• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LC-Power PRO-919B – Aequitas 2099

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
^^ Ti rece na prethodnoj strani da ti je drug iz Altija serviser?

A kakve ima veze da li se prodaje ili ne i u kom procentu je zastupljeno na nasem trzistu?

Odakle tebi da ja branim lc.p ili tebe prozivam?! Apsolutno je nebitno koje je marke kuciste sa testa.
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
1.Da,i ima informacije sta se i koliko prodaje i koliko se sta i u kojoj meri kvari.
2.Ima veze da nesto valja bilo bi veoma trazeno,a ne bi stajalo u skladistu i vatalo prasinu.
3.iz teksta se vidi...
informacije iz prve ruke(alti)kazu ne vezano za ovo da su kod nas cm 430 i 690 basic i advanced natrazenija kucista uz haf seriju.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Nase trziste se ne moze uzeti kao reper jer je neobrazovano u tom smeru, slaba je platezna moc gradjana, ponuda je slaba i jedna firma, a pogotovo ona koja nije ovlasceni uvoznik ne moze biti adekvatna za takvu ocenu.
Pored svega toga podseticu te da se ova kucista prodaju od skoro, a imajuci u vidu trenutnu krizu i sigurno opali promet to je jos jedan nepokolebljiv argument na sve to navedeno. Da ne govorimo o ostalim aspektima prodaje kao sto su zastupljenost pojedinog bredna na trzistu, ulaganja u marketign i slicno.

A recimo i da se to uzme u obzir to bi znacilo mnogo toga ali ne bi znacilo da je to lc.p kuciste lose, kao ni mnoga druga cija ce prodaja u odredjenom roku biti jednaka prodaji tog modela.
 
Poslednja izmena:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
To što se svi pale na CM je zato što je najzastupljeniji, nema dovoljno konkurencije ovde u tom segmentu, najviše se reklamira kod nas (sa sve šljaštećim fazonima) i realno CM proizvodi su previše našminakni, hoću reći nisu toliko dobri kako izgledaju, ali to ljudi ne znaju. :D Ako se ja pitam CM je precenjen, ali opet, CM nije za ovu temu, tako da, lock it, lock it now! :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Nema potreba za kljucem, dokle god se vodi normalna i civilizovana diskusija ;)
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da pojasnim ne preferiram ja cm,tu je i tt(dokker,v3,v6,v9),recom(po specifikacijama deluje veoma fino),ovaj novi cubitec takodje deluje veoma fino ima tu vise proizvodjaca koji imaju ponudu od 30-300eur...
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Gledaj sad sa ove strane.. Jesi cuo za marku Codegen? Jesi, cuo si sigurno... Cuo si sigurno i koji renome imaju kod nas..
Codegen napajanja i Codegen kucista se stavljaju u isti kos sa generickim kinezima, Zito, Vite, KME, ANS i sl.
Sta im je zajednicko?
  • Kostaju toliko malo da se covek zapita koja je proizvodjacka cena kad je tako mala krajnja cena..
  • Kvalitet im je slab..
  • Cena..
  • Kvalitet im je slab..
  • Cena...
  • I na kraju: -cena!
Dugo sam imao Codegen kuciste Briza 6099 i bio potpuno zadovoljan time sta sam imao. I po kvalitetu i po funkcionalnosti.. Napajanje koje sam dobio sa njim sam dao burazeru od devojke.. Mene je uhvatila manija posle nekog vremena, pa... dve godine od kupovine... da menjam kuciste.
Prvo brand-name kuciste koje sam kupio je CM 690 i odusevljeno ga doneo kuci, krenuo da raspakujem i pocetna euforija je spala kako sam posao privodio kraju.
  • Kvalitet i cvrstina lima na strani Codegen Briza, iako je CM 690 veci, tezina je skoro ista.
  • Filteri za prasinu na Codegenu po citavoj njegovoj povrsini.
  • Broj i velicina vetilatora na strani 690-ke.
  • Ukusi su razliciti ali meni je Briza estetski lepsa.
  • Cable managment na strani 690-ke ali i kuciste je 2-3 godine mladje, dok se Briza proizvodila cable managment nije bio ni u top modelima kucista (uglavnom).
  • Cena na strani Brize - oko 40-50e sam je platio, da sam prodavao napajanje, izaslo bi me, 30-ak eura naspram 690-ke koju sam platio 70e bez napajanja.
  • Napajanje i dalje radi, posle 5-6 godina, napaja neku Barton masinu.
Sa druge strane, gomila ljudi se zalila na njihova napajanja, gomila ljudi se zalila na njihova kucista da tandrcu, da se raspadaju i sl..

