Mr.Dzon
PCAXE Member
- Učlanjen(a)
- 18.01.2015.
- Poruka
- 551
- Rezultat reagovanja
- 546
Moja konfiguracija
Pa dobro ako vidis to tako... Iskreno mislio sam na keca da odradim pre-order ali cu sacekati jos malo... Mislim da ce biti drugaciji produkt nego do sada, u smislu losiji po pitanju price, jer su svi glavni za uspeh fransize koji su bili na celu R* i u izradi igara/projekta napustili kompaniju.Necu da ga igram sigurno cak ni za free a kamo li da ga kupim. Preraso sam ganksterisanje po gradu i virtualno zamisljanje kako sam mnogo za***an lik.
Peticu sam presao 2x i meni je odlican omaz filmovima poput Heat i Thief... Posebno Heat, gde je direktno par misija inspirisano filmom a i vajb LA-a (iz filma) odlicno prenet...
Takodje meni su interesantne heist misije (ne sve) kao i sama mapa/grad, ciji nivo mislim da ni jedna igra osim R* nije dostigla - ako se gleda infrastruktura, nivo detalja, pa cak i nivo AI-a vozila/NPC-a... TU je takodje i satira drustva koja je i dalje aktuelna odnosno pogadja u centar. Utisak je bio cak da su hteli ozbiljniji produkt (kao 4rka) ali onda povukli rucnu i odlucili da ubace i ott elemente koje je imao SA kako bi se dodvorili najsiroj publici.
Ali iskreno meni je i dalje je odlican jer nema drugih igara tog tipa - gde organizujes i odradjujes "heist" pa makar bio skriptovan kao sto je u GTA-u.
Da li igra ima mana u prici i gameplayu - apsolutno i neosporno ima. Posebno iritantni delovi sa over the top segmentima u prici sa Trevorom, mada licna pretpostavka je da bi prica bila previse monotona bez toga.
A i generalno pored svega toga meni ne smeta da je opet obrnem jer je "najzaokruzeniji produkt" iz GTA fransize, ne znam da li bih imao volje da zavrsim SA ili GTA 4 da sada uhvatim jer su po mnogo cemu dosta zastareli naslovi, odnosno jos vise od petice, posebno po pitanju gameplaya, pa i likova odnosno price...
Sta znam, lican utisak - TW3, GTA5 i RDR2 imaju celokupnu open-world "egzekuciju" koji malo koja igra je dostigla, odnosno i dalje su standard.
Ali bih rekao da je GTA5 iz sadasnje perspektive najlosije ostario iako se i dalje odlicno drzi.
Takodje meni su interesantne heist misije (ne sve) kao i sama mapa/grad, ciji nivo mislim da ni jedna igra osim R* nije dostigla - ako se gleda infrastruktura, nivo detalja, pa cak i nivo AI-a vozila/NPC-a... TU je takodje i satira drustva koja je i dalje aktuelna odnosno pogadja u centar. Utisak je bio cak da su hteli ozbiljniji produkt (kao 4rka) ali onda povukli rucnu i odlucili da ubace i ott elemente koje je imao SA kako bi se dodvorili najsiroj publici.
Ali iskreno meni je i dalje je odlican jer nema drugih igara tog tipa - gde organizujes i odradjujes "heist" pa makar bio skriptovan kao sto je u GTA-u.
Da li igra ima mana u prici i gameplayu - apsolutno i neosporno ima. Posebno iritantni delovi sa over the top segmentima u prici sa Trevorom, mada licna pretpostavka je da bi prica bila previse monotona bez toga.
A i generalno pored svega toga meni ne smeta da je opet obrnem jer je "najzaokruzeniji produkt" iz GTA fransize, ne znam da li bih imao volje da zavrsim SA ili GTA 4 da sada uhvatim jer su po mnogo cemu dosta zastareli naslovi, odnosno jos vise od petice, posebno po pitanju gameplaya, pa i likova odnosno price...
Sta znam, lican utisak - TW3, GTA5 i RDR2 imaju celokupnu open-world "egzekuciju" koji malo koja igra je dostigla, odnosno i dalje su standard.
Ali bih rekao da je GTA5 iz sadasnje perspektive najlosije ostario iako se i dalje odlicno drzi.
