Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Zanima me kako cistite perdnju masku i filtere / mrezice za vetilatore koji se ne skidaju generalno bez rasturanja,
sa cetkicama i usisivacem, jedino ako rasturite ceo komp na delove,
a to mi ne pada na pamet da radim, prvise posla i vremena ode.
Ovako gotovo za 40 sekundi sve bukvalno.
A...
Mali predlog, idi na staklo umesto pleksija, razlika u ceni je mizerna
a mnogo teze se vide tj. uopste tesko nastaju ogrebotine u odnosu na pleksi.
Kod mene je malko zatamnljeno staklo, nikad vise pleksi.
@Milos
Da ne davimo mnogo posto sve ima garanciju i staro je samo par meseci,
na cene novih komponenti skini 15/20%
Ako neko uzme ceo racunar komplet,
stavi 25% do max 30% popust u ondosu na nove komponente.
@drfedja
Ja se apsolutno slazem sa tobom,
a nisam mislio sad odmah bukvalno da se uzimaju ddr4 platforme
nego kad amd i intel izbace svoje procesore koji ce raditi sa ddr4 ramom naravno.
Ja se takodje igram na 42 inca full hd telvizoru,
dakle tu velicinu slike i svega na ekranu tj. takvu zabavu i dozivljaj,
ne moze da zameni najbesniji monitor ips led milf... od realno pisljivih 27 inca (kad se uporedi sa skoro duplo vecim tv-om)
Ako je rec o gejmingu onda je skroz u pravu.
Ako se gleda van toga onda se slazem sa tobom Dule.
Ali moja nek aprocena je:
60% ljudi uzmima graficku samo da im baca sliku + povremeni laksi gaming
30% samo za gaming
10% za rad ili nesto trece...
Da i kod mene ga zakuca na 30, a u msi afterburneru se ogranicim na 60, cisto da ne silujem graficku bez potrebe.
Za one koji ne znaju, Ubrzajte na 01:50 :
1CvoHXzaHKY
@soRaja
Velicina ekrana je na strani TV-a sto se tice odnosa i cene.
Monitor ima malo kvalitetniju sliku sto se tice ostrine i samog prikaza ali nista drasticno.
Sve ostalo manje vise isto.
Uzmi 32 inca tv
digitalan
full hd i uzivaj,
tako bi ja bar uradio da sam na tvom mestu.
@dzux
Ja sam imao godinu dana gtx 260 i atlon II x4
zatim jos godinu dana gtx 470 i pehnom II x6
Nikad zujalo, nikad problem sa napajanjem...
Kasnije prebacen kod zene u masinu, Atlon IIx4 i 6870
izbio osigurac dok je komp bio upaljen i crklo, ali nista sa sobom nije povuklo.
Nikakvo zujanje...