• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Србија је на светском првенству!!!!!!!!

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Ne sećam se da sam ikada video Pantelića da se toliko trudi ("ostavi srce na terenu") niti sam ga ikada za reprezentaciju video da igra "bog-zna-kako" (nemam pojma za koji klub nastupa) ali zato posle svake utakmice se toliko primi na mikrofon da probije i termin za reklame...
Drugo, i ja mogu da odem tamo da trčim i da se trudim pa da ljudi pomisle "vidi ga ovaj Davids, trči ko pit-bul, ostavlja srce na terenu" ali ako sam
prosečan igrač svaki zaljubljenjik u fudbal a ne u "navijanje" / pivo i sve to što ide uz fudbal će da me primeti. A ima i takvih ureprezentaciji i to u prvih 11.
Igra za Ajax i to veoma dobro, poslednja tekma u kojoj sam ga gledao je dva puta odlichno asistirao za pogodak. A par puta bio u odlichnim prilikama koje je sam izgradio.

:wave:
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
moja mishljenja:

1. nije antic tolki bog kolko ga predstavljaju, samo zato shto je zbog neke veze i vezice pozvao Radoslava Petrovica iz partizana - dechka koji nishta reprezentativno u svojoj karijeri nije pokazao, chak je bio medju gorima protiv shahtjora.

2. Kachar PRE Milijasha. jeste milijash dobar, i sve, ali kachar je mlad igrach, sa prevelikim potencijalom, a dok taj potencijal josh nije ni stigao da razvije - on dechko nosi CEO jedan bundes tim na svojim ledjima. za slobodnjake imamo i dekija, a i bogami Jovanovica, koji u standardu izvodi skoro sve prekide, i to opasno zabada golove.
 
Poslednja izmena:

Daddy Yankee

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.10.2009.
Poruka
229
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i3 2100
Motherboard:
ASUS P8Z77
RAM:
8GB Mushkin Radioactive 1600 CL7
Display:
Philips 226v
HDD:
Patriot Pyro 60GB, WD Green 2TB
Sound:
Logitech X-530
Case:
Thermaltake V4 Black
PSU:
Seasonic 430W
Optical drives:
Pioneer DVD-RW
Internet:
FTTB
OS & Browser:
Windows 7 Pro x64
Igoritza, sve više mi se sviđa kako razmišljaš. Ko je recimo pratio poslednje prvenstvo za mlade, vidio je kakav je igrač Kačar (igračina, bolje rečeno). I umjesto njega igra neki Milijaš koji nikad ništa nije uradio da bi zaslužio status standardnog prvotimca (onda dva penala bih vjerovatno i ja dao). Isto tako Tošić dobija premalo prilika.
Forsiranje Pantelića je isto posebna priča. Kežman koji je za 10 klasa bolji igrač (i koji gine bukvalno za tim) ne igra odavno (navodno nije standardan) - evo sad je standardan i daje golove pa što ga ne zovu?
Da ne pričam o Žigiću (koliki je i glupo bi bilo da ga ne pogodi poneka lopta), itd, itd, itd....

Sve u svemu, dobro je završilo (kvalifikacije). :)
 

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
moja mishljenja:

1. nije antic tolki bog kolko ga predstavljaju, samo zato shto je zbog neke veze i vezice pozvao Radoslava Petrovica iz partizana - dechka koji nishta reprezentativno u svojoj karijeri nije pokazao, chak je bio medju gorima protiv shahtjora.
Mozda zato sto je Anticev sin Menadzer gorepomenutog :rolleyes:
2. Kachar PRE Milijasha. jeste milijash dobar, i sve, ali kachar je mlad igrach, sa prevelikim potencijalom, a dok taj potencijal josh nije ni stigao da razvije - on dechko nosi CEO jedan bundes tim na svojim ledjima. za slobodnjake imamo i dekija, a i bogami Jovanovica, koji u standardu izvodi skoro sve prekide, i to opasno zabada golove.
Naravno :)

A Kezman ne igra zbog Vidica jer su se popickarali na nekom treningu,pa je Nemanja postavio ultimatum ili ja ili Mateja.Po meni je Mateja sjajan fudbaler,samo jako temperamentan.Mada vidim grize covek u Rusiji :)

A Pantelic,nznm sta reci.Lepo sto se covek trudi,al pre ovog gola poslednji dao 2006 za repku.Kezman bi bio 3 put efikasniji :)
 

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
R da i Antic jeste car,zato sto je napravio timski duh tako da to niko ne moze da mu ospori.Zato i igramo ovako kvalitetno.
 

