• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Србија је на светском првенству!!!!!!!!

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Vala ako Argentina bude igrala kao u ovim kvalifikacijama, neka nam zapadne, nije frka :D Taman da se iskupimo za proshli put. Mada iskreno, teshko da to moze da nam se desi opet. Petkovic je igrao totalno defanzivni fudbal i fudbal koji nema drugu opciju... Antic je ovu reprezentaciju spremio totalno drugachije, pustio ih je da igraju fudbal, na svakom delu terena, a svaki deo je podredjen svakom delu terena ;).
:wave:
Moj utisak je da ovi momci daleko bolje igraju kad im se kaze da igraju ofanzivni fudbal. Videli smo u utakmici protiv Francuske koliko im ne lezi veliki respekt prema protivniku.

Da li si slucajno cuo Antica kako ih je sinoc nakon 3:0 dalje terao da napadaju srednji red Rumuna .... Bio je period u drugum poluvremenu kad su Rumuni na tren imali malo veci uticaj sa linije se glasno moglo cuti kako je vikao na Kolarova da napane rumunsku sredinu....

Iako igramo u gostima sa Litvancima treba posebno obratiti paznju na mirno i kulturno navijanje jer me nebi cudilo da vrebaju da nam skinu koji bod u korist Francuske .....
Naravno da ce Antic dati priliku klupi i igracima bez kartona !

Sivi tici Podgoricki !


Za one kojima je promaklo da vide transparent sa juga

 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Moj utisak je da ovi momci daleko bolje igraju kad im se kaze da igraju ofanzivni fudbal. Videli smo u utakmici protiv Francuske koliko im ne lezi veliki respekt prema protivniku.

Da li si slucajno cuo Antica kako ih je sinoc nakon 3:0 dalje terao da napadaju srednji red Rumuna .... Bio je period u drugum poluvremenu kad su Rumuni na tren imali malo veci uticaj sa linije se glasno moglo cuti kako je vikao na Kolarova da napane rumunsku sredinu....

Iako igramo u gostima sa Litvancima treba posebno obratiti paznju na mirno i kulturno navijanje jer me nebi cudilo da vrebaju da nam skinu koji bod u korist Francuske .....
Naravno da ce Antic dati priliku klupi i igracima bez kartona !
Utakmica protiv Francuske je bila stvarno chudna po pitanju taktike... Kao da se nije znalo da li igramo napadachki ili na rezlutat?!!? Tu utakmicu kao da sam sanjao. Znash onaj osecaj kada se probudish, pa ti nije bash sve definisano bilo...
Da ;) Chulo se samo tako :D Kada je trazio da pritisne rumunsku sredinu i da uzme loptu ;)
Shto se tiche navijanja u pravu si totalno, mislim da je vreme da nashi navijachi skapiraju (pogotovo posle ubistva Brisa Tatona) da smo sami sebi najveci problem... Drzava mora da apeluje konstanto! Da se svest totalno promeni po tom pitanju, a da kazne budu rigorozne!
Zaista imamo potencijal, ali se bojim *****skog pritiska javnosti koji se konstantno namece nashim reprezentacijama. Bozji narod, izabrani i sl... Mi smo, da izvinete na izrazu, go qr*c! To shto smo talentovani je neka druga pricha totalno. Kada Srbija to bude skapirala, bicemo nacija za svaku pohvalu ;)
Sinocna utakmica je sve ono shto Srbija uvek moze da bude, ali tek zbog par pojedinaca ne zeli...

Ne, mora se odigrati maksimalno posto je svaki bod vazan, prvo za zrebanje na samom svetskom prvenstvu ali ono vaznije je da budemo u prvom sesiru na izvlacenju kvalifikacionih grupa za EP. Zato tamo mora da igra najjaci sastav i da se naguze Litvanci.
Ja nisam rekao da ne treba da se odigra maksimalno. Imao mi dobru klupu, ali bih ja u vatru bacio i par mladjih ;)
 
Poslednja izmena:

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Zasigurno treba dati sansu mladjima i igracima sa klupe .....
Na svakom svetskom prvenstvu se rodi bar jedna nova zvezda fudbala.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Jao bre Animane jao : )

Dobra tekma, uzhivao sam.

poz
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Prochitaj josh jednom shta si napisao : ))

Mislim da bi mogao opushteno da se zamenish sa Nedeljkom Kovinjalom kao komentator. Ali u zaustavnom vremenu hahahah
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Prochitaj josh jednom shta si napisao : ))

Mislim da bi mogao opushteno da se zamenish sa Nedeljkom Kovinjalom kao komentator. Ali u zaustavnom vremenu hahahah
Ne moram da chitam josh jednom, ja uvek znam shta sam napisao :)
Ne kapiram, vidim tebi je neshto smeshno, i to izgleda samo tebi :D Lekic-lekic :D

:wave:
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
brate napisao si stvar koja se - em podrazumeva, em je spam najvecji ikada.

mogu i ja da kazhem - da i kako za buducjnost tako i za naredne trenerske dane jer je imao od koga da nauchi da igra fudbal.

jel sada jasnije ?
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
brate napisao si stvar koja se - em podrazumeva, em je spam najvecji ikada.
Rambo Petkovic je zvezda ;) Jel se naigrao on u nashoj reprezentaciji? Toliko o tome "podrazumeva se" :)
Spam? Prosto treba sram da me bude shto spamujem u svashtari gde se ne broje postovi :D

Oki je napisao(la):
mogu i ja da kazhem - da i kako za buducjnost tako i za naredne trenerske dane jer je imao od koga da nauchi da igra fudbal.

jel sada jasnije ?
Pa mozesh, ali to shto si reko nema veze sa mozgom :) Tako da mi tvoja poneta nije jasna... Ja sam se nadovezao na monteboy-ev post, tj slozio se sa njim ;)
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Ccccc od ovih spamera me zabole glava :P Sram da vas bude Dule i Pero :P xD xD xD
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Pazi Rambo Petkovicj dobro nisi rekao golman pandurovicj i ostali levi igrachi...

Moja poenta ima veze sa mozgom isto koliko i tvoja. Prosto filovanje u stilu Kovinjala mi je uvek bilo hilarous : )))))

Koja bre buducjnost pa sinocj si imao prilike da cujesh od dva igracha dve poruke koje su se znale i pre nego shto su izrekli ishta

pantelicj vezara - da je bitno naglasiti da je iz Beograda [ ljakse br 1 ]
onaj drugi shto je rekao da mozhe odmah da ide u penziju a posle urlao KUPITE ME KUPITE ME ne mogu vishe, nemam prostora u sadashnjem klubu itd...
i naravno svi iz lozhe koji nas truju svojom kampanjom u svom poznatom stilu...

kakva bre buducjnost ???

kazhem utakmica je bila odlichna i uzhivao sam ali najbolje bi bilo kada bi se svi zauztavili na tom komentaru, jer prosto svaki ne da je suvishan nego je uvod demagogiju uz kikiriki i pivo...
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Pa od čega da žive (tako kako žive) Karadžić, loža, pola igrača, pola FSS-a & kompanija novinari nego od tih poslednjih reči iz tvog poslednjeg posta.
Da se razuemo, neko će sad reći "pa što vi ne uradite bolje"... Zato što ovde ima šansu samo onaj koji ima extra "leđa".
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Oki je napisao(la):
Pazi Rambo Petkovicj dobro nisi rekao golman pandurovicj i ostali levi igrachi...
Levi igrachi...Rambo Petkovic je levi igrach?!?!? Nije moj stil, ali nemash ti pojma brate moj o fudbalu chim ovo mozesh da izjavish. Jednom Brazilu i njegovoj najboljoj selekciji je Rambo bio dobar i bio pozvan u prvu postavu...

Oki je napisao(la):
Moja poenta ima veze sa mozgom isto koliko i tvoja. Prosto filovanje u stilu Kovinjala mi je uvek bilo hilarous : )))))
Objasni sam ti vec da sam se ja sa tim postom slozio sa monteboy-em. Istripovao si se...

Oki je napisao(la):
Koja bre buducjnost pa sinocj si imao prilike da cujesh od dva igracha dve poruke koje su se znale i pre nego shto su izrekli ishta

pantelicj vezara - da je bitno naglasiti da je iz Beograda [ ljakse br 1 ]
Mislim da ti meshash karakter igracha sa njegovom igrom... A to nema veze sa fudbalom i raspravom ovde... I Dejan Stankovic je dizelash kakvog nema pa grize na terenu kada igra za Srbiju... Ne moze svako da bude emancipovan i damu izjave budu kao sa filma... Bitno je shta on daje ovoj zemlji!


Oki je napisao(la):
onaj drugi shto je rekao da mozhe odmah da ide u penziju a posle urlao KUPITE ME KUPITE ME ne mogu vishe, nemam prostora u sadashnjem klubu itd...
Taj drugi, chije ime ne znash, a zove se Milan Jovanovic zaista ne moze da napreduje vishe u belgijskom prvenstvu... Njega to zaista gushi kao igracha...To je chinjenica, a svako ko se iloe razume u fudbal ce ti to isto reci... To shto dechko mozda nije skroman, je neka druga pricha. Ali shta je zapravo skromnost? Ja verujem samo u chinjenice i ono shto sam video... Ni Muhamed Ali nije bio skorman, shtavishe, ali niko nije mogao da ospori chinjenice...


Oki je napisao(la):
i naravno svi iz lozhe koji nas truju svojom kampanjom u svom poznatom stilu...

kakva bre buducjnost ???
Nisam primetio da je bilo ko shta okrenuo na politiku. Svi iz loze su izabrani od strane gradjana Srbije, ali to nije tema ovde. Mene iskreno boli uvo shta bilo ko od politichara pricha jer ja imam jasan politichki stav i znam shta je laz a shta nije. No to nije tema...
Ko je zamenio Vidica? Recimo ta buducnost ;)


Oki je napisao(la):
kazhem utakmica je bila odlichna i uzhivao sam ali najbolje bi bilo kada bi se svi zauztavili na tom komentaru, jer prosto svaki ne da je suvishan nego je uvod demagogiju uz kikiriki i pivo...
Ovo je obichno komentarisanje jedne fudbalske utakmice i preklapachkih pricha ŠBBKBB, a ne demagogija...
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Okej def, izlazim iz ove rasprave.

Drago mi je shto cju kupiti album sa slichicama posle mnogo godina, a vi veliki znalci samo furajte spiku, ja cju se iza monitora valjati od smeha kao shto to radim i kada gledam TV.
Onog momenta kada me komentator smori, promenim kanal, a shto se kompa tiche uvek ima magichno dugme koje mozhe da reshi stvar.

Eto shta se deshava kada samo na jednu konstataciju jao animane jao mozhe da se izrodi...zhao mi je shto sam bilo shta ovde pisao.

