• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Steamroller
Rezultat reagovanja
17

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Dobar dan,treba mi pomoc oko yahoo maila fb nalog mi je hakovan imao sam 2 mejla i sada sa ovog drugog nema vise pristup fb nalogu da li postoji neko resenje da nekako potvrdim fb nalog sa tim maila sto vise nemam pristup.
    moze pomoc malena ovako kupio sam gtx 1050 a prije sam koristio radeon r7 250 koju sam spajao drugacijim display portom onaj plavi manji bez crtice sa strane a gtx 1050 nema taj port jel je mogu spojit nekako drugacije
    M
    MakaroV
    Nabavi adapter sa display port-a na port koji ti treba za gtx
    Moze mala pomoc. planiram kupiti procesor AMD Ryzen 5 1600,3200/3600 MHz,Socket AM4 i napajanje Forton Hyper, 500w.Ja sada neznam dli ce do biti dovoljno struje da pokrene taj procesor jer se bojim da mi se nebi gasio usred igre a graficaka je Gigabit GeForce GTX1060 g1 GAMING,3GB GDDR5. jel do dovoljno ili da mi vi nađete drugo
    Pozdrav, da li radite zamenu polomljenog pina na socketu 775? Ako radite mogli bi se naci u Temerinu jer ja sam iz NS-a pa ako zelite ostavite broj telefona u poruci da se cujemo. S postovanjem Milan.
    Pozdrav, trebao bih malu pomoc oko instalacije drajvera na laptop toshiba, MODEL NAME joj je SATELLITE C660D-16E a SERIAL NO 6B366510K.
    Ja ne mogu nigdi naci drajvere za taj model a nije bas stari laptop, konkretno trebaju mi driveri za internet tj wifi i LAN jer se ne mogu spojit a ne mogu niti preko kabla opce na net bez istih pa ako mozete pronaci i poslati mi link di da ih skinem il nabavim Hvala
    Dobar dan da li mozete da mi pomognete hteo bih da hupim novi komp za 550 ili 600e
    Kuciste vec imam takoda mi netreba
    Mora da bude nVidia graficka i mora da bude AMD procesor
    Treba mi:
    -Procesor
    -Graficka
    -Maticna
    -Napajanje
    Ove komponente bi kupovao na sajtu emmi shop
    Pozdra,zanima me da li da kupim Ultrawide monitor 1080p ili 2k monitor,specifikacije racunara su :
    CPU-FX8350 4Ghz
    GPU- Sapphire RX 480 nitro+ oc 4GB
    RAM-8GB
    OS- Windows 10 64bit
    Koliko kosta npr. jedan fx 6300 da se kupi u Madjarskoj?
    Posto vidim da znas oko njihovih cena... a i vidim dosta ljudi kupuje gore uredjaje...
    Pozdrav Atila,

    Postavio sam novu temu povodom kucista Silverstone PS11B-Q i oko njene nabavke, pa eto i ovde se javljam!
    Zdravo Steam, gde mogu u srbiji kupiti coolermaster silencio 12mm fan sa pwm dali znas a da dobijem i garanciju uz njega? pozz
    Pozdrav Atila, koji od navedenih hladnjaka bi preporucio za fx-a 9590 > Nepton 240M, 280L, ili Deepcool Captain 360? Pozdrav
    Cao Atila,potreban mi je jedan savet tj preporuka.Naime mom drugaru treba cooler za 8320 do 40-ak evra.Koji je bestbuy po tvom misljenju.Hvala unapred.Poz.
    cao,hteo bih da te pitam,hteo sam da okacim neki video ovde na forumu,trazio sam gde mogu,ali to spada pod male oglase ,posto bih to menjao za neki usb mis,ali nemam pravo,posto jos nisam pcaxe member,evo saljem ti link,pa mi odgovori,ili da snimim novi video,bez toga da menjam,pa postavim negde?pozdrav! http://youtu.be/bMHw6Zuwjus
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh