• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LC-Power PRO-919B – Aequitas 2099

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ne moze nikako LC kao brend biti los izbor.. Ne robujte brendu.. Moze biti los neki konkretno model ali to ne mora vaziti za sve modele.
Ja ne volim LC napajanja iz donjeg cenovnog segmenta, ali nemam nista protiv napajanja iz mid i high segmenta.. Za prve mogu reci da je krsh ali ne mogu reci za sve sto proizvodi LC da je krsh..
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ko robuje,eto imas na akciji u emmiju tt dokker za manje od 5000,i to ti je bolje kuciste od ovog lc-a,odlicno kabliranje,air flow,,odlicno za dugacke grafe,kupis neki bolji fan i eto ti za iste pare bolji izbor,i ne moze mi niko soliti pamet da je ovaj lc best buy u klasi do 60eur,nije a to moze i moj ortak micko da potvrdi posto ima tt dokker,a pre njega imao neki frontier a kad smo sklopili konfiguraciju a unutra i5 sandy konfa ima extra temperature nego sto je pre toga imao u frontieru.Samo na nasem trzistu se provlace ovakva kucista kolega sa fakulteta kome roditelji zive u Nemackoj,a i on koji je po celo leto tamo kod njih,prati sve inovacije u pc oblasti i bas mi kaze da lc u Nemackoj je isto sto i kod nas vito kucista,slab im je udeo na trzistu,sto se Bavarske Nemacke tice....e sad sto se napajanja tice cujem da su popravili kvalitetali nikad lc od 650w new moze biti u rangu sa seasonic od 620w budimo realni :)
 
Poslednja izmena:

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Bilo kako bilo i dalje mislim da je lc los izbor!:banana:
Pa? Ne mislis valjda da neko zeli da te ubedi da je lcp nabolji izbor ili sta god..
Poenta je da ono sto si napisao ne stoji, jer jednostavno nemas iskustva sa tim kucistima i to se vidi iz aviona. Sada sto ti kudis lcp marku i dizes u visine cm po tvome "brend" to je druga i dua prica i za to je takodje krivo dobrim delom neiskustvo.. no to nije ni bitno.
Ne tvrdi se ovde, bar ne sa moje strane, a ni iz review-a da je taj model ultimativno resenje ili bilo sta slicno, vec da dosta daje za tu cenu i da je skoro najbolja kupovina u ovom trenutku... U tom cenovnom rangu nece nikada postojati velikih odstupanja kod modela proizvodjaca koji su konstantni u razvoju. Zasto? Zato sto se moraju voditi pre svega cenom i razlike izmedju kucista u tom segmentu su mizerne.

Ko robuje,eto imas na akciji u emmiju tt dokker za manje od 5000,i to ti je bolje kuciste od ovog lc-a,odlicno kabliranje,air flow,,odlicno za dugacke grafe,kupis neki bolji fan i eto ti za iste pare bolji izbor,i ne moze mi niko soliti pamet da je ovaj lc best buy u klasi do 60eur,nije a to moze i moj ortak micko da potvrdi posto ima tt dokker,a pre njega imao neki frontier a kad smo sklopili konfiguraciju a unutra i5 sandy konfa ima extra temperature nego sto je pre toga imao u frontieru.Samo na nasem trzistu se provlace ovakva kucista kolega sa fakulteta kome roditelji zive u Nemackoj,a i on koji je po celo leto tamo kod njih,prati sve inovacije u pc oblasti i bas mi kaze da lc u Nemackoj je isto sto i kod nas vito kucista,slab im je udeo na trzistu,sto se Bavarske Nemacke tice....e sad sto se napajanja tice cujem da su popravili kvalitetali nikad lc od 650w new moze biti u rangu sa seasonic od 620w budimo realni :)
Zet, brat, Micko, kolega iz Nemacke, 5 foruma...

A na osnovu cega tvrdis da je taj Tt bolji od ovog lcp modela? Koje su to prednosti konkretno?

Lcp je ovu novu seriju tek skoro izbacio, i nje ima u Nemackoj tek od skoro. Serije koje su ranije bile i jesu rang Vita, Frontiera i tih marki koje su okrenute samo najjeftinijim modelima.

Cujes da su popravili kvalitet, od koga si cuo?
 