I sad, jel mene moze neko da ubedi da je sve od Codegena krsh i da ne valja nista? Ne moze!
Jel mogu ja za CM da kazem da su im kucista sva labava, lagana, da se krive i sl? Ne mogu!

@PERUN, spomenuo si tamo u nekom postu da ti je serviser/prodavac iz Altija rekao da ne stavljate (ili ko je vec stavljao) LC GP3 napajanje na Z68, i7 i GTX570. Normalno, ko stavlja napajanje od 40-50e da mu napaja masinu cija su ploca, procesor i grafika 10x (slovima: deset puta) skuplji od toga. Jos ako je to rekao prodavac onda i sa druge, tj.trgovacke strane je sasvim normalno da ako neko trosi 500e na plocu, cpu i vga, da prodavac proba da mu uzme jos 100-150e na napajanje. Ako ne proba, onda je to los prodavac.

Da li bi bilo bolje da PCAXE na svoje tekstove stavlja finalnu ocenu ili da daje zakljucak bez ikakvih ocena kakav se dobije tokom testiranja? Nacin na koji PCAXE daje ocenu se svodi da citalac iz citanja teksta dobije i sam svoj neki zakljucak. Ako citalac zeli da tom proizvodu da desetku, moze.
Ne znam kakav si ti svoj zakljucak (ali objektivno iz samog citanja teksta) doneo, koju si ocenu dodelio proizvodu (ne brendu, ne nekom drugom proizvodu) sa testa ali recimo da sam ja citajuci tekst, dao tom kucistu neku 9-ku..
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Znam za tu brizu svi su se lozili na to kuciste i prednji fan ;),drugar je imao to kuciste sa nekim napajanjem od 400w,estetski deluje lepo i ako su je pljuvali na it svetu,nisam cuo da se on zalio na svoju brizu.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Vidi, IT svet nije merilo, kao sto nije ni PCAXE. Nije ni prica Pere, Mike, Laze. Svako veruje u sta hoce. Ako cemo mi sad da zatvorimo Sekiru jer tamo negde na IT svetu je neko iskomentarisao i ispljuvao nesto, onda nismo nista ni uradili.
Nama u cilju je da se korisnik objektivno informise, bar sa nase strane i sta je neko drugi napisao, mene ne interesuje.
Ja imam poverenje u test ekipu i sto se mene tice, sta oni kazu, ja stojim iza toga.
Ne trazim ni od tebe ni od bilo koga to isto poverenje. Ti ces ga imati ili nemati, dobiti ili neces dobiti, to je tvoja stvar. Vreme je ono koje pokaze uvek cinjenicno stanje pa "zivi bili i videli"

:wave:
 

TheBear

GPU Guru
Učlanjen(a)
12.07.2009.
Poruka
845
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 10400F & CM Hyper 212 EVO
Motherboard:
Gigabyte Z490 UD
RAM:
16GB DDR4 3200MHZ Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
XFX RX 580 8GB
Display:
Samsung P2450H 24"
HDD:
SSD Samsung 840 EVO 120GB, WD Black 1TB, WD Blue 1TB
Sound:
Logitech X-530 5.1
Case:
Cooler Master ATCS 840 Black
PSU:
Cooler Master V700 700W
Optical drives:
Samsung SH-223F
Mice & keyboard:
Steelseries Rival & Razer Arctosa
Internet:
100/8 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 64bit & Google Chrome
pusti ti oc,ovde nije rec o tome koliko ste narihtali neki procesor,pratio sam rad ovog foruma i pre,volite da favorizujete komponente koje testirate primer je 6950 1gb kartica od powercolor-a,digli ste je u visine zato sto ste direktno iz fabrike dobili primerak koji se otkljucava,dok ni jedan ili mozda 1 kupac koji je kupio tu karticu je uspeo da je otkljuca i vecina korisnika se zali na probleme sa temperaturama i problemom sa ventom,dok je na vasem testu to extra,ali dobro to je i normalno morate i vi od necega da zivite,ali kad ja ne znam a ni ostali ljudi ajde onda vi experti i u svemu broj 1 recite zasto ovaj lc a ne tt?
Offtopic:

