• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Vasa iskustva sa ukradenim mob. telefonima i nalazenjem istih;)

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Posto su mi pre neki dan deknuli mob iz tashne(nokia 5800), intresuje me drugari kakvo vi imate iskustvo sa nalazenjem istih od strane mup-a i da li to funkcionise kod nas ili treba da se juri veza itd...:(
Slucaj je prijavljen u policiji i kartica je ugasena:(
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ako nije bilo neko tesko razbojnistvo, nece ga nikad ni traziti. Naravno, moras im dati IMEI telefona koji je "otudjen".
Mojoj sestri su maznuli dva telefona u srednjem cenovnom rangu i oba prijavljena i nikad nista. Dok su jednoj klinki nasli T610 od 20-30e jer joj je otet uz pretnju i tako prijavljen slucaj u policiji. Nasli su ga kroz 3 dana.
Prijatelju je iz njegove prodavnice (prodavnica mesovite robe, ne radnja sa telefonima) ukraden N95 8GB sa pulta. Redovno prijavio policiji, telefon je bio iz MTS-a uzet, imao je papire, kutiju i ostalo i posle mesec dana ga zvali u policiju da gleda neka 3-4 lika kroz staklo i da ima kaze jel neki od njih bio kod njega u radnji. Posto je rekao da nema pojma, prodje mu 200 ljudi dnevno a to bilo pre mesec dana, rekli mu da ide kuci ali telefon ostaje kod njih dok oni ne utvrde ko je lopov :eek:
Posle nedelju dana, zvali ga i vratili mu telefon koji je bio u zaista losem stanju. Kad je ukraqden, bio je kao nov..
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Najgora moguca...

Izgubljen, prijavljen... otkucana prijava na pisatju masinu :eek: (al' ne s šivatju, Pantitju! :rotf:)... tu mi vala vec bilo jasno kol'ko je sati... inspektor :d je poceo sa pitanjima koje je marke telefon, koje boje :rotf:, da ga nisam sam priupitao 'oce li da upise IMEI broj po kome bi ga vala trazio, a ne "crni Samsung, ko ga nadje, da javi" - mislim da do toga ne bismo ni dosli. To je bilo pre par meseci, niko se nikad nije javio. Niti ocekujem, iskreno.
A telefon em zakljucan na mrezu, em pod ugovorm sa operaterom (valjda nesto znaci).

Drugim recima - veza or bust.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Necu mnogo filozofirati,imas dve opcije: ako imas vezu u MUP-u nacice ga pa makar bio i Alcatel DB :d i bice ti brzo vracen ,ako nemas vezu , nazalost mogu samo da ti kazem zao mi je, i spremaj pare za drugi fon :(
 

Beagle

PCAXE News Guru
Učlanjen(a)
20.01.2010.
Poruka
1.480
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonII X4 620 @1.225v, Hyper 412 Slim
Motherboard:
Gigabyte M720-US3
RAM:
2x2GB Patriot Viper + 2x2GB GEIL Black Dragon CL5-5-5-15 @800 @1.8v
VGA & cooler:
Gigabyte GF9500GT 1GB (750/1850/500), CoolViva Z1
Display:
LG L204WS
HDD:
Patriot Pyro 60 GB, WD5001AALS
Sound:
Creative Audigy 1, Altec Lansing ATP3, Beyerdynamic DTX-710
Case:
Lian Li PC-S80 Black, 2xScythe SlipSream, 1x Turbine Master 800RPM
PSU:
OCZ StealthXStream 500W (Scythe S-Flex ventilator)
Optical drives:
Optiarc DVD-RW
Mice & keyboard:
Microsoft sidewinder X5, Roccat Taito, Logitech K120
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7x64 SP1
Other:
Audigy front panel
I mene su u nekom klubu olaksali za telefon. Hteo ja da prijavim kradju, i kao providjenje to jutro dodje komsija pandur i ja mu ispricam sta se desilo. "Ili slozi pricu da su ti pretili nozem i oteli telefon ili se oprosti od njega".

Znaci ili da lazete, ili veza. Trece nema.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
"Ili slozi pricu da su ti pretili nozem i oteli telefon ili se oprosti od njega".

