• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sta igrate trenutno?

nikp

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.07.2020.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
98
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600(AF) 3.2 GHz (turbo 3.6 GHz)
Motherboard:
Gigabyte B450M S2H
RAM:
KINGSTON DDR4 8GB 3200MHz HyperX Fury Black
VGA & cooler:
XFX RX 590 8GB GDDR5 Fatboy
Display:
AOC 24V2Q 75Hz
HDD:
250GB KINGSTON SA2000 SSD M.2 NVMe PCIe 500GB Crucial MX500 SSD SATA-III
Case:
MS Industrial CYCLOPS V
PSU:
BE QUIET! System Power 9 500W
OS & Browser:
Google Chrome
Meni cak kad gledam na youtubeu CP2077 i ne izgleda lose. Interesantno je da, npr. kada gledam druge kako igraju Elden Ring, ima totalno suprotan efekat, najdosadnija i totalno prazna igra. Mozda bi bilo drugacije da sam obe probao, ali kad se coveku nesto ni na prvi pogled ne svidi, onda ni nema neku poentu.
Negde sam napisao kako je Lost Ark, cini mi se, preveliko sranje, pa sam dobio napusavanja :D Ako negde ne vidim poentu da se neko pravda, to je u ovom slucaju zasto je nekom neka igrica sranje.
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
@nikp Lost Ark ne da je sranje nego sranjcina na kvadrat, ako ja pored glavnog lika sa kojim bih igrao moram da imam jos 3-4 alternativna lika sa kojima cu da budzim glavnog lika i da mi igra nije igra nego obaveza i posao onda ne da cu da je odj*bem nego cu je iznapusavam samo tako.

A ti koji su te iznapusavali samo oteraj u PM svakoga kome se tvoja odluka ne svidja. Svako ima pravo da mu se nesto svidja i ne svidja, o tome necu raspravljati zasto mu se nesto svidja ili ne svidja ali volim da cujem od drugih ljudi sta im se to nije svidelo u igri a da nekoga ubedjujem u to da treba igru da odigra nisam nikada radio niti cu raditi.

Ja godinama nisam hteo da naucim da igram Path Of Exile jer mi je bio komplikovam skill tree ali pre par meseci sam seo i reko pa majku mu sta ima tu da bude nejasno i seo malo gledao kako drugi igraju pa seo da vidim neke tutorijale po netu i evo sada ga igram, naravno to nije ni iz bliza onim likovima sto igraju na Twitch-u koji u igri imaju preko 1000 sati igranja ako ne i vise i ja koji nemam jos ni 60 sati provedenih u igri.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Da li se to odno si na samu igru ili to kazes zbog svih bagova?

Meni je ta igra po svim aspektima nije legla ni malo.
Imam verziju 1.52 tako da bagova nema. Naleteo sam na par bagova totalno zanemarljivih. Ne radi se uopste o tome. Sam gameplay je totalni shit. Zadnjih 2 sata igre (nisam je ni obrnuo bas zbog toga) nema nikakvog pucanja niti bilo cega. 90% igre je konverzacija sa likovima u igri kao da sam u pozorisnoj predstavi.

Aj malo detalja po cemu sranje, sta ti se nije svidelo? Posto sam je ja odigrao i pored svega sto sam ranije napisao sam uzivao u igri. Savegame sacuvan i cekam dlc kada bude da odigram a nekom prilikom cu igru ponovo odigrati ali iz pocetka sa drugim startom, posto sam za prvi prelazak izabrao Corpo, pa mozda sledeci prelazak bude Street Kid ili Nomad. Znam da je samo pocetak drugaciji a da je kasnije sve isto ali sa Corpo sam imao opciju vise u nekim odgovorima pa je to dolazilo kao prednost.
Objasnio sam gore sta nije dobro u igri. Pre svega igra je puna nakaza ali ajde da to ostavimo po strani. Sam gameplay igre gde mi glavni karakter bio "normalan" do 20% kampanje a ostalih 80% non stop ima bagove po mozgu i non stop mu se prividjaju stvari koje ne postoje je za mene tezak shit od igre. 80% igre mi je na ekranu bilo kao da mi je graficka riknula od razmazanih boja i svasta nesto. Ukusi su razliciti i o tome ne treba mnogo diskutovati. Nije poenta mojih postova da nekome okrenem misljenje o igri. Za mene je igra totalno sranje i samo sam izneo svoje misljenje.