Tu kartu su otkljucavali po stranim forumima, nije to jedini primerak definitivno...
Koji problem sa ventom i temperaturama, imas neki link ? Evo mi je karta u kucistu nit se cuje nit se pregreva, stvarno me zanima kakav je to problem sa kuelrom ?!
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Offtopic:

Tu kartu su otkljucavali po stranim forumima, nije to jedini primerak definitivno...
Koji problem sa ventom i temperaturama, imas neki link ? Evo mi je karta u kucistu nit se cuje nit se pregreva, stvarno me zanima kakav je to problem sa kuelrom ?!
Buka i visoke temperature su opet individualna stvar. Nekome je 60°C puno, nekome je OK da kartica radi na 90°C. Buka isto, nekome je 1600rpm-a bučno.
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Offtopic:

Tu kartu su otkljucavali po stranim forumima, nije to jedini primerak definitivno...
Koji problem sa ventom i temperaturama, imas neki link ? Evo mi je karta u kucistu nit se cuje nit se pregreva, stvarno me zanima kakav je to problem sa kuelrom ?!
Ne mogu da se setim ali znam da neki lik rekao da ima problema sa bucnim ventom i temperaturom koja ide do 97c,dok je drugi pricao o plavom ekranu pri igranju igrica,dok se njih nekoliko zalilo da ne moze da otkljuca shadere,znam jer sam tad planirao novi komp,pa se dvoumio izmedju 6950 1 i 2gb i gtx 570,pa sam i ja hteo da uzmem tu od powercolor-a,ali sam odustao sto zbog garancije od 2 god. sto zbog nesigurnog otkljucavanja u 6970.
 

TheBear

GPU Guru
Učlanjen(a)
12.07.2009.
Poruka
845
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 10400F & CM Hyper 212 EVO
Motherboard:
Gigabyte Z490 UD
RAM:
16GB DDR4 3200MHZ Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
XFX RX 580 8GB
Display:
Samsung P2450H 24"
HDD:
SSD Samsung 840 EVO 120GB, WD Black 1TB, WD Blue 1TB
Sound:
Logitech X-530 5.1
Case:
Cooler Master ATCS 840 Black
PSU:
Cooler Master V700 700W
Optical drives:
Samsung SH-223F
Mice & keyboard:
Steelseries Rival & Razer Arctosa
Internet:
100/8 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 64bit & Google Chrome
Ne mogu da se setim ali znam da neki lik rekao da ima problema sa bucnim ventom i temperaturom koja ide do 97c,dok je drugi pricao o plavom ekranu pri igranju igrica,dok se njih nekoliko zalilo da ne moze da otkljuca shadere,znam jer sam tad planirao novi komp,pa se dvoumio izmedju 6950 1 i 2gb i gtx 570,pa sam i ja hteo da uzmem tu od powercolor-a,ali sam odustao sto zbog garancije od 2 god. sto zbog nesigurnog otkljucavanja u 6970.
Svasta ljudi pricaju, 97c nema teorije da se greje jedino ako mu ne rade ventilatori na kuleru, ne naleze mu dobro kuler ili mu je ambijentalna 45c ili nesto slicno....

Plavi ekran pri igranju znaci da ga nesto zeza ili karta ili drajveri ili nesto trece, mi smo testirali ispravan primerak :)

