• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Zavisi za koliko se nadje MyProtein, on moze da bude jos jeftiniji po kilogramu.
 

AkiR9

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.01.2017.
Poruka
439
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Thinkpad T570
Sta ce ti taj protein, sto ne uzmes Amino Whey sa Ogistre bestbuy trenutno ...
Nije za mene vec za druga.
Uzeo sam pre neki dan u proteini.si Usn protein gf1 vanila I veoma je dobar lepsi whey nisam probao, odlicno se rastvara u vodi. Takodje nemam gasove ,a sa gold standardom sam imao često.
Skupo mu Amino Whey , uzeće verovatno myprotein 2.5kg za 4k na njihovom sajtu.
 

Rhaegal

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2016.
Poruka
176
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus TUF A15
CPU & cooler:
Ryzen 7 4800H
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
GTX 1650ti
Display:
1920x1080 144Hz
HDD:
512 GB SSD
Mice & keyboard:
MSI Clutch GM41
Pa da se i ja uključim u temu, ali nažalost sa problemom,evo ovako: Do sada sam trenirao kajak preko sezone ali ništa ozbiljno, na jesen sam rešio da počnem da dižem tegove i da radim vežbe i onda kasnije i u teretanu. Naručim ja dve šipkice i 4 tega od 2,5 kile ( 2x7,5 bučice) ali sam slabo vežbao. Posle zimskog raspusta sam baš rešio da redovno treniram i evo već 3 nedelje imam 5-6 treninga nedeljno i planirao sam da krenem u teretanu u ponedeljak.
Ali... Pre nedelju dana sam bio na fudbalu (redovno idem na fudbal) i posle nekog vremena igre je jako počeo da me boli donji deo kičme. Što je igra više trajala i što sam više trčao,to me je više bolelo. Vrhunac sam dostigao danas posle 2 sata ragbija i do kraja nisam mogao da stojim, evo jedva ležim sad.
Došao sam do dva zaključka, ili je sedenje ili su tegovi. Pre podne sam u školi a provodim dnevno 2-3 sata za računarom sedeći. Nisam siguran da li je to problem pošto sam ranije puno više od toga sedeo i više sam i trčao i nije bilo ni najmanjih problema. E sad nisam iskusan i ne znam da li je do tegova pošto radim dosta vežbi u stajaćem položaju (u sedećem radim samo nešto tipa kao zgibovi uzmem dva tega i naslonim se na stolicu).
Imam pregled kod lekara u utorak za krajnike pa ću verovatno i pregledati kičmu.
Da li neko može da predpostavi o čemu se radi i da mi da neki savet, bio bih mu zahvalan!
Sve u svemu hvala u napred!
 

XaKeP

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.10.2014.
Poruka
1.322
Rezultat reagovanja
45
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7-3770k @4.3GHz & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASRock Z68 Pro3 Gen3
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR3 @1866MHz
VGA & cooler:
Palit GTX 1050 Ti StormX
Display:
MSI Optix G241V E2
HDD:
Crucial MX500 1TB SSD / WD Blue 1TB HDD
Sound:
Sound Blaster Audigy 2 ZS / Anker Soundcore Q30
Case:
Raidmax Scorpio V
PSU:
Thermaltake Smart SE 730W
Mice & keyboard:
SteelSeries Rival 100 (SteelSeries QcK Heavy) / E-Element Z77
OS & Browser:
Windows 10 Pro / Edge
Other:
Xiaomi 13 Lite
Da li je neko imao iskustva sa USN proizvodima, konkretno kreatinom i whey proteinom? U zadnje vrijeme sam počeo malo više i ozbiljnije da treniram pa sam odlučio da počnem koristiti suplemente. Čitao sam malo po internetu i razmišljam da uzmem USN Whey (1125g), USN Kreatin (500g) , Battery Maltodextrin (2000g) i Olimp Dextrex Juice (1000g) i zajedno da miksam. Sve ovo bi me izašlo oko 50e preko proteini.si sajta. Da li neko možda ima neke savjete ili prijedloge?
 

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.365
Rezultat reagovanja
97
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i3-6320 3.9ghz
Motherboard:
Gigabyte H110M-S2H
RAM:
Crucial 8gb DDR4 2133mhz
VGA & cooler:
Intel HD530 |SONY PS4 for gaming
Display:
LG 29UM58P UltraWide / 21:9 / 2560x1080 / IPS / 75hz
HDD:
KingstonV300 120Gb|WD Green 300gb
Sound:
Superlux HD681 EVO / Integrusa
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
LC5550 80+bronze V2.2 sa 18A i 20A
Optical drives:
Ko jos u 2017
Mice & keyboard:
Jetion DMS063 Gaming 800/2400dpi|A4 TECH KD-126
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit | Opera
Da li je neko imao iskustva sa USN proizvodima, konkretno kreatinom i whey proteinom? U zadnje vrijeme sam počeo malo više i ozbiljnije da treniram pa sam odlučio da počnem koristiti suplemente. Čitao sam malo po internetu i razmišljam da uzmem USN Whey (1125g), USN Kreatin (500g) , Battery Maltodextrin (2000g) i Olimp Dextrex Juice (1000g) i zajedno da miksam. Sve ovo bi me izašlo oko 50e preko proteini.si sajta. Da li neko možda ima neke savjete ili prijedloge?
Nemoj ako si tek krenuo suplemente nema potrebe ... Dobar trening i dobra ishrana pa kad dodje do stagnacije pojacaj malo whey-om i kreatinom .. I po meni bestbuy su THE Nutriotion Kreatin i Amino Whey sa Ogistre ..

Napisi kakva ti je ishrana i trening ?
 

XaKeP

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.10.2014.
Poruka
1.322
Rezultat reagovanja
45
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7-3770k @4.3GHz & Noctua NH-D14
Motherboard:
ASRock Z68 Pro3 Gen3
RAM:
Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR3 @1866MHz
VGA & cooler:
Palit GTX 1050 Ti StormX
Display:
MSI Optix G241V E2
HDD:
Crucial MX500 1TB SSD / WD Blue 1TB HDD
Sound:
Sound Blaster Audigy 2 ZS / Anker Soundcore Q30
Case:
Raidmax Scorpio V
PSU:
Thermaltake Smart SE 730W
Mice & keyboard:
SteelSeries Rival 100 (SteelSeries QcK Heavy) / E-Element Z77
OS & Browser:
Windows 10 Pro / Edge
Other:
Xiaomi 13 Lite
Nisam tek krenuo i nisam iz Srbije tako da ne mogu kupovati na Ogistri.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Pa da se i ja uključim u temu, ali nažalost sa problemom,evo ovako: Do sada sam trenirao kajak preko sezone ali ništa ozbiljno, na jesen sam rešio da počnem da dižem tegove i da radim vežbe i onda kasnije i u teretanu. Naručim ja dve šipkice i 4 tega od 2,5 kile ( 2x7,5 bučice) ali sam slabo vežbao. Posle zimskog raspusta sam baš rešio da redovno treniram i evo već 3 nedelje imam 5-6 treninga nedeljno i planirao sam da krenem u teretanu u ponedeljak.
Ali... Pre nedelju dana sam bio na fudbalu (redovno idem na fudbal) i posle nekog vremena igre je jako počeo da me boli donji deo kičme. Što je igra više trajala i što sam više trčao,to me je više bolelo. Vrhunac sam dostigao danas posle 2 sata ragbija i do kraja nisam mogao da stojim, evo jedva ležim sad.
Došao sam do dva zaključka, ili je sedenje ili su tegovi. Pre podne sam u školi a provodim dnevno 2-3 sata za računarom sedeći. Nisam siguran da li je to problem pošto sam ranije puno više od toga sedeo i više sam i trčao i nije bilo ni najmanjih problema. E sad nisam iskusan i ne znam da li je do tegova pošto radim dosta vežbi u stajaćem položaju (u sedećem radim samo nešto tipa kao zgibovi uzmem dva tega i naslonim se na stolicu).
Imam pregled kod lekara u utorak za krajnike pa ću verovatno i pregledati kičmu.
Da li neko može da predpostavi o čemu se radi i da mi da neki savet, bio bih mu zahvalan!
Sve u svemu hvala u napred!
Pazi, moze biti da ti je neki nerv prikljesten, a vrlo lako moze biti i da je discus hernia. Idi na pregled, i trazi da ti zakazu magnetnu. Tako ces znati.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Kakva su vaša generalno iskustva sa sagorjevačima masti? Počeo sam da nabacujem ozbiljnu mišićnu masu pa samim tim hoću i vidljiv 6pack.
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Meni je to cista glupost. Dobra ishrana i bice 6pack

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Nije bas sve ni do ishrane, ima malo i genetika ulogu da bi se to sve lepo videlo. Tipa, par ljudi sam na stranim forumima bas vezanim za treniranje video sa 8-9% masti na sebi, pa se to jedva nazire jer ima neki cudan oblik iskovrljen, pa ne mozes da raspoznas sta je sta.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Pa ishrana mi i jeste problem. Jedem previše smeća jer bukvalno nemam vremena da napravim normalno jelo i zadnjih nekoliko mjeseci sam pod primjetno velikim opterećenjem na poslu, da ne kažem stresom, pa imam i povećanje agresivnosti u ponašanju koje sebi ne smijem dozvoliti. To je i primaran razlog zbog koga sam 6/7 dana u teretani - istresanje. A kada sam već tamo...
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
Pa ishrana mi i jeste problem. Jedem previše smeća jer bukvalno nemam vremena da napravim normalno jelo i zadnjih nekoliko mjeseci sam pod primjetno velikim opterećenjem na poslu, da ne kažem stresom, pa imam i povećanje agresivnosti u ponašanju koje sebi ne smijem dozvoliti. To je i primaran razlog zbog koga sam 6/7 dana u teretani - istresanje. A kada sam već tamo...
Jedino sto bi mogao za six pack da uradis jeste da poboljsas ishranu, prestanes jesti glupost i jedes normalnu hranu. Nije to toliko tesko, stavise ako ti bude nedostajalo slatko onda mozes sebi neku salatu od voca da napravis ili od povrca ako budes bas bas gladan. Recimo mene je znala glad savladati u 11 navece da bih pojeo ceo frizider, ali umesto toga srendam pola glavice kupusa i jabuku/dve i super mi. Sagorevaci su ti kao neki mixovi kofeina, ekstrakta zelenog caja i te gluposti koje se mogu dobiti ili kroz zeleni caj da pijes normalan(a nije skup) ili kroz kafu i tako. Gledaj samo da uvek imas fin velik dorucak, meni je dorucak znao biti po 1100kcal. Isto gledaj da meris hranu sto jedes, da ne bude da si pojeo 300g testa, a ti mislis da je nekih 100g. Isto kada meris recimo kuvanu hranu, otprilike nekih 100g presne(testo, riza, grah....) ti je oko 300g kuvanog proizvoda.
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Sry Grodos sto ulecem :)
Da se i ja malo ukljucim i objasnim svoju kratku istoriju treniranja.

Nekih 7 godina sam proveo trenirajuci Shotokan karate (mozda malo gubljenje vremena, al jbg). Tu sam izmenjao 3 kluba, jer mi nijedan nije odgovarao. U medjuvremenu trenirao Judo 3 i po godine. Bavio sam se i Krav Magom upored sa Judo-om nekih 2 godine, kao i Jiu Jitsu-om oko godinu dana. Kao i sve drugo, pogodili ste, uz sve to sam ubacio i Kick Box pre oko 3 godine, a Judo batalio pre nekih 6 meseci. Upored sa Kick Box-om, dodao sam i Box (deo istog kluba), a imam u planu prelazak na tajlandski. ;)