cjao
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Pa od čega da žive (tako kako žive) Karadžić, loža, pola igrača, pola FSS-a & kompanija novinari nego od tih poslednjih reči iz tvog poslednjeg posta.
Da se razuemo, neko će sad reći "pa što vi ne uradite bolje"... Zato što ovde ima šansu samo onaj koji ima extra "leđa".
Evo, PCAXE forum nema ledja ;) A svaki dan raste i verujte mi na rech jednog dana ce biti najbolji IT forum u Srbiji! Vera (sa svim shto ona mora da nosi) je jacha od bilo chega!
Ja sam digao ruke od politike odavno, ali se ne zalim, jer sam digao ruke i ne zanima me. Ono shto ja recimo ne varim su buntovnici na rechima, e to je demagogija! A ne ono shto Oki pricha... Svi su pametni, pa ako si pametan idi lepo pa uradi neshto konkretno, nego se krijesh iza stava (lajesh).
Evo ti jedan primer ;)
Ja sam se u osnovnoj shkoli tukao chak i kad sam unapred znao da ce neko da me polomi od batina. To je konretno! Rachunica je govorila da ja dobijam batine... Jbg, lik je veci i jachi! Ono shto je rachunica takodje govorila je da ja imam shanse da tog nekog bar jednom udarim. E taj jedan udarac je ono chega se plashi taj jachi! Posle tog jednog udarca, vishe nishta nije isto ;)
To shto sam vremenom ojachao pa posle niko nije smeo da me bije je samo neshto shto se iz konkretnosti izrodilo. Niko ovde nema mu*a da se suprostavi, svi cute, a ogovaraju iza ledja :) Smeshno...
Tako da dodjosmo do toga da svako ima shansu, pitanje je samo koliko si spreman daleko da idesh i preko chega mozesh da predjesh. Na kraju krajeva, da li su uopshte sposoban za tako neshto...
100tinak ljudi upravlja "sistemom", a 10ine miliona se boji, a laje i nezadovoljno je...

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Oki je napisao(la):
hta se deshava kada samo na jednu konstataciju jao animane jao mozhe da se izrodi...zhao mi je shto sam bilo shta ovde pisao.

cjao

Kada "konstatacija" nije jasna i kada iz iste ja (a sebe smatram poprilichno normalnim i dovoljno inteligentnim) ne mogu da zakljuchim na shta se odnosi, onda to i nije konstatacija... Shta je? Nemam pojma... Zato sam i stavio "?!?!?! :nuts:"

:wave:
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
animaN-e, druže moj, ti si samo mlad (tako se osećaš) i pun ambicija i optimizma što mi je neizmerno drago da vidim, ali najviše stvari (biznisi) u ovoj državi nemaju veze sa ovom sekirom čak ni sa mnogo većim stvarima istog pa i drugog tipa... :)
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Tekma -> Reprezentacija -> Biznis -> Sekira ?????

Jel moze neko da mi objasni ne kapiram bas, brzo menjate DMA kanale za moj jadni spori multiplexer :) :D
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Ne treba nam preterano dizanje prašine oko 1 utakmice.
Nismo pobedili Brazil u finalu svetskog prvenstva.
Ti kao ne znaš zašto se diže tolika fama?
Ko i kako finansira FSS, kolike plate imaju tamo one glavonje?
Kako su tekli transferi (uglavnom iz Srbije) i ko je igrao i igra za reprezentaciju?
Ko to sve ignoriše i omogućava i ako su pojedinci izgubili živote zbog toga?
Zar stvarno imate tako kratko pamćenje? Bilo pa prošlo, a? :d
Sekira je zanemarljiva što zbog profesije što zbog "veličine" koja, najiskrenije, hvala bogu raste = animaN-ov entuzijazam se nikako ne dodiruje sa ovim gore pomenutim i nikako nije uporediv.
 