Za shadere ***, karta i ovako vredi te pare, dobijes ono sto si platio, otkljucavanje je samo bonus koji niko ne garantuje, tako da to ne moze da bude razlog da se neko zali....
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ne mogu da se setim ali znam da neki lik rekao da ima problema sa bucnim ventom i temperaturom koja ide do 97c,dok je drugi pricao o plavom ekranu pri igranju igrica,dok se njih nekoliko zalilo da ne moze da otkljuca shadere,znam jer sam tad planirao novi komp,pa se dvoumio izmedju 6950 1 i 2gb i gtx 570,pa sam i ja hteo da uzmem tu od powercolor-a,ali sam odustao sto zbog garancije od 2 god. sto zbog nesigurnog otkljucavanja u 6970.
Opet ides pricom rekla/kazala a TheBear je covek koji ima doticnu kartu, covek koji je doticni test napisao i na kraju covek koji iskazuje situaciju iz cinjenica koje je opipao rukama...
:cool:
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa i bear je za mene rekla kazala sto bi njegova rec za mene vredela vise od reci tih korisnika?
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Zato sto je tu, mozes da ga pitas a on nece pitati tamo nekoga da bi odgovorio.
Ja ne zelim da te ubedjujem nesto. Ti imas pravo da verujes u sta god ti zelis ;)
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Pa i bear je za mene rekla kazala sto bi njegova rec za mene vredela vise od reci tih korisnika?
Iz istih razloga što ljudi na IT svetu lupetaju i slabo im je verovati, a čoveku ispod imena piše "redakcija". Ali opet se menjaš temu... Sve se svodi na to da je on držao grafičku u ruci, testirao, itd.... a ti se je zamalo kupio.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Otisli smo predaleko od teme. Ili ce tema na :lock: ili cete nastaviti diskusiju o LC-Power PRO-919B – Aequitas 2099 sa testa!
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^^ ok,ako cemo o kucistu mislim da je extra kuciste i da nema boljeg za te pare :troll::troll::troll:
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Koancno i ti da kazes jednu pametnu stvar za svojih 80 postova i nakon svih postova u ovoj temi :rolleyes:
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^^vidis li ti 3x:troll::rotf::rotf::d
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Nije to priznat sajt... Ja prvi put chujem za njih... Ne znam da li su ih italijani odobrili? :D

Shalu na stranu, zanimljivo je da je zakljuchak na ovom svetski respektabilnom IT portalu istovetan nashem na PCAXE. Ok, nisu isti modeli u pitanju, ali su veoma slichni po kvalitetu izrade kao i spoljnim i unutrashnjim reshenjima skoro pa identichni.

:wave:
 

TabAsca_M

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.05.2009.
Poruka
52
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel 12600KF/Scythe
Motherboard:
Gigabyte M660B
RAM:
2x16Gb DDR4 GSkill 3600
VGA & cooler:
AS Rock RX6900XT Oc
Display:
Alienware 25
HDD:
Crucial 1Tb SSD
Sound:
Razer Hammerhead Pro V2
Case:
Moded Temjin
PSU:
Seasonic Focus GX1000
Mice & keyboard:
Logitech G303 Shroud & Razer Blackwidow Tournament 2014
Internet:
Telekom 20/A1 400
OS & Browser:
W10
Other:
**** :)
Kakvi komentari kupaca i zainteresovanih za kupovinu na IT svetu. Kalup kao moj devetogodisnji sestric da pise...

"Stiglo je.Sve sam ugradio i napakovao.Jos je lepse uzivo! Kuciste je fenomenalno.Kvalitet je odlican,Ventilator sa strane ogroman i prelep.Necujna su oba ventilatora. Plavo led osvetljenje je jako i tako se lepo uklapa i vizulno je stvarno ekstra.Safovi vam bukvalno nisu potrebni sem za plocu..."

Samo sto bih ja ovoga mog raspalio po glavudzi da pogleda iole zainteresovano ovo kuciste (kupili smo zajedno asgarda pre pola god).Bas njih zabole za debljinu lima,airflow i ostale karakteristike-samo neka seva :rotf:
 

Iraklije

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
368
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD ATHLON II X4 620+L3 UNLOCKED
Motherboard:
MSI 870A-G46
RAM:
2X2GB GEIL
VGA & cooler:
ati 6850
Display:
asusmm17d splendid
HDD:
250+160GB
Case:
sharkoon vaya
PSU:
LC POWER 650W
Mice & keyboard:
logitech
Internet:
SBB
OS & Browser:
win7 64bit
Lepsi je titus od aequitasa,samo steta je sto nema na gornjem delu nema otvor za ventilator,ipak ova 19 ubacuje dosta vazduha a sa gornje strane ne moze da izbije vazduh,to sam provalio na mom kineskom kucistu pa kad sam ga modovao izrezao sam otvor za vent i sad gornji deo se ne zagreva kao ranije.mada da sad kupujem uzeo bih u razmatranje titusa,crveno crna je extra kombinacija :)
 
Vrh