• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nove poruke na profilima

jedno pitanje


1. Noctua NH U12P SE2
VS
2. CoolerMaster Hyper 612 PWM


Nijedan od njih nema svoje Originalne Ventilatore

koristicu 2x Corsair 120mm od vodenog hladjenja - Hydro Series H80i v2

za sta se odluciti za manju temp?
hvala unapred
Dobar dan, da li je neko imao ovakve miseve i ako je imao, da li moze da mi kaze nesto o njima! Asus ROG Sica Mis
R1zl4
R1zl4
Imam ga ja malo vise od dve godine, mis je odlican sto se ergonomije tice, pogotovo ako si levoruk, posto je simetrican i nema side tastere.
Moze mala pomoc. planiram kupiti procesor AMD Ryzen 5 1600,3200/3600 MHz,Socket AM4 i napajanje Forton Hyper, 500w.Ja sada neznam dli ce do biti dovoljno struje da pokrene taj procesor jer se bojim da mi se nebi gasio usred igre a graficaka je Gigabit GeForce GTX1060 g1 GAMING,3GB GDDR5. jel do dovoljno ili da mi vi nađete drugo
Pozdrav Dule, Sve najbolje u Novoj 2018....
Potrebna mi je pomoć oko novog HDD. Trenutno koristim Hitachi HDT725032VLA360 za kućnu upotrebu, koristim ga oko 10 godina i došao mu je kraj.
Šta možeš da mi predložiš od diskova, namena je za windows i za čuvanje raznih multimedia?
Unapred hvala!

https://www.facebook.com/ivicaveljkovic
Vrh