Meni cak kad gledam na youtubeu CP2077 i ne izgleda lose. Interesantno je da, npr. kada gledam druge kako igraju Elden Ring, ima totalno suprotan efekat, najdosadnija i totalno prazna igra.
Totalno je obrnuto. Elden Ring je remek delo od igre samo sto nije za svaciji stomak jer je igra napravljena za mazohiste. Ja nisam mogao da je igram iako sam to zaista zeleo. 3x sam je skidao sa neta, 3x instlairao i 3x izbrisao sa SSD-a jer sebe smatram koliko toliko normalnom osobom. Igras igru 2 sata i shvatis da si presao 0.1% igre a da si za to vreme imao preko 50 smrti je po meni samo za specijalne osobe. Opet kazem ukusi su razliciti. Sto se tice CP2077 ne volim sve sto je toliko futuristicko. CP2077 je odvratna igra po svemu. Imas misiju gde moras uci u neki sex shop koji je prepun polica na kojima se nalaze dildo i vibratori velicine od 20 do 80cm. Ili primera radi kad izvlaci onaj kabl iz ruke da bi se konektovao na neki uredjaj je da se coveku okrene stomak. A da, igra je do te mere napredna da mozes da napravis lika da bude zensko a da ipak imas pe.nis. Nisam probao nego sam slucajno vido na netu. Bolest od igre za bolesne osobe.
Zadnjih 3 sata igre od ukupno 17-ak sati gameplaya nema nikakve akcije vec samo odgovaras na unapred definisana pitanja. Lik A u igri te nesto pita ti odgovaras birajuci odgovore od 1 do 3 i tako vrtis 3 sata igru. Zaista impresivno. :cool:
 

Pjanovic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.08.2009.
Poruka
1.895
Rezultat reagovanja
1.169
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-4790K w/ Prolimatech Megahalems (2x Arctic P12)
Motherboard:
MSI Z97-G45 GAMING
RAM:
2x 8GB DDR3 1600 MHz Crucial
VGA & cooler:
Nvidia GeForce MSI GAMING X GTX 1070 8GB DDR5
Display:
HP X27i 1440P
HDD:
Samsung 860 EVO 500GB SSD & Western Digital Red 3TB
Sound:
Logitech X-230, Realtek integrated
Case:
Cooler Master HAF 912 Plus
PSU:
Corsair TX650 650W
Optical drives:
LG BH10LS30 BD-RE & LG DH16ABSH DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech Value & A4Tech X-748K
Internet:
SBB cable
OS & Browser:
Windows 10

nikp

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.07.2020.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
98
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 1600(AF) 3.2 GHz (turbo 3.6 GHz)
Motherboard:
Gigabyte B450M S2H
RAM:
KINGSTON DDR4 8GB 3200MHz HyperX Fury Black
VGA & cooler:
XFX RX 590 8GB GDDR5 Fatboy
Display:
AOC 24V2Q 75Hz
HDD:
250GB KINGSTON SA2000 SSD M.2 NVMe PCIe 500GB Crucial MX500 SSD SATA-III
Case:
MS Industrial CYCLOPS V
PSU:
BE QUIET! System Power 9 500W
OS & Browser:
Google Chrome
Totalno je obrnuto. Elden Ring je remek delo od igre samo sto nije za svaciji stomak jer je igra napravljena za mazohiste. Ja nisam mogao da je igram iako sam to zaista zeleo. 3x sam je skidao sa neta, 3x instlairao i 3x izbrisao sa SSD-a jer sebe smatram koliko toliko normalnom osobom. Igras igru 2 sata i shvatis da si presao 0.1% igre a da si za to vreme imao preko 50 smrti je po meni samo za specijalne osobe. Opet kazem ukusi su razliciti. Sto se tice CP2077 ne volim sve sto je toliko futuristicko. CP2077 je odvratna igra po svemu. Imas misiju gde moras uci u neki sex shop koji je prepun polica na kojima se nalaze dildo i vibratori velicine od 20 do 80cm. Ili primera radi kad izvlaci onaj kabl iz ruke da bi se konektovao na neki uredjaj je da se coveku okrene stomak. A da, igra je do te mere napredna da mozes da napravis lika da bude zensko a da ipak imas pe.nis. Nisam probao nego sam slucajno vido na netu. Bolest od igre za bolesne osobe.
Zadnjih 3 sata igre od ukupno 17-ak sati gameplaya nema nikakve akcije vec samo odgovaras na unapred definisana pitanja. Lik A u igri te nesto pita ti odgovaras birajuci odgovore od 1 do 3 i tako vrtis 3 sata igru. Zaista impresivno. :cool:
Da je ulozeno truda u igru - jeste. Da se islo na kvalitet - slazem se, jeste. Ali opet. DOSADNO.