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
Kacar ne moze da igra umesto Milijasa iako je neverovatan potencijal,prvenstveno zbog toga sto ne igraju na istoj poziciji,nemaju istu ulogu u timu.Milijas je tu da razigrava tim,da oduzima lopte i pravi faulove(jedan od igraca koji imaju najbolji osecaj za faul),dok Kacar igra odmah iza spiceva i jako je koristan u napadu.

Za sve vrsne poznavaoce koji kude Pantelica,a velicaju Kezmana.Jeste li gledali nekad uzivo ova 2 fudbalera?Ja jesam.Prava slika ne moze se videti preko TV-a.Pantelic je neumoran,stalno trci,ometa odbranu,dekoncentrise igrace,decko se cak i protiv Rumunije 2-3x vratio skroz do naseg sesnaesterca da prekine njihov napad.U napadu on uvek gleda prvo da uposli nekog a onda da postigne gol.Pogledajte samo asistencije na ovoj utakmici.Ima neverovatan osecaj za prostor,vezuje igrace za sebe jer nije nimalo statican napadac.
Kezman je dobar igrac,ali igrac koji je isuvise prepotentan,koji misli da je najbolji na svetu.U redu,to moze da bued dobro,ima drskost,ali on preteruje.On daje golove,ima osecaj za gol i to niko ne spori.Ali on kada ga nece gol,on ima da pokusava celu utakmicu da ga postigne i to moze jako skupo da kosta ekipu.Takodje,Kezmanu je uvek prva stvar na pameti gol a ne asistencija.Jako statican napadac,narocito u fazi odbrane iako se u danasnjem fudbalu odbrana igra na celom terenu i ona pocinje jos od nasih napadaca.
Prednost dobija Pantelic zbog toga sto ova sadasnja ekipa ima duh,zajednistvo sto su pokazali na terenu.Nema tu nikakvih ultimatuma,bilo je svadja ali nije Vida gazda.Kezman bi remetio koncepciju Anticeve igre i zato nije pozivan.
Ja ga ne volim,ne zato sto je grobar,vec zato sto je PI*KA sto je dokazao nekoliko puta.Ne mogu da se setim kojoj reprezentaciji nije hteo da cestita poraz,a i one crvene kartone,koji samo dokazuju njegovu prepotentnost i malodusnost(ako meni ne ide,sta cu ovde,ko je*e moje saigrace/drugove), nikad necu moci da zaboravim.
My 2 cents :)
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
jafazec, sve to stoji shto si ti napisao, ALI - 25 utakmica, i JEDAN gol, za reprezentativnog shpica ? pa sa tim bilansom pantelic moze odma da se ubije, i osigura srbiji veci prosek pogodjenih golova, ako je zaista patriota. :)
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Onda sledeci put zaobidji ovo plz ;)
Da ti ne bi "malo pojasnio" zasto si ti zadnji na svetu koji treba ovo da postuje ;) + sto ovakve stvari nikako ne uticu dobro na mlade srbe/crnogorce ;)
:sekira:
Upravo mladi crnogorci oni koji nisu revidirali istoriju / jezik / vjeru su ispisali ovaj transparent. Transparent nije isticanje mrznje nego cista istina i podrksa srpskom narodu u celini. U svakom slucaju daleko ljepsi nacin isticanja podrske od sipki !

Slazem se da nema direktno veze sa sportskim rezultatom. Ali ima veze sa navijanjem.
Nevidim nacin zasto ce ovaj transparent ostaviti los utisak na mladost u Srbiji za crnogorsko drustvo hoce jer je ono ionako do maksimuma podijeljeno no to je odgovornost crnogorske zvanicne Politike a ne crnogorskog naroda !
A ovaj transparent upravo to dokazuje !
 