Znaci ili da lazete, ili veza. Trece nema.
A znaci, ako provale za to laganje, ima da se popase krivicna prijava..
 
M

Misko78

Guest
Ako potpada pod tesku kradju, mislim vrednost preko 20K, onda moraju da gone po sluzbenoj duznosti.

Nego SilentDEXu su vratili fon posle 6 meseci, zaboravio Nokiju 6600 u taksiju kada je bilo top telefon, taksista maznuo, iskljucio i bacio karticu, prodao nekoj zeni u Nisu, ova cim ga je ukljucila popila prijavu, druknula taksistu...
 

a c a

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
770
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Propus@Deneb
Motherboard:
Foxconn
RAM:
Hyper X
VGA & cooler:
AMD
Display:
Samsung
HDD:
WD5000AAKX i WD20EZRZ
Sound:
int.
Case:
690IIa
PSU:
Seasonic
Optical drives:
Pioneer&Liteon
Mice & keyboard:
Chicony&Logitech
Internet:
SBB D3
OS & Browser:
7Ux64/XPSP3

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Evo ja da kazem svoje prijatno iskustvo sa nalazenjem moba:

Bio ja sa ortakom pre par meseci na Adi,da trcimo,i sad posto je on deblji ja reko njemu kreni ti prvi,stici cu te ja,ja nesto cackao na ipodu ziku,namestao playlistu za trcanje:D.Kad sam sve namestio stavio sam mob u zadnji dzep od sorca(koji ima samo cicak)u dzepu su mi bile maramice,mob i ipod.Krenu ja da trcim negde oko Time Outa i posle nekih 50ak metara ,izvadih iz dzepa ipod posto mi je smetao jer me je stezao oko vrata jer je kabl malo kraci.Stavim ja ruku u dzep i vidim nesto tu fali,preturam,preturam kad ono nema moba.Ja pozeleneo,trk nazad do mesta gde sam poceo da trcim,NISTA,pitao,smarao sve zive ljude iz kafica,konobare,ljude sto prodaju sladoled,niko nista nije video,par ljudi iz kafica bilo ljubazno pa me cimnuli na mob,kazu nedostupan si(kroz glavu mi prosao tracak nade reko,moguce da ,posto je poklopac baterije izdrndan,da je mob ispao iz dzepa i rasklopio se).Ja se tu vec smorio kao ker.Mislim se jbt da li je stvarno neko od njih uzeo moj sugavi,raspali motorizer z3 (koji vise i ne radi kako treba),pa ne moze da se proda ni za 15-20e,sem nekoj totalnoj budali.Tu se ja bedacim,motam po glavi koliko mi je telefona otislo u nepovrat.Trazih ja tako sigurno sat vremena,svaki kamen i cm tog puta sam pregledao,nema nista.Videh da nema poente da dalje trazim,pokupim se i odem kuci.Od svog nerviranja legoh da spavam,pre toga pozvah sebe na mob reko sta me kosta,opet nedostupan,tu sam se potpuno pomirio da cu ikada vise videti svoj fon,rekoh kevi ne zanima me ko zove,nisam tu nizakoga.Budi mene keva posle nekog vremena i kaze telefon za tebe,kaze drug da je hitno,ja poceo da se derem ko je sada,zabole me,nije mi nidocega:D.Javljam se ja ,zove me taj ortak skim sam bio na trcanju,i pita me "Jeli,Mist(:D),jel si se cuo sa ovim sto ti je nasao telefon?"(a inace taj ortak ima nekad obicaj da pravi glupe fore u potpuno pogresno vreme),ja tu poceh da ga napusavam i vredjam,jer sam poludeo i sad on dovatio da me keca,i on kao:"ma ne bre,stvarno sam se cuo sa likom,kaze da dodjes danas u 8 kod skupstine,ako mi ne verujes,pozovi se na mob".Ja reko ne mogu da verujem,sav srecan,prekinuh vezu,zovem sebe na mob,ponovo nedostupan,i tu poludim reko,ovaj stvarno nije normalan.Zovem ponovo ortaka,jos gore ga ni krivog ni duznog iznapusavam,i on:"brate,ne lozim te,stvarno,evo ti ovaj br,zovi lika".Ja zovem,javi se neki lik,rekoh mu zasto zovem a on lik mi opisao kako mi izgleda fon,rece mi koliko kredita imam i da ne brinem,samo da dodjem oko 8 kod skupstine,tu on radi.Ja sav srecan reko ne mogu da verujem da mi je nadjen telefon.Lik sto je nasao moj fon radi u zandarmeriji,cuva zadnji deo skupstine (beli Landrover).Dodjoh ja oko 8 pridjoh dzipu,a u njemu mrak likovi :D izadje jedna gromada i kaze:" ja sam taj i taj,nasao sam ti telefon,evo,stigle su ti neke poruke u medjuvremenu,ja nista nisam dirao ni citao,baterija ti je skroz prazna,jedva stoji upaljen".Ja se odusevio,reko morao da te castim nekako,on ni da cuje,ja kreno da ga smaram reko ako neces da uzmes pare,daj barem neko pice ili has u pekari da vam kupim,nece ni da cuje,ja reko moram nekako da ti se oduzim on rece samo:"necu nista da uzmem,to je moja obaveza bila,i da je bio skuplji telefon opet bih ti vratio".Ja mu se jos jednom zahvalih i sta dalje,nije hteo ni da cuje da ga castim na neki nacin,odem kuci.
Evo sta se u stvari desilo:
Cicak na dzepu je bio jako los (cebao se i bio je pri kraju,nije hteo lepo da drzi),i posto je dzep plitak,mobilni je dok sam trcao skakao u dzepu i u jednom trenutku ispao,ja to nisam odmah izvalio, i kada je mob ispao odbio se o asfalt sa staze,raspao (poklopac ispao a sa njim i baterija) i pao na sljunak od plaze,ovi zandarmerci kako su se setali jedan od njih je primetio fon,uzeo ga i poneo sa sobom,kasnije ga je sklopio i upalio i ocigledno cekao da vlasnik ili neko drugi zove na njega.Ovaj moj ortak sa trcanja je bio ocigledno jako uporan da me dobije na mob i zvao me je i u tom periodu kad je bio ugasen i kasnije kada mu je stigla poruka da sam ponovo dostupan onda se i cuo sa tim likom.
I ako tog ortaka nema na Sekiri(jedino Milos M zna ko je u pitanju,Dule sa fudbala),ponovo bih mu se od srca zahvalio,jer da on nije tako sumanuto zvao,ne bih ja ponovo video svoj telefon :)
Znam da sam napisao referat i da verovatno vecinu smara da cita sve ali hteo sam da sto detaljnije opisem faze osecanja u pojedinim trenucima :)