Ne bavim se socijalnim sportovima, vise sam solo tip, a odbojka, basket, fudbal, rukomet i bilo sta ostalo mi ne idu nikako. Znaci ide mi i gimnastika, ali onako amaterski ;)

Usput kod kuce radim neki mini-trening svakodnevno dva puta, tj. 7 varijacija trbusnih, 3 varijacije sklekova, cucnjevi i kucni bajs. Zgibove radim po ceo dan, kad prelazim iz jedne u drugu sobu, opalim po seriju, a kad dodje leto rasplivavam se sa matorcima po 6-7 sati na gradskom i igram skoka, ako se to i podvodi pod trening :rotf:
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Kakva su vaša generalno iskustva sa sagorjevačima masti? Počeo sam da nabacujem ozbiljnu mišićnu masu pa samim tim hoću i vidljiv 6pack.
Njima ces sagoreti i misice, to je najveca glupost koja postoji, vise sagori misice nego salo.
Ako hoces da istopis salo a misici da ostanu mesec dana budes na proteinskoj ishrani, ja bar tako radim, ishrana je 70%, trenirao Krav Magu i idem u teretanu godinama i pored toga kad hocu da se trbusnjaci bas ocrtavaju kako treba mesec dana jedem kombinaciju pilece belo, kuvana jaja, tunjevinu, senf, zelenu salatu, papriku....6 dana kombinujem, a sedmi dan mozes sta hoces, pa 6 dana opet ova ishrana, 7mi dan sveee :) , bitno je da pregrmis 10 dana jer je monotona ishrana, dosadna, posle 10 dana oguglas al dovoljno je mesec dana i razlika je neverovatna.
Od proteina koristim samo protein MP Combat Powder i to posle treninga a dan kada pauziram onda uvece pred spavanje razmucujem ga sa hladnom vodom nikad mlekom jer duze hrani misice i nista ti vise i ne treba.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: Uni

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Znači bacanje para... Jbg, valja opet nekom slomit' rebra pa opet pod suspenziju! :D Jedino tada ću imati vremena da se posvetim normalnoj ishrani.
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.723
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10
Popravi ishranu, nikakav sagorevac. Keto dijetu opali jedno 3 nedelje, ima da se svuce dosta masti, ali posle nastavi korigovanu hranu i padace masti, nema druge formule. Naravno, ubaciti kardio sto je vise moguce.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Meni je to milinica, najaci su mi drilovi, posle svakog treninga iz majice 3 litre vode iscedis. :)


Znači bacanje para... Jbg, valja opet nekom slomit' rebra pa opet pod suspenziju! :D Jedino tada ću imati vremena da se posvetim normalnoj ishrani.
Da cisto bacanje para, inace moras da pripazis i da se samokontrolises jer ti agresivnost nece doneti dobro, nama na treninzima je dolazio i advokat i psiholog, situacija koju su nam urezali u glavu je "sta ako nekog udaris i udari glavom npr od ivicu betona i ubijes ga, unistio si sebi zivot. Da li bi onda da mozes vratio vreme i pozeleo samo da se okrenes i odes".
Nije naivno uopste, dosta je bilo price koliko smemo da ulazimo u sukob i kako da resimo neku situaciju, nije samo udri nek pucaju kosti.

Cist primer kako neko sebi se usere u zivot ali bukvalno su oni magarci sto su napali onog Amerikanca na Zakintosu i doslo je do smrtnog ishoda, sta mislis kako je njima i da mogu da li bi tako opet uradili, nisu ni poceli da zive a neki ce na robiju. To je bio cist primer viska energije i agresivnosti koji nije dobro doneo nikome



Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Meni je to milinica, najaci su mi drilovi, posle svakog treninga iz majice 3 litre vode iscedis. :)
Da cisto bacanje para, inace moras da pripazis i da se samokontrolises jer ti agresivnost nece doneti dobro, nama na treninzima je dolazio i advokat i psiholog, situacija koju su nam urezali u glavu je "sta ako nekog udaris i udari glavom npr od ivicu betona i ubijes ga, unistio si sebi zivot. Da li bi onda da mozes vratio vreme i pozeleo samo da se okrenes i odes".
Nije naivno uopste, dosta je bilo price koliko smemo da ulazimo u sukob i kako da resimo neku situaciju, nije samo udri nek pucaju kosti.