Poslednja izmena:

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Ne sećam se da sam ikada video Pantelića da se toliko trudi ("ostavi srce na terenu") niti sam ga ikada za reprezentaciju video da igra "bog-zna-kako" (nemam pojma za koji klub nastupa) ali zato posle svake utakmice se toliko primi na mikrofon da probije i termin za reklame...
Drugo, i ja mogu da odem tamo da trčim i da se trudim pa da ljudi pomisle "vidi ga ovaj Davids, trči ko pit-bul, ostavlja srce na terenu" ali ako sam
prosečan igrač svaki zaljubljenjik u fudbal a ne u "navijanje" / pivo i sve to što ide uz fudbal će da me primeti. A ima i takvih ureprezentaciji i to u prvih 11.
Pantelic je u Ajaxu , hteo je i Salke da ga kupi ali nisu imali dovoljno novca u kasi da ispostuju 2,5 miliona. Da je dobar napadac pokazao je u Herti koja je sada u Bendesligi zadnja od kad je on i Voronin otisao.
Slazem se u reprezentaciji do sada nije ni blizu bio toliko uspjesan ali se bar trudi !
Jer trebam da posjecam na bivsu reprezentaciju onih sokolova sa kajlama od dva kilograma i podignutim kragnama.
Mislim il ste fidbaleri il ste manekene jedno i drugo nemoze vidi -> Beckham

Definitivno sam ubijedjen da ova reprezentacija nebi dozvolila onoliku blamazu kao protiv Argentine.
Brate ja sam bio na stadionu u Gelsenkirchenu i otisao sam 10 minuta pre kraja ..... Video sam dobro rastimani orkestar

Antic je autoritet ovim momcima , ja se ne secam da je ijedna reprezentacija ranije toliko voljela trenera kao ova.
Vidi se u svakoj utakmici sve vise i vise !

I ako nista ne postignu na svetskom prvenstvu bar su uspostavili jedan kolektiv koji jednako misli i radi !
Mnoge druge reprezentacije i u okolini i u evropi bi bile srecne da mogu da ucestvuju na mundial
 
Poslednja izmena:

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Ovo je maksimum nase reprezentacije, mozemo mi da mislimo i pricamo sada sta hocemo ali ovome se niko nije nadao pre godinu dana i to je sve cega treba da se setite svaki put kada vam se javi tracak sumnje i bojazni u neke Anticeve odluke, osim toga on pored toga sto ovo radi za Srbiju radi i pre svega za sebe, on kada zavrsi svoj posao ovde itekako ce preuzeti neki jaci klub, daleko posle 2012 nadam se.

EDIT : sad dobih video
 
Poslednja izmena:

Džiber

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
189
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X2 555 @ Phenom II X4 3.7GHZ
Motherboard:
Biostar TA785G3
RAM:
2x2GB Transcend DD3 1333MHZ @ 1500MHZ
VGA & cooler:
Sapphire 5750 Vapor-X @ OC
Display:
Samsung 2443NW
HDD:
WD 6400AAKS 640gb
Sound:
Realtek HD Audio / Genius SP-HF2000X
Case:
Blueberry CN-853
PSU:
Corsair VX550W
Optical drives:
Pioneer 212D
Mice & keyboard:
Genius miš i tastatura od 300din
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7 64x
Наша репрезентације Енглеске ће прегазити Србију

КАМ ОН ЕНГЛАНД!
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
@animan, ja iskreno nikad ama bash nikad nisam video stankovitja da grize za repku a i sisa nije hteo da se slika kad sam gledao tim trofeo :d a jedan mutu i alex del piero su bili spremni i da poprichaju.

@monte, ne diraj beckhama :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
@animan, ja iskreno nikad ama bash nikad nisam video stankovitja da grize za repku a i sisa nije hteo da se slika kad sam gledao tim trofeo :d a jedan mutu i alex del piero su bili spremni i da poprichaju.