Naravucenije: ne idite na trcanje sa mobom ili ako ga budete nosili sa sobom obavezno ga stavite u dzep koji ima slic ili bas jak i dobar cicak.Ja sam imao mnogo srece,ali ne bih se ni malo igrao ponovo.
 

Kerrigan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
19.11.2009.
Poruka
1.007
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 3770K @ CM Seidon 240M
Motherboard:
Gigabyte Z68X-UD7-B3
RAM:
16GB Corsair Vengeance
VGA & cooler:
Titan
Display:
3x Dell U2311H @ nVidia Surround
HDD:
Intel 520 240GB/Kingston V (G2) SSD 128gb/Western Digital Blue 500gb/640gb/2TB@ Scythe Himuro
Sound:
E-MU 1212M @ Wharfdale Diamond 10.1/Harman Kardon HK-6500
Case:
CoolerMaster Cosmos II
PSU:
Corsair TX750
Optical drives:
LiteOn Ez-Dub external
Mice & keyboard:
Corsair Vengeance K90,Logitech DiNovo Edge (backup :P),Logitech MX Air/G500/G9x
Internet:
20mb Fiber Optic
OS & Browser:
Windows 7 64bit
kolki referat...
elem ladno jos uvek imas z3 :D
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Tnx people za iskustva i savete,tako sam i ja chuo.Morace neka veza da radi u mup-u da bih se uopste ponadao da ce ga naci;)Btw. to se desilo takodje na adi kad sam usao u bus i vozio se samo dve stanice do sajma!;)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
957
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 Ti OC Edition
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
NZXT H9 Flow
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Ako potpada pod tesku kradju, mislim vrednost preko 20K, onda moraju da gone po sluzbenoj duznosti.
Moj vredeo preko 3 glave u tom momentu... dzaba. Pitao mene "inspektor" (vala kakav je, definitivno mora pod navodnike :)) koja je vrednost i prelazi li 20000... ja ionako znam za jadac, rek'o bi mu vala da vredi vise od tih 200 evra sve i da ne prelazi 30 :D

