• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    @DuleeS A konkretno odakle odavde mislis?!
  2. Dexter013

    Mod-CoolerMaster-Elite-331

    Ok ako vec imas, ali eto cisto da probas za sledeci put.
  3. Dexter013

    GTX 570 GLH

    270 moze sa ili bez X u CF, milina.
  4. Dexter013

    Čišćenje računara - kompresor, koji?

    Zanima me kako cistite perdnju masku i filtere / mrezice za vetilatore koji se ne skidaju generalno bez rasturanja, sa cetkicama i usisivacem, jedino ako rasturite ceo komp na delove, a to mi ne pada na pamet da radim, prvise posla i vremena ode. Ovako gotovo za 40 sekundi sve bukvalno. A...
  5. Dexter013

    PS4

    Mozda je stvarno mislio oktobra, ali 2014 ili mozda 2015 :)
  6. Dexter013

    Mod-CoolerMaster-Elite-331

    Mali predlog, idi na staklo umesto pleksija, razlika u ceni je mizerna a mnogo teze se vide tj. uopste tesko nastaju ogrebotine u odnosu na pleksi. Kod mene je malko zatamnljeno staklo, nikad vise pleksi.
  7. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    @Milos Da ne davimo mnogo posto sve ima garanciju i staro je samo par meseci, na cene novih komponenti skini 15/20% Ako neko uzme ceo racunar komplet, stavi 25% do max 30% popust u ondosu na nove komponente.
  8. Dexter013

    Smešne Slike [2013]

    @Zoni HAHAHAHAHA! :rotf: Ne daj boze da je pomerila auto malo blize...
  9. Dexter013

    DDR4 stize!

    @drfedja Ja se apsolutno slazem sa tobom, a nisam mislio sad odmah bukvalno da se uzimaju ddr4 platforme nego kad amd i intel izbace svoje procesore koji ce raditi sa ddr4 ramom naravno.
  10. Dexter013

    Koji monitor?

    Ja se takodje igram na 42 inca full hd telvizoru, dakle tu velicinu slike i svega na ekranu tj. takvu zabavu i dozivljaj, ne moze da zameni najbesniji monitor ips led milf... od realno pisljivih 27 inca (kad se uporedi sa skoro duplo vecim tv-om)
  11. Dexter013

    Mod-CoolerMaster-Elite-331

    Dobrodosao covek, a vidim banuo si na forum isto kao i ja. Prva tema pa neko modovanje :) Aj cekamo dalje slike.
  12. Dexter013

    A stupid product, no one buy it

    Ako je rec o gejmingu onda je skroz u pravu. Ako se gleda van toga onda se slazem sa tobom Dule. Ali moja nek aprocena je: 60% ljudi uzmima graficku samo da im baca sliku + povremeni laksi gaming 30% samo za gaming 10% za rad ili nesto trece...
  13. Dexter013

    Assassin's Creed IV: Black Flag

    Da i kod mene ga zakuca na 30, a u msi afterburneru se ogranicim na 60, cisto da ne silujem graficku bez potrebe. Za one koji ne znaju, Ubrzajte na 01:50 : 1CvoHXzaHKY
  14. Dexter013

    Koji monitor?

    @soRaja Velicina ekrana je na strani TV-a sto se tice odnosa i cene. Monitor ima malo kvalitetniju sliku sto se tice ostrine i samog prikaza ali nista drasticno. Sve ostalo manje vise isto. Uzmi 32 inca tv digitalan full hd i uzivaj, tako bi ja bar uradio da sam na tvom mestu.
  15. Dexter013

    Sapphire Radeon R9 270X Crossfire test

    +1 za 270 CF ili 270X CF
  16. Dexter013

    Kupovina LCD televizora - pitanja i par saveta

    Odlican tv za taj novac, uzivaj i nek te sluzi u zdravlju!
  17. Dexter013

    Zamena za Winamp

    @fanta Brz lak za koriscenje jednostavan ne jede resurse navika. jbg :)
  18. Dexter013

    tiho napajanje

    @dzux Ja sam imao godinu dana gtx 260 i atlon II x4 zatim jos godinu dana gtx 470 i pehnom II x6 Nikad zujalo, nikad problem sa napajanjem... Kasnije prebacen kod zene u masinu, Atlon IIx4 i 6870 izbio osigurac dok je komp bio upaljen i crklo, ali nista sa sobom nije povuklo. Nikakvo zujanje...
  19. Dexter013

    ASUS ROG MARS 760 pictured

    @Fanta i Roberto Uvek ima nvidija/asus fanatika koji ce ovo kupovati...
  20. Dexter013

    Zamena za Winamp

    Ja jos uvek nisam naisao na nijedan razlog da ne koristim winamp :)
Vrh