• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Corsair Graphite 760T/730T

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Evo recu ti ukratno sta ima taj Phanteks i sta ga cini dobrim kucistem. Samo sve... izgled(doduse subjektivna stvar), funkcionalnost, kvalitet izrade, mozes sve da spakujes u njega... vidi se da kuciste nije kupljeno od nekog oema i prepravljano i doradjivano ili sta vec... vec da su ga sami dizajnirali i to skoro bez greske! U tom je fora, kuciste je jednostavno dobro.... ozb, sto ga mrzis? Jel mora da leti? Pa kuciste je kompletan proizvod, cena jeste visoka, ali je fer za ono sto dobijas kad pogledas konkurenciju u tom cenovnom rangu...
Cek, raspisah se tu o glupostima, aj ovako... Ti mi kazi sta mu fali? Samo toliko! Ili je jedini razlog sto nije izmislilo ne znam ni ja sta? A da.....izmislilo je to da u kuciste moze da se montira oprema koju da bi stavio u druga kucista moras da ih modujes, pumpe, rezorvoari, dosta mesta za dzinovske radijatore...
 
Poslednja izmena:

MaTRaX

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
18.04.2011.
Poruka
2.887
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500K @4,5 GHz @Cuplex Kryos HF
Motherboard:
Asus P8p67 B3
RAM:
CMP8GX3M2A1600C9 + E30101B
VGA & cooler:
STRIX GTX1050 TI 4GB
Display:
DELL U2412M x2
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB, 840 EVO 120GB, F3 HD502HJ
Sound:
CM Storm Sirus-C
Case:
Cooler Master 690 II Advanced
PSU:
Chieftec 750W CTG-750C
Mice & keyboard:
Mx 518 + Razer Tournament Edition
Internet:
50Mb IKOM + Netis WF2710
OS & Browser:
Windows 8.1 Pro , FF
Other:
SS QCK+, Iphone 5s Sim Free
iskreno ima jos kucista koja po meni opravdavaju cena/kvalitet/funkncionalnost :)

:wave:
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Evo recu ti ukratno sta ima taj Phanteks i sta ga cini dobrim kucistem. Samo sve... izgled(doduse subjektivna stvar), funkcionalnost, kvalitet izrade, mozes sve da spakujes u njega... vidi se da kuciste nije kupljeno od nekog oema i prepravljano i doradjivano ili sta vec... vec da su ga sami dizajnirali i to skoro bez greske! U tom je fora, kuciste je jednostavno dobro.... ozb, sto ga mrzis? Jel mora da leti? Pa kuciste je kompletan proizvod, cena jeste visoka, ali je fer za ono sto dobijas kad pogledas konkurenciju u tom cenovnom rangu...
Cek, raspisah se tu o glupostima, aj ovako... Ti mi kazi sta mu fali? Samo toliko! Ili je jedini razlog sto nije izmislilo ne znam ni ja sta? A da.....izmislilo je to da u kuciste moze da se montira oprema koju da bi stavio u druga kucista moras da ih modujes, pumpe, rezorvoari, dosta mesta za dzinovske radijatore...
Dizajn mu je rip-off Thermaltake Level 10 / mnogih Corsair kućišta, to je što se estetike tiče.
Što se funkcionalnosti tiče, stvarno su se potrudili za namene vodenog hlađenja... i nisam ga ni ništa posebno opljuvao. "Uvrede" su se generalno odnosile na izgled. :D Ali da bi ga opremio da izgleda normalno ti treba 1k evra. Ako ćemo tako, onda je i Obsidian serija veoma kompetitivna, a vodeno može da primi skoro svako ogromno kućište kao AZZA Genesis 9000 na primer... koji košta 100 dolara manje. Više od ovoga ne mogu reći jer nikad nisam imao izazov da montiram tri 6cm debela 360mm radijatora... kvalitet takođe ne mogu komentarisati jer ga nisam video uživo (mada mislim da bi prozor dobijao penale samo tako).
Samo ne vidim ništa "woow" u tome da uzmeš ogromno kućište, pazi ovo je ogromno, i onda se igraš sa unutrašnjim rasporedom... Ok je ako se tebi sviđa, ali Graphite 760T/730T i Enthoo Primo su nebo i zemlja. I po dizajnu i po klasi... Meni se nije svidelo i to je to, možda je to više bilo zbog očajne recenzije koju sam počeo gledati...