Uostalom, k'o sto sam mu i rekao da je ukraden u busu, a ne izgubljen... mislim da bi me automaCki izmarsirao iz kancelarije bez prijave da sam mu mu rekao da sam ga izgubio, uz prigodno "nije ti ovo izgubljeno/nadjeno!" :rotf:
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
Tnx people za iskustva i savete,tako sam i ja chuo.Morace neka veza da radi u mup-u da bih se uopste ponadao da ce ga naci;)Btw. to se desilo takodje na adi kad sam usao u bus i vozio se samo dve stanice do sajma!;)
Mene su josh svojevremeno navatali dva lokalna "kriminalca" i sa nozevima mi otmu V200 koji je tad bio vrh, vrhova, istresao sam 600e za njega (koliko sam samo voleo taj telefon). Bilo kako bilo, ja bio klinac, oni me navatali, uzeli telefon i to je to.
Prijavljeno redovno policiji, sve opisano, nozevi, ljudi, mesto, ista pisaca mashina ko u CAR-a :rotf:. Pritom me odmah pitali da prepoznam da nije neko od "osumnjicenih". Tu medj' slikama sam video pola osnovne shkole i propaliteta iz kraja i bilo mi na kraju smeshno od muke.

Elem, 6 meseci ni traga ni glasa, i ja sam bukvalno otpisao i telefon i sve. Medjutim, jedan dan, idem ja da kao "ponovim" izjavu u stanicu, i krecem kuci josh smoreniji jer oni nisu ni krenuli da traze i izlazi lik iz susedne kancelarije i pita me shta radim. Ja reko pa jurim telefon, opet sam davao izjavu. I lik kaze, pusti te *****e udji kod mene u kancelariju (vrata prekoputa):D

Kaze, vidi ovo i ono pun sto prijava, kaze- ovo ce danas biti vraceno vlasnicima :D I meni smeshno, ponasha se ko Petar Pan :D. I reko ok, nije proshlo 3 sata zvoni meni mobilni, kaze dodji ujutru u 9 po trelefon, ocu malo da se kurobecam po kraju sa V200, tel je kod mene :D

I ja sav srecan po njega. Tel dodushe totalno, ali totalno izubijan, izgreban, izlupan, sa gomilom uduvljenja, ali se secam ko juce da je bilo i za takvog sam dobio 280e. Proshetao se do Tehnomarketa na vracaru i kupio T610 za iste te pare :)

Dakle, ceo referat radi kratkog zakljucka - ako naletish na normalnog - vratice ti odmah, u suprotnom, moze da potraje ;)

:wave:
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Siljo, da znas da me ne bi cudilo da je to i isti inspektor, a vala i ista pisatja masina... :rolleyes:
 

Oui

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II X4 965 - CM TX3
Motherboard:
GA 790XTA UD4
RAM:
2gb Kingston XyperX
VGA & cooler:
Sapphire 5770 Vapor-X
Display:
LG W2240S
HDD:
Samsung Spinpoint f3 1tb
Case:
NZXT Beta
PSU:
LC Power 6650GP3 650w
Internet:
imam : )
OS & Browser:
win7
Tesko da ces to naci..
Bio ja na kupanju sa drugovima, i mi namerno postavili peskire kod nekih matoraca, reko valjda ce skonati ako dodje neko nepoznat..i otisli mi na kupanjac sve opusteno i kad smo se vratili nema 4 moba :)
Eto ukratko da ne duzim :D
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Jednom prilikom sam pronashao 3310 nokia-u koja je zazvonila u nekom blatu. Javim se i sa druge strane lik - molim te ako boga znash vrati mi telefon. Ja rekoh - evo ga na Ceraku u blatu.. ispostavilo se da je neki moler ili shta god i da mu je ispao kada je izlazio iz zgrade.

