• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sta igrate trenutno?

Mr.Dzon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
18.01.2015.
Poruka
552
Rezultat reagovanja
546
Moja konfiguracija
Necu da ga igram sigurno cak ni za free a kamo li da ga kupim. Preraso sam ganksterisanje po gradu i virtualno zamisljanje kako sam mnogo za***an lik.
Pa dobro ako vidis to tako... Iskreno mislio sam na keca da odradim pre-order ali cu sacekati jos malo... Mislim da ce biti drugaciji produkt nego do sada, u smislu losiji po pitanju price, jer su svi glavni za uspeh fransize koji su bili na celu R* i u izradi igara/projekta napustili kompaniju.

Peticu sam presao 2x i meni je odlican omaz filmovima poput Heat i Thief... Posebno Heat, gde je direktno par misija inspirisano filmom a i vajb LA-a (iz filma) odlicno prenet...
Takodje meni su interesantne heist misije (ne sve) kao i sama mapa/grad, ciji nivo mislim da ni jedna igra osim R* nije dostigla - ako se gleda infrastruktura, nivo detalja, pa cak i nivo AI-a vozila/NPC-a... TU je takodje i satira drustva koja je i dalje aktuelna odnosno pogadja u centar. Utisak je bio cak da su hteli ozbiljniji produkt (kao 4rka) ali onda povukli rucnu i odlucili da ubace i ott elemente koje je imao SA kako bi se dodvorili najsiroj publici.
Ali iskreno meni je i dalje je odlican jer nema drugih igara tog tipa - gde organizujes i odradjujes "heist" pa makar bio skriptovan kao sto je u GTA-u.

Da li igra ima mana u prici i gameplayu - apsolutno i neosporno ima. Posebno iritantni delovi sa over the top segmentima u prici sa Trevorom, mada licna pretpostavka je da bi prica bila previse monotona bez toga.
A i generalno pored svega toga meni ne smeta da je opet obrnem jer je "najzaokruzeniji produkt" iz GTA fransize, ne znam da li bih imao volje da zavrsim SA ili GTA 4 da sada uhvatim jer su po mnogo cemu dosta zastareli naslovi, odnosno jos vise od petice, posebno po pitanju gameplaya, pa i likova odnosno price...

Sta znam, lican utisak - TW3, GTA5 i RDR2 imaju celokupnu open-world "egzekuciju" koji malo koja igra je dostigla, odnosno i dalje su standard.
Ali bih rekao da je GTA5 iz sadasnje perspektive najlosije ostario iako se i dalje odlicno drzi.
 

blackmore1911

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruka
5.043
Rezultat reagovanja
2.442
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLAIDD DRWG
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-7700K [DE-LIDDED] @ 4.9GHz w/ EKWB EK-Supremacy Evo Elite Edition
Motherboard:
Asus PRIME Z270-A
RAM:
Kingston HyperX Predator Black 16GB (2x8GB) 3466MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
Inno3D GeForce GTX1080 Twin X2 HerculeZ 8GB GDDR5X
Display:
Alienware AW2518HF [240Hz] × LG 24GM79G [144Hz]
HDD:
Samsung 850 EVO 2.5" 250GB × Western Digital RED 1TB
Sound:
FiiO K5 Pro + beyerdynamic Custom Studio & Sennheiser HD515 & Mackie CR5-XBT
Case:
Lian Li PC-O11 Dynamic DW w/ 3 x Corsair LL120 × Phobya G-Changer v.2 280/60mm w/ 2 x Corsair ML140
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Series SSR-750FX 750W 80+ Gold
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Pro V3 @ SteelSeries QCK Heavy × Razer Huntsman Elite
Internet:
SBB 500/250 Mbps
OS & Browser:
Windows 11 & Opera G
Other:
iPhone 15 Pro Max 256 GB White Titanium, EK-XTOP Revo D5 × EK-RES X3 250, Mayhems Ultra Clear Tubing

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
8.240
Rezultat reagovanja
2.795
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
Motherboard:
AsRock Z370 Pro4
RAM:
3x8GB 3200 CL16 DC FLEX
VGA & cooler:
MSI 3070 TI Gaming Z Trio
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
EVO 860, WD WDS 500, WD SN5000, Patriot P210
Sound:
HDMI Audio Extractor, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
500/50 SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
eh...tri i nije nesto naspram dva ČD
 
Vrh