Poslednja izmena:

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dva ortaka rade sa pc komponentama,jedan je serviser u altiju,citam komentare korisnika na forumima,a ti imas iskustva?opipao si 100 kucista i olizao(kako ti kazes)do sad ti jedan si u pravu a moji srodnici i prijatelji i drugi korisnici lazu,zasto im ne bih verovao njima ni u dzep ni iz dzepa.a za tt licno sam video da je sve lepo stalo kao bombona i ok temperature na veoma visokom kloku.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Aha, i dva ortaka. Jesi li od njih cuo to za napajanja?

Taj Tt nisam ni video uzivo, zato te i pitam posto ti tvrdis. Koje su to prednosti nad kucistem iz testa?
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mnogo pitas cipiripi,ja sam lepo rekao sta za 5000 tt nudi,necu da ponavljam,pametnom je dovoljno jednom reci:rolleyes:,a za lc je dovoljno citati komentare na it svetu a i kad sam hteo da uzmem i5 2500k sa z68 plocom + pride gtx 570,gore pomenuti serviser u altiju je rekao ni slucajno to da stavljam na lc jer ako klokujem napajanje nece izdrzati ni 6 meseci,bilo je mnogo reklamacija za neki gp3 model ako se dobro secam kako mi je rekao,medjutim ove zadnje posiljke koje su dobili u cacku nisu bile problematicne kao one prve serije doticnog napajanja od 650w,tad sam trebao da uzmem tu konfiguraciju ali sam odustao cekajuci BD.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Dva ortaka rade sa pc komponentama,jedan je serviser u altiju,citam komentare korisnika na forumima,a ti imas iskustva?opipao si 100 kucista i olizao(kako ti kazes)do sad ti jedan si u pravu a moji srodnici i prijatelji i drugi korisnici lazu,zasto im ne bih verovao njima ni u dzep ni iz dzepa.a za tt licno sam video da je sve lepo stalo kao bombona i ok temperature na veoma visokom kloku.
A zashto ne bi prochitao review PCAXE-a? Nash posao je da ocenjujemo, i sigurno to radimo bolje od bilo koga u Srbiji... To ce ti reci i ljudi iz ALTI-a jer nam shalju uredjaje na test upravo zato shto nam veruju i shto veruju u nash sud. Sve shto pishe u tekstu je tako. btw Iskreno vishe ni ne znam o chemu se polemishe ovde...
 

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
Bojler?! :rolleyes:
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Mnogo pitas cipiripi,ja sam lepo rekao sta za 5000 tt nudi,necu da ponavljam,pametnom je dovoljno jednom reci:rolleyes:,a za lc je dovoljno citati komentare na it svetu a i kad sam hteo da uzmem i5 2500k sa z68 plocom + pride gtx 570,gore pomenuti serviser u altiju je rekao ni slucajno to da stavljam na lc jer ako klokujem napajanje nece izdrzati ni 6 meseci,bilo je mnogo reklamacija za neki gp3 model ako se dobro secam kako mi je rekao,medjutim ove zadnje posiljke koje su dobili u cacku nisu bile problematicne kao one prve serije doticnog napajanja od 650w,tad sam trebao da uzmem tu konfiguraciju ali sam odustao cekajuci BD.
Ne pitam ja, skrecem ti paznju na to da moras potkrepiti tvoje tvrdnje bar necim. A to ni jednom nisi uradio, ako izuzmemo zetove, papagaje, forume, kolege iz nemacke i slicne verovatno fiktivne likove.

Konstatovao si da je taj Tt bolji od lcp modela... opet na osnovu cega ako taj lc.p nisi ni video? Na osnovu licne netrpeljivosti prema lcp logou, jedini zakljucak, koji se od pocetka sam namece.

Zetov papagaj je validniji od komentara na itsvetu, to su nebuloze.



btw Iskreno vishe ni ne znam o chemu se polemishe ovde...
Radi se o tome da je neko ko nema iskustva sa pomenutim komadom hardvera nasao za shodno da komentarise isti i donosi sudove.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Slazem se sa cpr-om... Koliko sam ja pratio temu do sada, momak je totalno upravu.