Ako je nekad budem zaigrao, mozda i promenim misljenje, ali zasad, za mene bi bilo bacanje para. Nisam od onih zadrtih, svakakve zanrove sam probao, igrao, od FIFA-e, ETS2, preko dote, WoW-a, Europe Universalis, do Witchera 3 - koji je remek delo u pravom smislu te reci.

Ali, mozda je to sasvim normalno, ER nije moj cup of tea...
 

tonce

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.08.2015.
Poruka
202
Rezultat reagovanja
487
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 11400f / LC Power Cosmo Cool 95
Motherboard:
ASRock B560M Pro4
RAM:
4x8GB Kingston Fury Renegade 3200Mhz
VGA & cooler:
RX 570 Asus ROG Strix O4G Gaming OC Edition
Display:
Philips 22'
HDD:
Silicon Power A55 128GB + WD 500GB
Sound:
Logitech X-230
Case:
Termaltake Versa H18
PSU:
LC Power 650W Green Power V2.3
Mice & keyboard:
Genius & Logitech
OS & Browser:
Windows 10 Pro & Google Chrome

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.764
Rezultat reagovanja
3.110
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 3060ti founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
Case:
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini and kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Elden Ring je pravo remek delo samo sto nije za svakog. Ta sloboda a u isto vreme strah koji imas i kuda krenuti a da znas da si na dobrom putu ili si pogresio sto si krenuo tuda. Najveca prednost ER je ta sto nema da te vuce za rukav i govori idi ovde ili kreni ovim putem, sto od prve sekunde provedene u igri ti imas slobodu da ides gde hoces i da istrazujes i radis sta hoces. Mogucnosti u ER su velike ali jednostavno ovakav tip igara ili volis ili mrzis iz dna duse. Sama pomisao da mozes citavu regiju da zaobidjes a opet zavrsis igru je neverovatna, onda nemas nikakvu listu sa aktiviranim misijama i naznakom gde treba da ides.

Sto se tice RDR2 samo cu reci genericko dj*bre od igre, gde te igra prvo vuce za ruku i govori ti sta da radis, gde da ides, kako da stignes do misije i jos sve napisano sa strane sta treba da uradis, igra ti bukvalno crta sta treba da radis. Tako da dzaba sva lepota u igri kada je igra pravljena za one koji ne zale ni malo da se potrude i da uzivaju u istrazivanju svega i svacega. Jeste da posle imas slobodu ali sam pocetak je meni igru zgadio.
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Ja smesan, skoro svi ce preci RDR2 ako uzmu da ga igraju, sta mislis ista grupa ljudi koji su zavrsili RDR2 koliko ce njih odustati posle 2 sata igranja ER i koliko ce njih da zavrsi igru?

Presasao Dark Souls 1 i 3 i zavrsio ER. Presao prvi Nioh a drugi deo jos nisam uzeo da prelazim.

Tako da nemoj ti da si smesan.