@monte, ne diraj beckhama :)
Pa dizelash, kazem ja :) Ne znam gde vi gledate, lik je ko pitbul, grize... Izlaktao je rumune samo tako :D
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
moja mishljenja:

1. nije antic tolki bog kolko ga predstavljaju, samo zato shto je zbog neke veze i vezice pozvao Radoslava Petrovica iz partizana - dechka koji nishta reprezentativno u svojoj karijeri nije pokazao, chak je bio medju gorima protiv shahtjora.

2. Kachar PRE Milijasha. jeste milijash dobar, i sve, ali kachar je mlad igrach, sa prevelikim potencijalom, a dok taj potencijal josh nije ni stigao da razvije - on dechko nosi CEO jedan bundes tim na svojim ledjima. za slobodnjake imamo i dekija, a i bogami Jovanovica, koji u standardu izvodi skoro sve prekide, i to opasno zabada golove.
I meni se svidja kako razmisljas :D i slazem se da je Kacar IGRACINA ,uvek kad sam ga gledao me odusevio !!! A sto se tice pantelica,niti zna da igra fudbal,niti se trudi,a brate i glup je za medalju :cool: da li ste samo slusali kad daje intervjue,pa taj covek za sebe kaze "ja sam najvece pojacanje ajaxa" HAHAHAHHAA :banana: decko je cak i zabavan :d ... Ja stvarno ne znam ko je njega doveo u ajax ... Milijas je od pantelica ipak bolji,ali ni on nije kvaliteta Gojka Kacara...
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Bla bla bla :D Pantelic je dao sudbonosni go za Srbiju, i tu svaka dalja pricha za mene staje..Niti me zanima shta je bilo pre tog gola, niti posle ;) To kakav je momak ovako privatno i da li je nadmen i koji mu je koeficijent inteligencije je manje bitno, ako razumete shta hocu da kazem ;)

:wave:
 

Jafazec

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
198
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AthlonX2 @3,2ghz & OCZ Vendetta
Motherboard:
Biostar TA770
RAM:
Kingston 800mhz CL5 2x1gb @ 916mhz
VGA & cooler:
Asus 4850
HDD:
Hitachi SATA II 320gb
Case:
Thermaltake Soprano
PSU:
LCP
Optical drives:
komaTa 2!
Mice & keyboard:
Intelli 3.0/A4tech X710F & Logitech
Internet:
Cable
I meni se svidja kako razmisljas :D i slazem se da je Kacar IGRACINA ,uvek kad sam ga gledao me odusevio !!! A sto se tice pantelica,niti zna da igra fudbal,niti se trudi,a brate i glup je za medalju :cool: da li ste samo slusali kad daje intervjue,pa taj covek za sebe kaze "ja sam najvece pojacanje ajaxa" HAHAHAHHAA :banana: decko je cak i zabavan :d ... Ja stvarno ne znam ko je njega doveo u ajax ... Milijas je od pantelica ipak bolji,ali ni on nije kvaliteta Gojka Kacara...
No offense,ali ti tesko da si ikad odgledao neku utakmicu uzivo gde su oni igrali.Mada nesto kao i da si tesko odgledao i preko tv-a vise od 2-3 tekme.;)
Pantelic je igrac koji ne staje,on non stop radi nesto,neverovatno je koristan za tim.Nije najvece pojacanje ajaxa ove sezone?Plata od 2.5milki za 1god ti nista ne govori?Plus to je Holandija a tamo plate nisu kao u Primeri,Premieru ili Seria-i A.
Kacar jeste sjajan igrac,ali ne moze da igra umesto Milijasa iz prostog razloga sto repka igra sa 2 zadnja/centralna vezna uvek.Kacar dobija priliku kad igramo ofanzivnije,jer njegovo mesto je iza spiceva.

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
No offense,ali ti tesko da si ikad odgledao neku utakmicu uzivo gde su oni igrali.Mada nesto kao i da si tesko odgledao i preko tv-a vise od 2-3 tekme.;)
Pantelic je igrac koji ne staje,on non stop radi nesto,neverovatno je koristan za tim.Nije najvece pojacanje ajaxa ove sezone?Plata od 2.5milki za 1god ti nista ne govori?Plus to je Holandija a tamo plate nisu kao u Primeri,Premieru ili Seria-i A.
Kacar jeste sjajan igrac,ali ne moze da igra umesto Milijasa iz prostog razloga sto repka igra sa 2 zadnja/centralna vezna uvek.Kacar dobija priliku kad igramo ofanzivnije,jer njegovo mesto je iza spiceva.