Cist primer kako neko sebi se usere u zivot ali bukvalno su oni magarci sto su napali onog Amerikanca na Zakintosu i doslo je do smrtnog ishoda, sta mislis kako je njima i da mogu da li bi tako opet uradili, nisu ni poceli da zive a neki ce na robiju. To je bio cist primer viska energije i agresivnosti koji nije dobro doneo nikome

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
Svjestan sam ja posledica, radim sa takvim svaki dan i upravo zato na sve moguće načine izbjegavam konflikt u privatnom životu. U toku posla je to jako teško ali eto, osim par polomljenih kostiju ništa strašnije.
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Jedino od tih stvari za sagorevnje, tj pomaganje pri sagorevanju masnoce, a sto sam licno probao i sto mi je pomoglo jeste L karnitin, koristio sam ga dok sam trcao (pripremao za prvi polumaraton)i zaista mi je davao snagu i pomagao mi da mi organizam duze bude u aerobnom rezimu kako bih efikasnije sagoreo masne naslage. Naravno kako od samog trcanja ne mozes da smrsas, moram da napomenem da sam vodio racuna o ishrani, jer dobra ishrana je 80% izgleda, ali mi je L karnitin pomogao da ceo taj proces skidanja masnih naslaga po obodu stomaka/slaufa ubrzam.
Jos nesto, drug mi je pre god i nesto dana pokazao kremu za zagrevanje koja je stvarno jako dobra, koristim je uvek kad radim noge, namazem zglobove i kad radim ramena. Odlicno zagreje misice i time drasticno smanji sansu od povrede. Namazem je u debljem sloju oko sat vremena pre treninga, posto sam primetio da tada krece da greje i taj efekat zna da traje i par sati nakon treninga. Moze da se kupi u bilo kojoj apoteci i kosta oko 500 din. Topla preporuka. Svima kojima sam dao kremu da probaju su me pitali gde sam je kupio i odlucili su i oni da je kupe :D

EDIT: jbt, sad videh da sam se ponovio sa L karnitinom, nisam dugo ovde pisao. Al nije lose nek stoji ovde :D
 
Poslednja izmena:

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Za sada ću probati isključivo ishranom. Krenuo sam već 7 dana doručak da kontrolišem, 200g pilećih prsa, 4 jajeta i nekog povrća šta padne pod ruku. Mislim da ću morati malo smanjiti sa treningom jer su zglobovi počeli da me bole (lijevi lakat, desno rame, lijevi zglob šake, lijevo koljeno)... Kontam da se previše forsiram iako koristim kombinaciju kalcijum-magnezijum suplementaciju. Od dodataka koristim protein, kreatin i bcaa 411. Kontam da mi je to sasvim dovoljno. Btw, Gym Beam proizvodi? Neko mišljenje o njima.
 

Tajm Bandit Bouns

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
04.10.2016.
Poruka
2.033
Rezultat reagovanja
1.762
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PhantomGaming-PC
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 4650G + THERMALTAKE UX200 ARGB White
Motherboard:
ASROCK B550 PHANTOM GAMING 4
RAM:
KINGSTON Fury Beasts DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz RGB Special Edition White
VGA & cooler:
Gigabyte GeForce RTX 3060 AORUS ELITE 12GB GDDR6
Display:
Benq GC2870 60Hz @75Hz
HDD:
Samsung 970 EVO Plus M.2 NVME + WD 320GB
Sound:
Genius 5.1 + RAMPAGE RM-K29 THUNDER
Case:
FSP CMT580GT (3xDeepcool + Artic P12 + Gamemax FN-12 ARGB = Noctua A14 PWM Fans)
PSU:
Asus ROG Gold Aura 750W + Sleeve Cable White and Orange-Silver-Black
Mice & keyboard:
LIMEIDE ARGB Keyboard + Asus ROG IMPACT III ARGB + GMB Gaming Podloga
Internet:
ADSL Wifi and LAN UGREEN Gold
OS & Browser:
Windows 11 Pro 23h2 64 bit + Opera NEON
Other:
Iphone 11 with all original Accessories (iOS 17.4)
Ja cim krene prolece i leto odmah pesacenje kondicija i skinu se masti, koje su se gomilale zimi :D