edit:
http://youtu.be/6i0x-wXaBrI?t=5m23s

:D
 
Poslednja izmena:

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Meni se svidjaju oba, i Grafit i Primo, sad je Phanteks izbacio i belu verziju Primoa, da mogu sad da biram izmedju ta 2 kucista tesko bi se odlucio, jer volim crno-belu kombinaciju i oba su mi super. :balavim:
Ja i dalje ne mogu da verujem da takve argumente slusam od osobe koja profesionalno radi posao koji radi... Ja sam blago sokiran, iskreno da ti kazem. Jel to ona fora "i da imam para nebi kupio"? Kuciste ima svoju namenu, svako ga ima.... imas problem sa velicinom? Sklopi sebi itx sistem. Ali taj sistem ne moze biti mocan kao ono sto mozes da napakujes u Phanteks, ali on nebi bio mobilan kao Itx masina.... vidis, za svako dobro ima jedno lose, zavisi sta kome treba, za koju namenu...
Ja sad necu mnogo dalje ulaziti u raspravu oko toga jer je ovo i of topik i na neki nacin moze prerasti u svadju pa da ne zavrsi onako kako je zavrsilo u raspravi oko FD Define XL R2...
Dobro ti pises, dobri su ti reviewi, ali nisu savrseni, i ne moraju da budu, dosta je da budu informativni. Mada sam ja uvek vise za video review kada je kuciste u pitanju.
Tvoji kriterijumi umeju biti veoma cudni, to se najbolje vidi u testovima ThermalTake kucista, koja stalno kupe raznorazne nagrade i odu nahvaljena sa testa a to ne zasluzuju... Posto su ovde svi kao neki entuzijasti i jure samo najkvalitetni besan hardwer, pa ljudi valjda znaju da je TT nula u takvom svetu, nebitna marka... I ja se slazem sa tim, jer su stvarno grozni, od izgleda i dizajna kucista pa do kvaliteta izrade, funkcionalnost je tu negde ali i to cesto zafali.
Ono sto mi najvise ide na zivce, a ice i dalje je kad procitam super tekst, u kome su do detalja navedene sve vrline i mane kucista, i kad to kuciste dobije nerealnu nagradnu na kraju, a te nagrade uvek izgledaju kao da autor teksta nije video kolika je cena kucista pre nego sto je napisao zakljucnu rec.
Ja imam jos gomilu stvari da kazem, da konkretne primere navedem ako treba, a treba sigurno... Ja stvarno ne mogu sad vise da pisem. Em sa umoran em ne smem da se upustam u ozbiljniju raspravu jer znam kako to moze da zavrsi. Za sad nek ostane na ovome. Sa moje strane ovo je poslednji post na temu Phanteksa i tvoje strucnosti/kriterijuma. Ali obecavam da cu od sad svaki novi review kucista koji ti radis detaljno procitati i analizirati, izneti svoje opsirno misljenje sta je uradjeno dobro, sta lose, sta fali... Pa onda ti izneses svoje protiv argumente, drugi ljudi isto iznesu misljenje, i to je to. Stvarno ne zelim da ulazim u nikakve rasprave za koje znam da ce prerasti u masovnu svadju, vec 10-ti put to kazem, jer to ne zelim. A narocito ne zelim da me neko ***e u mozak kad znam da sam u pravu.
Odo sad da pustim muzku i legnem. :wave:
 