:wave:
Pogledao je on dosta utakmica, bash dosta! To shto je corav i ne vidi je zato shto ima duze shishke :P :rotf:

:wave:
 

Daddy Yankee

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.10.2009.
Poruka
229
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i3 2100
Motherboard:
ASUS P8Z77
RAM:
8GB Mushkin Radioactive 1600 CL7
Display:
Philips 226v
HDD:
Patriot Pyro 60GB, WD Green 2TB
Sound:
Logitech X-530
Case:
Thermaltake V4 Black
PSU:
Seasonic 430W
Optical drives:
Pioneer DVD-RW
Internet:
FTTB
OS & Browser:
Windows 7 Pro x64
Mogu i ja igrati hokej za Srbiju i ostaviti i srce i dušu na terenu, ali ako ne znam (tj nisam ni probao :D ) ne zači da sam dobar igrač i da zaslužjem igrati za reprezentaciju, je l' tako? :)
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Mogu i ja igrati hokej za Srbiju i ostaviti i srce i dušu na terenu, ali ako ne znam (tj nisam ni probao :D ) ne zači da sam dobar igrač i da zaslužjem igrati za reprezentaciju, je l' tako? :)
Jeste! U pravu si!
Samo shto je Pantelic dao jedan go, i nemastio dva ;) Shto znachi da je odradio posao za Srbiju.
Istina je u sredini zapravo. Niti je on toliko dobar igrach kao shto se on sam tripuje da jeste, niti je losh, naprotiv. Antic mu je nashao ulogu u timu ;) Toliko jednostavno.

:wave:
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Nisam ni ja odusevljen njegovom igrom, istina je da je dao tek prvi gol u ovim kvalifikacijama, ali je takodje istina da je asistirao 5 komada koje niko ne pominje.
Zigic je recimo dao 3, i asistirao 3.
Krasic dao 2, asistirao 6.
M.Jovanovic recimo nije asistirao nijedan, al je dao 5.
Milijas, dao 2, asistirao 2.
Stankovic, 0 i 0 , to valjda objasnjava ono njegovo raspucavanje protiv Rumunije i zelja da se postigne bar 1 gol.
Lazovic recimo nema go u kvalifikacijama, ima 1 u prijateljskom mecu, i ima 1 asistenciju.

IZVOR
 
Poslednja izmena:

rAMA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
412
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500k + Hyper 212 Plus
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
2x4GB 1600MHz Exceleram Rippler
VGA & cooler:
GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung P2770H + LG LF2510 32"
HDD:
SSD SATA3 128GB Samsung 830 Series + WD6400AAKS + + 1.5TB Samsung EcoGreen F2
Sound:
Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100; Sennheiser HD 205
Case:
Fractal Design Define XL Titanium Grey
PSU:
Enermax Pro82+ 625W
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder
Internet:
Telekom ADSL 6Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
PS3
Kacar jeste sjajan igrac,ali ne moze da igra umesto Milijasa iz prostog razloga sto repka igra sa 2 zadnja/centralna vezna uvek.Kacar dobija priliku kad igramo ofanzivnije,jer njegovo mesto je iza spiceva.

:wave:
Ne znam zašto svi guraju da Kačar igra iza špiceva, to je igrao jedino u zadnjoj sezoni u Vojvodini, i na ovom U21 EP. U Vojvodini je u ostalim sezonama uglavnom igrao defanzivnog veznog, jednu sezonu je čak igrao kao štoper. U Herti ne igra iza špiceva već klasičnog centralnog veznog igrača.
Ako je neko univerzalac to je Kačar.

Ali isto tako mislim da je Milijaš definitivno bolje rešenje, zbog njegove levice, čisto zbog kornera i slobodnjaka sa svoje strane, njegove lopte imaju oči, a bogami ima i koga da gađa. Žigić, Vidić, Ivanović, Stanković su odlični u skok igri i to treba koristiti.

