Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne znam na kojim detaljima igas,
ali ako ih malo povecas definitivno izgleda veoma mokar kad izadje iz vode...
Sta ce ti realnost? Poenta je da je zabavno zar ne?
Ubijas 30 ljudi odjednom bez problema, seku te macem ali se magicno sam od sebe lecis kad si u senu
skaces sa 15 metara i ne...
Original ne mozes da skines njega moras da platis,
a imas narodne verzije koje isti posao rade, gde god hoces na internetu, javi se na pm ako se ne snadjes.
Da li ti umes da narezes uopste butabilni disk/dvd
ili da podesis fleshku/bios da butuje instalaciju sa nje?
Meni je to tako iritirajuce u svim modernim fps igrama da je to strasno,
aj borderlands i bioshock imas barem kao neki shtit pa onda health bar.
Ali ove igre sto idu na koliku toliku realnost tipa bf i cod,
magicno lecenje iza kutije na 5 sekundi i slicno je mega glupost
a taj sindrom imaju...
Majko moja,
pa na recimo malo manjoj rezoluciji tipa 1600x900
ce da tera na medijum detaljima uglavnom
+ po nesto na low ili off na 55/60 frejmova?!
Extra!
Pa gde si, odakle si?
Ima valjda i neko u tvojoj okolini ako nema vec u tvom mestu ko se bavi servisom malo ozbiljnije.
Inace posto si bas uporan
popravka tog teskog shajzeta koje je oj ha prevazidjeno i matoro
ce te izadje maltene skuplje nego da kupis glanc novu fm2 plocu...
Gurnuo je serpu sa sporeta i odlucio da ostane na ringli,
a da nije mozda slucajno poceo da se topi pa nije mogao da ode sa ringle? :)
Ovakvim musterijama u slucaju da ovo nije novinarska patka
samo navuces kosulju sa rukavima pozadi ne das im novac nazad niti im das drugi proizvod naravno...
Proslo je nedelju dana, valjda ga je odneo negde,
a bilo bi lepo da nam javi sta je bilo, kako i gde je popravljeno i za koju cifru.
To shajze sa strujom moze svakome da se desi pa bi informacija iz ovog slucaja dobro dosla svima.
Bogme sad ima jos svasta ponesto...
COD poslednji zavrsavam pri kraju sam na onom vozu.
Po meni ovo je nista posebno
bolja igra tj. mnogo vise sam se zabavio i uzivao u recimo poslednjem call oh juarez.
Kratke su jako misije, od po 10 max 15 minuta u kojima imas 3 napucavanja - 3 pracenja...
Svi vole hardver i graficke a niko nista ne igra... :)
Pazario sam preko noci narodnu veriju i mini test za 1 minut da vidim kako radi.
Podesio sam sve na max sem AA koj gasim na full hd,
i igra ima maltene zakucanih 30 fps-a (meni neprihvatljivo naravno)
Prvo sto sam ugasio je ambient...