Poslednja izmena:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Meni se svidjaju oba, i Grafit i Primo, sad je Phanteks izbacio i belu verziju Primoa, da mogu sad da biram izmedju ta 2 kucista tesko bi se odlucio, jer volim crno-belu kombinaciju i oba su mi super. :balavim:
Ja i dalje ne mogu da verujem da takve argumente slusam od osobe koja profesionalno radi posao koji radi... Ja sam blago sokiran, iskreno da ti kazem. Jel to ona fora "i da imam para nebi kupio"? Kuciste ima svoju namenu, svako ga ima.... imas problem sa velicinom? Sklopi sebi itx sistem. Ali taj sistem ne moze biti mocan kao ono sto mozes da napakujes u Phanteks, ali on nebi bio mobilan kao Itx masina.... vidis, za svako dobro ima jedno lose, zavisi sta kome treba, za koju namenu...
Ja sad necu mnogo dalje ulaziti u raspravu oko toga jer je ovo i of topik i na neki nacin moze prerasti u svadju pa da ne zavrsi onako kako je zavrsilo u raspravi oko FD Define XL R2...
Dobro ti pises, dobri su ti reviewi, ali nisu savrseni, i ne moraju da budu, dosta je da budu informativni. Mada sam ja uvek vise za video review kada je kuciste u pitanju.
Tvoji kriterijumi umeju biti veoma cudni, to se najbolje vidi u testovima ThermalTake kucista, koja stalno kupe raznorazne nagrade i odu nahvaljena sa testa a to ne zasluzuju... Posto su ovde svi kao neki entuzijasti i jure samo najkvalitetni besan hardwer, pa ljudi valjda znaju da je TT nula u takvom svetu, nebitna marka... I ja se slazem sa tim, jer su stvarno grozni, od izgleda i dizajna kucista pa do kvaliteta izrade, funkcionalnost je tu negde ali i to cesto zafali.
Ono sto mi najvise ide na zivce, a ice i dalje je kad procitam super tekst, u kome su do detalja navedene sve vrline i mane kucista, i kad to kuciste dobije nerealnu nagradnu na kraju, a te nagrade uvek izgledaju kao da autor teksta nije video kolika je cena kucista pre nego sto je napisao zakljucnu rec.
Ja imam jos gomilu stvari da kazem, da konkretne primere navedem ako treba, a treba sigurno... Ja stvarno ne mogu sad vise da pisem. Em sa umoran em ne smem da se upustam u ozbiljniju raspravu jer znam kako to moze da zavrsi. Za sad nek ostane na ovome. Sa moje strane ovo je poslednji post na temu Phanteksa i tvoje strucnosti/kriterijuma. Ali obecavam da cu od sad svaki novi review kucista koji ti radis detaljno procitati i analizirati, izneti svoje opsirno misljenje sta je uradjeno dobro, sta lose, sta fali... Pa onda ti izneses svoje protiv argumente, drugi ljudi isto iznesu misljenje, i to je to. Stvarno ne zelim da ulazim u nikakve rasprave za koje znam da ce prerasti u masovnu svadju, jer to ne zelim. A narocito ne zelim da me neko ***e u mozak kad znam da sam u pravu.
Odo sad da pustim muzku i legnem. :wave:
Pošto ovde nije reč o "mojim review"-ovima, taj deo ću potpuno zabići. Ako imaš neke primedbe/svoja zapažanja, napiši to u temi za određeno kućište/test.

Ako misliš da se moja "stručnost" može dovesti u pitanje (kao neko ko nikad nije sklapao vodeno), pogledaj klip koji sam ostavio. Mišljenje lika koji se veoma ozbiljno bavi sa vodenim hlađenjem. Pogledaj od istih tih likova i review za kućište. Čovek više puta ponavlja kako ga dizajn podseća na Level 10. Slučajnost? Meni je drago što mi nije bilo teško naći neke ljude na netu (sa 35000 pregleda) koji se slažu samnom. :)
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.850
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Benč tabla je benč tabla :D
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.850
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
A moze i tako ;)
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.850
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ


In progress :D


:P
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
:focus: :p
:troll:
Dakle Steam? Ocemo otvarati neku temu u kojoj bi diskutovali samo o napredku kucista? Novim idejama i mogucnostima, itd...?
 