A što se tiče Pantelića, on je imao 18 mečeva bez postignutog gola, a pri tom je promašio i 2-3 penala (u prošlim kvalifikacijama). Da je bilo ko od nas ima prilike da toliko provede na terenu učačkao bi baren neki odbijanac :rolleyes:

Ali nažalost nikako da se pojavi jedan dobar napadač, praktično imamo samo njega, Lazovića i Kežmana, a ovaj zadnji je izgubljen slučaj.

Ne bi tu računao Jovanovića, pošto mu je Antara ubo pravu poziciju na krilu, i ubeđen sam da kada bi ga uparili sa Žigom, da bi više falio na tom krilu nego što bi pomogao kao špic.
 
M

Misko78

Guest
Ne znam zašto svi guraju da Kačar igra iza špiceva, to je igrao jedino u zadnjoj sezoni u Vojvodini, i na ovom U21 EP. U Vojvodini je u ostalim sezonama uglavnom igrao defanzivnog veznog, jednu sezonu je čak igrao kao štoper. U Herti ne igra iza špiceva već klasičnog centralnog veznog igrača.
Ako je neko univerzalac to je Kačar.

Ali isto tako mislim da je Milijaš definitivno bolje rešenje, zbog njegove levice, čisto zbog kornera i slobodnjaka sa svoje strane, njegove lopte imaju oči, a bogami ima i koga da gađa. Žigić, Vidić, Ivanović, Stanković su odlični u skok igri i to treba koristiti.

A što se tiče Pantelića, on je imao 18 mečeva bez postignutog gola, a pri tom je promašio i 2-3 penala (u prošlim kvalifikacijama). Da je bilo ko od nas ima prilike da toliko provede na terenu učačkao bi baren neki odbijanac :rolleyes:

Ali nažalost nikako da se pojavi jedan dobar napadač, praktično imamo samo njega, Lazovića i Kežmana, a ovaj zadnji je izgubljen slučaj.

Ne bi tu računao Jovanovića, pošto mu je Antara ubo pravu poziciju na krilu, i ubeđen sam da kada bi ga uparili sa Žigom, da bi više falio na tom krilu nego što bi pomogao kao špic.
Svaka cast za zapazanje, vrlo lepo....

Nego sta mislite o Miralemu? Da li bi on mogao umesto Pantelica?
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
zaista shteta ... u podeli drzave, odoshe najbolji shpicevi u CG ... Jovetic, pa chak i Delibasic, koji igra u segundi, za herkules, bolji je igrach od pantelica i lazovica.

ne znam zashto antara ne razmishlja o nekim ljudima:

Jorgacevic iz Genka je BOLJI golman od ovog, po mom mishljenju - *****a stojkovica. ja stojkovica ne bih pozvao ni da mi prichuva poljski vece, samo zbog chinjenice shta je uradio na probi u evertonu **

** moj kum, chovek koji me je krtstio je Miodrag Jesic, bivshi reprezentativac i trener partizana, sada trener shampiona libije, te se otac druzi sa dosta ljudi iz fudbala, i ovako ide pricha -

stojkovic je na keca otishao na probu, i trazio - startnu postavu, avione, kamione, kola, stan, shta sve ne ... ljudi da ne bi pravili scenu, rekoshe - nismo nashli zajednichki jezik u pregovorima ...


pored jorgacevica, i Miralem Sulejmani bi trebao da bude razmotren kao standardni, iako je kuburio sapovredama, mislim - ako dechko dobija titule najboljeg mladog igracha u holandiji, koja je zemlja za proizvodnju igracha, shto ga mi ne negujemo kao takvog ?


EDIT: mishko, hehe, u isto vreme se setismo miralema :)
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
Svaka cast za zapazanje, vrlo lepo....

Nego sta mislite o Miralemu? Da li bi on mogao umesto Pantelica?
ja bih sulejmanija u sredinu. pantelitj koliko god bio prosechan, nekako mi je simpatichan. :)
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
I ja na Pantelica gledam kao na maskotu :D

Takodje, Gojko u PESu obavezno igra umesto Milijasa. U igrici je definitivno bolje da igra Kacar, ali valjda Antic zna sta je bolje u stvarnosti :P
 
Vrh