Bez dijete
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Za sada ću probati isključivo ishranom. Krenuo sam već 7 dana doručak da kontrolišem, 200g pilećih prsa, 4 jajeta i nekog povrća šta padne pod ruku. Mislim da ću morati malo smanjiti sa treningom jer su zglobovi počeli da me bole (lijevi lakat, desno rame, lijevi zglob šake, lijevo koljeno)... Kontam da se previše forsiram iako koristim kombinaciju kalcijum-magnezijum suplementaciju. Od dodataka koristim protein, kreatin i bcaa 411. Kontam da mi je to sasvim dovoljno. Btw, Gym Beam proizvodi? Neko mišljenje o njima.
E uzmi onda zbog toga sumece tablete magnezijum sa vitaminom B, 2 pakovanja, svaki dan jedna tableta, pa napravi pauzu jedno 2 meseca sa njima posle mozes opet, gledaj da popijes u periodu od 16h do 18h tad organizam se polako "spusta" kako dan prolazi, taj magnezijum je odlican i za one koji ne treniraju da koriste mesec dana posle dva meseca pauza.
Ja koristim iskljucivo ovaj Biofar



Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome
Sry Grodos sto ulecem :)
Da se i ja malo ukljucim i objasnim svoju kratku istoriju treniranja.

Nekih 7 godina sam proveo trenirajuci Shotokan karate (mozda malo gubljenje vremena, al jbg). Tu sam izmenjao 3 kluba, jer mi nijedan nije odgovarao. U medjuvremenu trenirao Judo 3 i po godine. Bavio sam se i Krav Magom upored sa Judo-om nekih 2 godine, kao i Jiu Jitsu-om oko godinu dana. Kao i sve drugo, pogodili ste, uz sve to sam ubacio i Kick Box pre oko 3 godine, a Judo batalio pre nekih 6 meseci. Upored sa Kick Box-om, dodao sam i Box (deo istog kluba), a imam u planu prelazak na tajlandski. ;)

Ne bavim se socijalnim sportovima, vise sam solo tip, a odbojka, basket, fudbal, rukomet i bilo sta ostalo mi ne idu nikako. Znaci ide mi i gimnastika, ali onako amaterski ;)

Usput kod kuce radim neki mini-trening svakodnevno dva puta, tj. 7 varijacija trbusnih, 3 varijacije sklekova, cucnjevi i kucni bajs. Zgibove radim po ceo dan, kad prelazim iz jedne u drugu sobu, opalim po seriju, a kad dodje leto rasplivavam se sa matorcima po 6-7 sati na gradskom i igram skoka, ako se to i podvodi pod trening :rotf:
Ti si sve ovo stigao sa 14 godina?


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

Uni

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
2.469
Rezultat reagovanja
984
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo ThinkPad X250 - i5 5300U/8GB/256GB EVO 860/6 Cell
Mice & keyboard:
Bloody V7M & Stock Thinkpad X250 Keyboard
OS & Browser:
Windows 10 + Microsoft Edge | ArcoLinux + i3 + Mozilla Firefox Quantum
Stigao :)
Jbg trenirao sam upored sportove pa nekad uklopim treninge od 7 do 11h i slomim se ko pi*ka. Box i kick box mi idu kombinacija svaki dan jedan za drugim :)
 
Vrh