja.

I da eto ja sam imao perfeknog francuza ispravam 99% i naleteh sa čitavih 50km/h na nepravilnost na putu i dobro sam živ ostao. Posle sam saznao da raj model ima 5* na enkap testu.
 

Plauer1

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.02.2020.
Poruka
324
Rezultat reagovanja
64
Moja konfiguracija
bio u prvoj voznji novim autom (skoda fabia 2005 vrhunski ocuvan i pazen) ,skroz simpa i vredi . nisam strucan kriticar al takvi su mi utisci.izvinite - mozda vas ne zanima al eto :vuna::)
 

PORSCHE

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
2.398
Rezultat reagovanja
3.971
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus X503S
CPU & cooler:
Intel Core i5-12600K - Cooler Master MasterLiquid ML360 RGB
Motherboard:
ASUS PRIME Z790-A Wifi
RAM:
G.Skill 32GB 2x16 Trident Z5 DDR5 5600MHz CL36 KIT
VGA & cooler:
MSI RTX 4070 Ti SUPRIM X 12G
Display:
BenQ Mobiuz EX3210R i LG 43UM7600 4K TV
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250GB, SSD Samsung 1TB 860 EVO, WDC 500GB Black + WDRed 4TB + WDRed Plus 4TB
Sound:
CORSAIR VOID PRO RGB Wireless 7.1
Case:
Cooler Master Cosmos C700P
PSU:
Be Quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W
Mice & keyboard:
Logitech G502 X White, Logitech G910 Orion Spectrum
Internet:
ADSL 20MBs
OS & Browser:
Win 10 64 bit, Opera
Other:
Sony Play Station One
Naprotiv, baš dobro što si javio.

Neka vas lepo služi, a ti nemoj da gasiraš tatin auto kad on nije prisutan. :D
 

Mare1389

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.10.2017.
Poruka
1.450
Rezultat reagovanja
565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 3600
Motherboard:
MSI A320M-A PRO MAX
RAM:
Patriot Viper Steel 3200MHz 16GB (2 X 8GB)
VGA & cooler:
Radeon RX 6800 GAMING X TRIO 16G
Display:
LG UltraGear 27GR75Q-B 27" 2K 165Hz
HDD:
Patriot Burst 120GB & 1TB HDD
PSU:
750W Seasonic B12-BC-750
Mice & keyboard:
Zowie EC1 & Logitech G413 Carbon
Samo kazem da postoje automobili i motori koji imaju vise problema nego drugi. Tipa zasto uzeti twinspark umesto JTD?
Ja samo zelim da me manje boli glava, svaki automobil cu lepo odrzavati.

Pogledati sve mane i vrline pa proceniti da li se isplati uzeti ili ne...
 
Vrh