@Perun: Sve sto ti je rekao stoji, ja sam ti vec rekao ranije, ne mozes da sudis i pises o necemu sto nisi testirao, nego sudis i dajes svoje misljenje( i to aj da ga obrazlazes zasto je to tako, nego ga obrazlazes kao da je 10000% merodavno i validno) koje je zansovano na tome sta je rekla tetka od Mike, koja je to procitala na nekom HW sajtu u Nemackoj, a za taj sajt joj rekao prijatelj iz Francuske, sa kojim je Zika isao u razred u osnovnoj skoli, a on je pouzdan jer Zikina keva sa kevom tvog brata od ujne koja zivi u Gornjem Brijanju pije kafu.. Kapiras?
 
Poslednja izmena:

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
U cemu je on u pravu???Da nije uradio testiranje centuriona ili TT dokkera???Sve sto sam ja ovde procitao to je vas test koji meni ne znaci nista,ne mogu da nadjem italijanski sajt na kome je ovaj lc ismejan,to sto mislite da je vas sud ispravan,a na ostalim forumima koji su u svetu priznati i poznati je vas problem,izvinite molicu ali nisam primetio da neko u Nemackoj zna za pc axe i za njegove testove!
A to sto cpr namerno izvrce moje reci lepo sam rekao sta sam video a sta nisam,lc sa kojima sam se do sada susretao su zivi krsh,vidis jedan vidish dva krsha i vishe te ne zanima da gledash,za dokkera tvrdim da je best buy za 50 eur ko mi dokaze 5 osobina po kojima je ovaj lc bolji od dokkera svaka mu dala.


Radi se o tome da je neko ko nema iskustva sa pomenutim komadom hardvera nasao za shodno da komentarise isti i donosi sudove.
Ae kad ja nisam rekao reci ti ona poznavaoce svih kucista sveta u cemu je ovaj lc bolji od centuriona?
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sve sto sam ja ovde procitao to je vas test koji meni ne znaci nista,ne mogu da nadjem italijanski sajt na kome je ovaj lc ismejan,to sto mislite da je vas sud ispravan,a na ostalim forumima koji su u svetu priznati i poznati je vas problem,izvinite molicu ali nisam primetio da neko u Nemackoj zna za pc axe i za njegove testove!

Vodish veoma neargumentovanu raspravu na nivou rekla-kazala. Elem, da li smo mi priznati ili ne je diskutabilno, znam samo da iza PCAXE stoje ljudi koji itekako znaju shta pishu i znaju da istestiraju hw.

U Nemachkoj? :) Tamo itekako znaju za PCAXE ;) Shtavishe ochitali smo im par puta lekciju... Moj argument je ovo:

http://www.pcaxe.com/rubrike/overkloking/aocm-2010

Da bi overklokovao i pobedio na jednom ovakvom takmichenju morash vrhunski da poznajesh hardver. To potrebno poznavanje hardvera za ovakav podivig i testiranje kucishta sa ciljem davanja finalne ocene u odnosu na cenu, je kao poredjenje znanja potrebnog za testiranje probnog leta NASA rakete i trotineta. Ako su na tom takmichenju na tom nivou (voznja NASA rakete) pobedjeni italijani, nemci, francuzi, belgijanci, da li imash uopshte predstavu shta bi smo im uradili kada bi se napravilo takmichenje u testiranju kucishta (chitaj:trotineta)? Tako da bih ja prichu o znanju zaobishao ovde :)

btw jesi li sada primetio da znaju za nas i u Nemachkoj?

:wave:
 
Poslednja izmena:

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
pusti ti oc,ovde nije rec o tome koliko ste narihtali neki procesor,pratio sam rad ovog foruma i pre,volite da favorizujete komponente koje testirate primer je 6950 1gb kartica od powercolor-a,digli ste je u visine zato sto ste direktno iz fabrike dobili primerak koji se otkljucava,dok ni jedan ili mozda 1 kupac koji je kupio tu karticu je uspeo da je otkljuca i vecina korisnika se zali na probleme sa temperaturama i problemom sa ventom,dok je na vasem testu to extra,ali dobro to je i normalno morate i vi od necega da zivite,ali kad ja ne znam a ni ostali ljudi ajde onda vi experti i u svemu broj 1 recite zasto ovaj lc a ne tt?
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
pusti ti oc,pratio sam rad ovog foruma i pre,volite da favorizujete komponente koje testirate primer je 6950 1gb kartica od powercolor-a,digli ste je u visine zato sto ste direktno iz fabrike dobili primerak koji se otkljucava,dok ni jedan ili mozda 1 kupac koji je kupio tu karticu je uspeo da je otkljuca,ali dobro to je i normalno morate i vi od necega da zivite,ali kad ja ne znam a ni ostali ljudi ajde onda vi experti i u svemu broj 1 recite zasto ovaj lc a ne tt?
Vodish neargumentovano raspravu, pa bi ti sada da ja pustim neshto shto si sam podigao? :) Neka hvala, pridrzacu da ne ispadne :) Dakle, Nemci znaju za nas ;) Shto znachi da ti nisi primetio jer ne chitash pazljivo.