A mislim da @Dom1nat0R isto nije odusevljen sa RDR2, ali sam ce se izjasni.
 

filipos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.05.2016.
Poruka
121
Rezultat reagovanja
59
Moja konfiguracija
Vau jaka nauka kod nabrojanih igara. Ili budes OP ili se nauci kako te ko napada i to je to. Dodjem do nekog dela i ako ne mogu dalje, aj nazad da grindujem.
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
RDR2 se ne svidja ni meni. Graficki jeste dobar gameplay je malo dosadan. Ali ER necu da komentarisem. Svako ima svoj ukus pa nek igra sta mu prija.
 

VirusX

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.04.2019.
Poruka
977
Rezultat reagovanja
634
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600X & CM ML120 Lite
Motherboard:
Asus ROG Strix B350-F
RAM:
2x8GB Corsair Vengeance 2666MHz
VGA & cooler:
Radeon RX 570 4GB XFX
Display:
Samsung 24"
HDD:
Samsung EVO 860 500GB
Case:
AW + 3x AF P12 PWM
PSU:
Corsair 650 80+ Bronze
Mice & keyboard:
Redragon
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 10 & Brave
Vau jaka nauka kod nabrojanih igara. Ili budes OP ili se nauci kako te ko napada i to je to. Dodjem do nekog dela i ako ne mogu dalje, aj nazad da grindujem.
Nemoj pričati gluposti, mehaniku Souls igara učiš od početka do kraja igre. Svaki mob, mini bos i bos imaju zasebne mehanike i teško da ćeš jednu strategiju moći primeniti na više različitih npc-va. Očigledno je samo da nisi ni jednu Souls igru odigrao. Takoda, nemoj pričati gluposti :)
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
@VirusX

On misli da je to tako lako gledajuci one speed runere sto prelaze ER i DS3 bez jednog udarca, sa volanom, sa gitarom ili ne znam ni ja koje sve izazove izmisljaju, tipa da ne radi kotrljanje da ne uzima hp za lecenje i jos milion drugih stvari koje rade.

Misli da je jednostavno igrati souls igre, ja se sa souls igrom druzim jos od prvog ps3 i deamon's souls igre i cekam sada da vidim hoce ovaj remake sto su odradili za ps5 da izbace za pc ako ne da capim konzolu od kolege da je predjem a ujedno cu onda uzmem i bloodborne da i njega zavrsim.

Kada se setim nekih boss fajteva iz souls igara da sam ih prelazio po 3 dana da nisam mogo da ih predjem da sam hteo da polupam racunar, dzojsktik, brisnja igre iz besa ma svasta je tu bilo ali osecaj kada ga na kraju pobedis ne moze se opisati.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.523
Rezultat reagovanja
2.145
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gainward Phoenix 1070Ti
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Prelazio si po tri dana te fajtove jer si "dobar" :d
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Igro sam tri dana pojedine boos fajtove iz razloga sto krenem da pokusam da ga predjem i onda pogines jedared, pa drugi put i tako niz krene da se nize a onda izgubim koncentraciju pa krenem da srljam jer za jednu ozbiljniju boss bitku treba nekada i po 10 i vise minuta da to sve bude ok. I onda kako se iznerviram batalim pa probam sutra ponovo i onda se dogodi opet i tako neki put po tri dana ne mogu da nastavim dalje jer zurim a desavalo mi se udjem u borbu i iz prve ga predjem.

@gx-x eto ako smatras da si toliko dobar skini sa neta DS3 i samo dodji do prvog boss-a pa da cujem tvoje misljenje. Znaci da ne gledas tutorijale na YT i ostalo da gledas pa da vidim iz kog puta ces ga ubijes. Ako nisi igrao ovaj tip igara ona da ne znas koliku frustraciju mogu da izvuku iz coveka.

I ono sto je najsmesnije u igri koliko god da si jak uvek ali ovek oni prvi kripovi mogu da te ubiju kao od sale ako te navataju u neki blesav kombo.