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Udri. :)

Ali čisto da se vratimo na Phanteks-a... ne treba mešati ono što ja napišem na forumu kao iz svog ugla sa onim što napišem u ime PCAXE redakcije. :)
Da je Ethnoo bio na testu, dobio bi ultra nagrade jer je vrh u svojoj klasi... to što meni uopšte ne diže suknju i smatram da nije dovoljno inovativan
za "kućište godine" nagradu je druga stvar.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Ja bi jos juce otvorio da mogu da smislim ime za temu i kako da je zapocnem. Ajde ti, iskusni si. ;)
I ako neko moze da otvori anketu u kojoj bi clanovi foruma glasali za kuciste godine.
 
Poslednja izmena:

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Bolje ista nego nista, ali treba prosiriti temu tako sto bi predlagali kakve bi standarde/inovacije trebalo uvesti.
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
danas vidim svi zivi izbacili revjue na yt za ovo kuciste, i bas nesto razmisljam - jeste napucano i do j, al ne bi dao vise od 15, do max 17k...

i onda vidim sad ovu temu, i cene u prvom postu, sto bi kod nas trebalo da bude 16.5k belo, sto znaci da bi bilo u mom rangu kad bi sad mogo da pljunem tolku kintu za kuciste, ali znajuci nase prodavnice, nema sanse da bude ispod 20k...
 

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
3.005
Rezultat reagovanja
772
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i9-10900F | Cryorig C7
Motherboard:
ASRock Z590M-ITX/ax
RAM:
16GB 3200MHz Vengeance LPX
VGA & cooler:
Zotac GTX 1070
Display:
Dell U2722DE (27" QHD IPS)
HDD:
1TB Samsung 970 EVO Plus
Sound:
Focusrite Scarlett 2i2 | Presonus Eris 3.5 | AKG K550 | SMSL iDEA
Case:
Lian-Li A4-H2O X4
PSU:
Corsair SF750
Mice & keyboard:
MX Master 2S & Thor 300 TKL
Other:
ThinkPad T580 (i5-8250U, 24GB DDR4, 256GB M.2, Intel UHD 620)
Vrlo verovatno da ce kod nas biti preko 20k obzirom da 600T drze na tu cifru.

Jbg, Corsair je preskup kod nas pa sam resio da uzmem FD Define XL R2, samo da legnu obe plate i narucujem isti.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
TTL i ovi Kanadjani najbolji revieweri na netu. Sad se probudih i taman da uzivam u gledanju ovog pre sexy kucista. :D:balavim:

@Bor1s imas uputstvo kako da zakacis youtube klip na sajt da se vidi cela slika. ;) http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=7031
Sad da se bacim na gledanje i citanje reviwa i da zalim sto ga necu moci kupiti. :d
 

Bor1s

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruka
1.276
Rezultat reagovanja
67
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 4770K / NZXT Kraken X62
Motherboard:
ASUS Maximus VII Ranger
RAM:
16GB (2x8GB) 2400MHz HyperX Beast
VGA & cooler:
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
Display:
Dell UP2716D 27''
HDD:
Samsung 850 Evo 250GB / Samsung 850 Evo 500GB / WD Green 2TB
Sound:
ROG SupremeFX / Objective2 AMP+DAC / AKG K612 Pro / Beyerdynamic DT880 600 Ohm Edition
Case:
Fractal Design Define R5
PSU:
SeaSonic X-850 850W
Optical drives:
Asus neki
Mice & keyboard:
CM Storm Quickfire Ultimate / Logitech G400s
Internet:
Optika 30 Mbit/s
OS & Browser:
Win 8.1 Pro / Chrome
@Zombi
Hvala na linku, nikako mi nije bilo jasno zbog cega nece da radi kad kliknem na YT ikonicu.

p.s. TTL ga objasni nadaleko i nasiroko, imas osjecaj da sam rastavljas kuciste. A i brutalno je iskren.
 
Vrh