Chastio me 100 dinara - jer ebi ga..nije imao vishe.

lol
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
Pokojnog prijatelja koji je prodavao telefone (ne nisu ga ubili zbog tel. poginuo pre neki dan na ohridu) odradiše likovi za skoro 200 telefona od kojih su većina novi. Uleteli mu na gajbu vezali njega i ženu i odneli tel. Posle par dana ga zovu, našli su tel. Od 200 našli su manje od 50, a ljudi koji su ga odradili bili su panduri.
Likove su našli uz pomoć IMEI broja i triangulacije, ali je interesantno zašto nisu našli ostale telefone. Verovatno je njima bitno samo da su rešli slučaj, a za ostalo ih...

Zaključak:
U Srbiji je sve moguće.
 

pavle93

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
157
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core 2 Duo 3,06 + Core 2 Duo P8700 2.53 GHz
Motherboard:
iMac + Sony Vaio FW41ZJ
RAM:
4GB + 6GB
VGA & cooler:
ATI Radeon HD 4670 + ATI Mobility Radeon HD 4650 1GDDR
Display:
iMac 27" + 16.4" TFT 1920 x 1080 - X-black + Sony Bravia 40W5500
HDD:
1TB(iMac)+2x2TB(Storage) + 500GB
Sound:
Z5500
Case:
iMac + Sony Vaio
PSU:
iMac + Sony Vaio
Optical drives:
DVD-RW + BluRay RW
Mice & keyboard:
MX Performance + Mac Keyboard
Internet:
DSL - 16mb + 6mb
OS & Browser:
OSX + Win 7
Other:
PS3, Sony Vaio FW41ZJ, Logitech Harmony 1100
Da kucnem u drvo ja do sada nisam imao tih problema sa kradjama, ali je zato drugar imao lepih kradja :).

Prvo su mu ukrali na treningu novi w950i kada je tek izasao, placen oko 650e, podneo prijavu i nakon toga nista. Posle toga, isto na treningu novi n82 placen 450e i ista prica, nakon toga iPhone 2g 8gb placen 450e i od tada ne nosi telefon na trening :d

Nikad nisu nadjeni, davao je par puta izjave medjutim u Sapcu nema pomoci.


Dok drugar koji je drzao prodavnicu mobilnih telefona, kupi pre par godina polovnu 6600 za 200e (kretala se oko 300e polovna), sutradan je dosla murija, zaplenila telefon jer je telefon bio od neke mafijoze.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Da kucnem u drvo ja do sada nisam imao tih problema sa kradjama, ali je zato drugar imao lepih kradja :).

Prvo su mu ukrali na treningu novi w950i kada je tek izasao, placen oko 650e, podneo prijavu i nakon toga nista. Posle toga, isto na treningu novi n82 placen 450e i ista prica, nakon toga iPhone 2g 8gb placen 450e i od tada ne nosi telefon na trening :d
Shta trenira taj lik? :D Ne ne :D Ne reci mi, mora da je chlan...

...Hoshtaplersko-lopovskog vaterpolo tima :D
Primamo samo one sa dugim prstima :rotf:

P.S. Izvinjavam se na offtopic-u, ali prosto ne mogu da verujem koji bezobrazluk...
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Jednom prilikom sam pronashao 3310 nokia-u koja je zazvonila u nekom blatu. Javim se i sa druge strane lik - molim te ako boga znash vrati mi telefon. Ja rekoh - evo ga na Ceraku u blatu.. ispostavilo se da je neki moler ili shta god i da mu je ispao kada je izlazio iz zgrade.

Chastio me 100 dinara - jer ebi ga..nije imao vishe.

lol
Sjajna prica... i za Cerak i blato :d... a vala i za 100 kinti! :rotf:
 

miha

Moderator
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.290
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
Mice & keyboard:
cm quickfire tk (brown mx) | cm novatouch tkl & logitech mx performance
OS & Browser:
Debian
100 kinti su 100 kinti !!

:d
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Cast je cast! :D:D:D
 
Vrh