Ali ko nije igrao taj to ne moze ni da zna.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.523
Rezultat reagovanja
2.145
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gainward Phoenix 1070Ti
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
DS3 ? DeadSpace3 ? Preso sam ga 2-3 puta...
 

pshnd

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.09.2019.
Poruka
1.232
Rezultat reagovanja
2.762
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 3600, Arctic Freezer 34 eSports DUO
Motherboard:
MSI MPG B550 GAMING Plus
RAM:
32GB (2x16) Kingston Fury Beast 3200MHz CL16
VGA & cooler:
ASUS Dual Radeon™ RX 6600 V2 8GB
Display:
BenQ Mobiuz EX2510s - 24.5" FHD IPS 165Hz 1ms
HDD:
Kingston NVMe A2000 250GB, Samsung 860 EVO 500GB, WD Blue 1TB
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 2nd gen, Fluid Audio C5
Case:
LIAN LI O11 Air Mini - Blackout mod w/ 4x Arctic P14, 3x P12 & 2x BioniX P120
PSU:
Antec Earthwatts 750W - EA750G PRO GOLD
Optical drives:
No optical drives detected...
Mice & keyboard:
Redragon K585 DITI, Redragon Storm Elite M988-RGB, Genius LuxeMate 100
Internet:
mts optic 200/40
OS & Browser:
Windows 11 Pro, Brave Browser
Other:
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 (R5 5500U/16GB/512GB NVMe), Xiaomi 13T & Samsung Galaxy A52s 5G
Provalili žena i ja kako da igramo Rocket League na jednoj mašini. :d
Split screen nije opcija jer radi jedino sa dva gamepad-a, a oboje smo navikli na m&k... Rešenje - host na monitoru sa jednom tastaturom i mišem, Windows 10 virtuelna mašina na TV-u sa drugom tastaturom i mišem. Prosto mi je neverovatno da rade istovremeno dva OS-a i dve igre sa 60FPS na 1080p / Performance. Nije ova naša mašina za baciti. :rotf::rotf::rotf:
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.031
Rezultat reagovanja
1.725
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Milan
CPU & cooler:
Intel Core I9-14900T + NH-C14S
Motherboard:
Asus ROG Strix B660-F Gaming Wifi
RAM:
Kingston FURY Beast 64GB DDR5
VGA & cooler:
Asus ROG Strix GTX 1060 6GB
Display:
Benq GC2870 60Hz
HDD:
Samsung 1tb 980 Pro M.2 NVME
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 10 Pro 23h2 64 bit
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)

HaX

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
13.12.2020.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
zavrsio elden ring i poceo opet.
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.764
Rezultat reagovanja
3.110
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 3060ti founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
Case:
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini and kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
pa imas NG+1 i +2 :)
 

pshnd

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
29.09.2019.
Poruka
1.232
Rezultat reagovanja
2.762
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 3600, Arctic Freezer 34 eSports DUO
Motherboard:
MSI MPG B550 GAMING Plus
RAM:
32GB (2x16) Kingston Fury Beast 3200MHz CL16
VGA & cooler:
ASUS Dual Radeon™ RX 6600 V2 8GB
Display:
BenQ Mobiuz EX2510s - 24.5" FHD IPS 165Hz 1ms
HDD:
Kingston NVMe A2000 250GB, Samsung 860 EVO 500GB, WD Blue 1TB
Sound:
Focusrite Scarlett Solo 2nd gen, Fluid Audio C5
Case:
LIAN LI O11 Air Mini - Blackout mod w/ 4x Arctic P14, 3x P12 & 2x BioniX P120
PSU:
Antec Earthwatts 750W - EA750G PRO GOLD
Optical drives:
No optical drives detected...
Mice & keyboard:
Redragon K585 DITI, Redragon Storm Elite M988-RGB, Genius LuxeMate 100
Internet:
mts optic 200/40
OS & Browser:
Windows 11 Pro, Brave Browser
Other:
Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 (R5 5500U/16GB/512GB NVMe), Xiaomi 13T & Samsung Galaxy A52s 5G

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.915
Rezultat reagovanja
7.565
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Vrh