U tom tekstu smo napisali da se taj primerak HD6950 kartice otkljuchava, ne da se svaka otkljuchava. Chak nismo ni merili performanse tako otkljuchane, vec samo napisali da smo nash primerk otkljuchali. Ispravi me ako greshim ;)

Nismo u svemu broj jedan, zapravo nismo u mnogo tome, ali znamo da istestiramo hw vrlo dobro. LC je bolji od TT-a koji si naveo zato shto mozesh bolje da hladish dve grafichke karte koje se nalaze u SLi ili CF zbog velikog bochnog ventilatora. Eto, u tome je bolji ;) Imam drugara koji ima HD6870 u crossfire. Neja boli uvo da da za kucishte vishe od 40 eura. Ali je shvatio da mu se grafichke karte greju u kinezu koji ima. Recimo, njemu ovaj LC sigurno bio zanimljiv.
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
uh tt 4800 dinara das jos 800 i eto ti dobrog bocnog venta za iste pare kao i ovaj lc.A za 6950 nasem coveku dovoljno je da spomenes samo da moze da se otkljuca a on ce odmah kao zec na sargarepu da navali:D
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
uh tt 4800 dinara das jos 800 i eto ti dobrog bocnog venta za iste pare kao i ovaj lc.A za 6950 nasem coveku dovoljno je da spomenes samo da moze da se otkljuca a on ce odmah kao zec na sargarepu da navali:D
Gledaj, mi se stvarno ne bavimo psihologijom ljudi niti uvijamo rechenice da bi moglo drugachije da se shvati to shto napishemo. Dakle, nije onda problem u nama, niti bilo shta favorizujemo, pishemo ono shto vidimo, tj opisujem ono shto smo primetili u toku testa.

Shto se tiche tog TT, da ok je to kucishte za te pare, ne sporim. Ne mozesh bez modovanja da stavish ventilator od 18-22 cm sa strane jer nema tu moguvnost, a pored toga mislim da ventilator tog promera ne koshta 800 din, vec bar 50% vishe, ako ne i duplo vishe. btw ne treba da se zaboravi da je ovaj LCP prostraniji od tog TT-a i kao takav sigurno ima bolje hladjenje.
 

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nisam rekao da mora vent od 18-22 moze i manji verujem da bi i on vrsio posao.
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Meni je na primer taj TT isto "đubre" kao i LC. U prevodu ne bih ga kupio. Pravi se od istog tankog lima, savija se pod prstom, neka hvala (ne nisam video nijedno kućište, lim je lim, ako je tanko, tanko je). Odovano sam rekao, mislim na prvoj strani teme da NZXT Gamma daje isto to što daje ovaj LC za manje para. Jes bez kulera ali za to što uštediš na kućištu, kupiš kulere. Elem, poenta je... Vi se raspravljate da je nešto što je u cenovnom rangu od 50-60e bolje od onog drugog što je u istom cenovnom rangu? Ne može, sve je to isto u drugom obliku, nema boljeg, nema lošijeg, nego kome se šta svidja. Kvalitet i izrada se razlikuju u nijansama. Za iste te pare možeš kupiti čifteka koji je od 1.2mm čelika ali gubiš sve ostale extra opcije. Taj tt je ista kanta od 55e kao i sve što košta toliko novca. Ako nekog zadovoljava kućište od 55e, super, mene ne. To što nemam para za bolje je opet druga priča. :D