monteboy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.019
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 965
Motherboard:
Asus M4A79T Deluxe
RAM:
2048 G.Skill 12800HZ
VGA & cooler:
NV 7900 GTO
Case:
no case
PSU:
Silverstone Olympia 1000W
Internet:
DSL-16000
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate
Ne treba nam preterano dizanje prašine oko 1 utakmice.
Nismo pobedili Brazil u finalu svetskog prvenstva.
Ti kao ne znaš zašto se diže tolika fama?
Ko i kako finansira FSS, kolike plate imaju tamo one glavonje?
Kako su tekli transferi (uglavnom iz Srbije) i ko je igrao i igra za reprezentaciju?
Ko to sve ignoriše i omogućava i ako su pojedinci izgubili živote zbog toga?
Zar stvarno imate tako kratko pamćenje? Bilo pa prošlo, a? :d
Sekira je zanemarljiva što zbog profesije što zbog "veličine" koja, najiskrenije, hvala bogu raste = animaN-ov entuzijazam se nikako ne dodiruje sa ovim gore pomenutim i nikako nije uporediv.
Mislim da je vecina komentarisala sportski rezultat u ovoj temi.
Ukoliko imas konkretnu zelju da diskutujes o FSS'u otvori drugi thread.
Igrali su neki drugi na terenu a to sigurno nisu bili Karadizic, Terzic, Dzajic ili slicni.
Mozda nemamo pravo da preuvelicavamo ovaj uspjeh (ne jednu utakmicu nego vizu za Juznu Afriku) ali takodje je nefer povezivati politiku / FSS sa ovim momcima
koji su sinoc ostavili srce na terenu !
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
animaN-e, druže moj, ti si samo mlad (tako se osećaš) i pun ambicija i optimizma što mi je neizmerno drago da vidim, ali najviše stvari (biznisi) u ovoj državi nemaju veze sa ovom sekirom čak ni sa mnogo većim stvarima istog pa i drugog tipa... :)
Iznad te sekire je trenutno jedna velika senka za koju mi veruj da je itekako u velikoj sprezi sa korupcijom, manipulacijom i ko zna chime josh ;) Nashe drushtvo je zatrovano samo tako ;) Ono na shta niko od njih nije rachunao je to da sekira zaista nema shta da izgubi :)

:sekira:

Tekma -> Reprezentacija -> Biznis -> Sekira ?????

Jel moze neko da mi objasni ne kapiram bas, brzo menjate DMA kanale za moj jadni spori multiplexer :) :D
Ma Oki miner :D Posle toga je sve samo nezaustavna reka :D Svashtara brate moj dobri :D
 

ZoNi

Free SW Guru
Učlanjen(a)
25.04.2009.
Poruka
3.254
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Svaka čast našima! Bili su odlični, nadam se da će moći tako nastave i u buduće!

:woohoo:
 
Poslednja izmena od urednika:

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mislim da je vecina komentarisala sportski rezultat u ovoj temi.
Ukoliko imas konkretnu zelju da diskutujes o FSS'u otvori drugi thread.
Igrali su neki drugi na terenu a to sigurno nisu bili Karadizic, Terzic, Dzajic ili slicni.
Mozda nemamo pravo da preuvelicavamo ovaj uspjeh (ne jednu utakmicu nego vizu za Juznu Afriku) ali takodje je nefer povezivati politiku / FSS sa ovim momcima
koji su sinoc ostavili srce na terenu !
Onda sledeci put zaobidji ovo plz ;)

Nego vidje ste li transparent na Jugu ...... ?????

"Crnogorski Narod izdao vas nije - Kosovo je srce Srbije !!!!"
Da ti ne bi "malo pojasnio" zasto si ti zadnji na svetu koji treba ovo da postuje ;) + sto ovakve stvari nikako ne uticu dobro na mlade srbe/crnogorce ;)



:sekira:
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Mozda nemamo pravo da preuvelicavamo ovaj uspjeh (ne jednu utakmicu nego vizu za Juznu Afriku) ali takodje je nefer povezivati politiku / FSS sa ovim momcima
koji su sinoc ostavili srce na terenu !
Ne sećam se da sam ikada video Pantelića da se toliko trudi ("ostavi srce na terenu") niti sam ga ikada za reprezentaciju video da igra "bog-zna-kako" (nemam pojma za koji klub nastupa) ali zato posle svake utakmice se toliko primi na mikrofon da probije i termin za reklame...
Drugo, i ja mogu da odem tamo da trčim i da se trudim pa da ljudi pomisle "vidi ga ovaj Davids, trči ko pit-bul, ostavlja srce na terenu" ali ako sam
prosečan igrač svaki zaljubljenjik u fudbal a ne u "navijanje" / pivo i sve to što ide uz fudbal će da me primeti. A ima i takvih ureprezentaciji i to u prvih 11.
 
Vrh