Ono za nemačku je baš ispalo smešno :D
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
@Perun: Nemam sta vise da kazem, mislim da ti je AnimaN sve objasnio sa argumentima, i ja stvarno ne bih imao sta da dopunim. Kao sto sam i ja vec rekao, kao sto je CPR rekao, a sad i AnimaN, i kao sto narod kaze: "mlatis praznu slamu". Meni iskreno ne ide ni iz dzepa ni u dzep da tebe ubedim ili bilo koga da je ovaj LC model dobro kuciste, mi smo nase misljenje i argumente obrazlozili, i ovde, i u tekstu na sajtu i to je to, mislim da je svaka dalja prica suvisna :)
 
Poslednja izmena:

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mlatio ja u prazno ili ne pitajte prodavce lc kucista kod nas koliko se uopste i prodaje ovaj model u procentima 0,01%:rotf:
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
U cemu je on u pravu???Da nije uradio testiranje centuriona ili TT dokkera???Sve sto sam ja ovde procitao to je vas test koji meni ne znaci nista,ne mogu da nadjem italijanski sajt na kome je ovaj lc ismejan,to sto mislite da je vas sud ispravan,a na ostalim forumima koji su u svetu priznati i poznati je vas problem,izvinite molicu ali nisam primetio da neko u Nemackoj zna za pc axe i za njegove testove!
A to sto cpr namerno izvrce moje reci lepo sam rekao sta sam video a sta nisam,lc sa kojima sam se do sada susretao su zivi krsh,vidis jedan vidish dva krsha i vishe te ne zanima da gledash,za dokkera tvrdim da je best buy za 50 eur ko mi dokaze 5 osobina po kojima je ovaj lc bolji od dokkera svaka mu dala.

Ae kad ja nisam rekao reci ti ona poznavaoce svih kucista sveta u cemu je ovaj lc bolji od centuriona?
U pravu sam da nemas iskustva.
Ja nisam rekao da sam testirao taj Tt. Nadji mi taj deo?! Nije ga niko ni pominjao osim tebe, niti je iko zauzeo stav da je lc.p sa testa bolji od tog Tt.
Koji Italijanski sajt? Kako to da ne mozes da ga nadjes ako ga uzimas kao reper za testove?

Sta ja to izvrcem?
Rekao si, i to stoji u postovima da je zet imao neko lc.p kuciste koje nije ovo sa testa, i da mu je ispalo dugme. Sto se moze desiti i na centurionu bio on prva revizija ili ne jer mehanizam prekidaca nije menjan.. Za to imas citat momka iz druge teme kome se to desilo.
Sve si ti to sam napisao, niko ovde nista ne izvrce.

I poredjenje centuriona i lc.p imas na prethodnim stranicama, nema potrebe ponavljati sve to. Pametnima je dovoljno napisati jednom kako ti kazes. ;)

Mlatio ja u prazno ili ne pitajte prodavce lc kucista kod nas koliko se uopste i prodaje ovaj model u procentima 0,01%:rotf:
Koje prodavce? Jesi li ti nekog pitao?
 
Poslednja izmena:

PERUN

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2011.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Prozivas onako kulturno sa pricom o papagaju i tog tipa prosipas pamet,a za prodaju lik iz altija mi kaze lepo da se to slabo kupuje,u ostalom neka i moderatori pitaju uvoznike koliko je ovaj model u poredjenju sa tt i cm u istom cenovnom rangu zastupljen na ovom nasem trzistu koje prima svakaki krsh.
a tebi evo posvecujem jedno odlikovanje,treba da te unajme ovi iz lc-a branish ih kao rodjenog brata :)
 
Poslednja izmena od urednika:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Kakve sada veze ima zastupljenosta sa kvalitetom? I zashto bi moderatori bilo kog uvoznika bilo shta pitali? Zastupljenost zavisi iskljuchivo od toga da li ce neki uvoznik, odnosno distributer, da probija neki brend na trzisthu. Kao i sa kojom snagom ce to da radi i kolichinama... TT uvozi ALTI, dok LCP uvozi MID9. ALTI je daleko veca firma od MID9 kada se pricha o kapitalu, pa je uvoz i zastupljenost nekog brenda logichno veca.
Evo ti primer Exceleram-a. To je ok brend. Nije najbolji, nije najgori. Da ga je bilo ko drugi na nashem trzishtu osim ALTI-a radio ne bi tako dobro proshao, a ispred sebe je recimo imao jedan Kingston.
 
Vrh