• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. L

    nVIDIA GTX 4xx oficijalni topic

    Galaxy GTX 470 GC. Stvarno ne znam sta da mislim za ovo ali deo sa chetkicom .... :D Makar bolje hladi. Vise detalja na: http://vr-zone.com/articles/non-reference-and-factory-overclocked-first-looks-at-the-galaxy-geforce-gtx-470/9048-1.html
  2. L

    Smesne slike [2010]

    :D
  3. L

    izbor SSD

    Evo nesto razmisljam, ako kupim novu graficku dobicu koliko? 20-30% ubrzanja? Ako pak zamenim HDD jednim SSD-om, dobicu, sto ti kazes, wow efekat. E sad, nekako je uvek lakse da izdvojim 300e za graficku nego za storage iako nema logike.
  4. L

    Mozilla Thunderbird

    Mozilla Thunderbird 3.1 beta 2 "Lanikai" Vise detalja ovde: http://www.mozillamessaging.com/en-US/thunderbird/3.1b2/releasenotes/
  5. L

    Djordje

    Srecan rodjendan i da batalis cigarete :)
  6. L

    izbor SSD

    Evo kako ja gledam na celu pricu: storage je najsporija komponenta u celom sistemu a brzine nikada dosta. Recimo hdd-ovi realno nisu mnogo napredovali u poslednjih 20 godina (osim po kapacitetu), dok su sve ostale komponente napredovale vrtoglavo. Moj prvi PC je imao Conner IDE disk od 42 MB...
  7. L

    NVIDIA Inspector

    Zanimljiv alat. Aktuelna verzija je 1.7. Download Vise detalja ovde: http://blog.orbmu2k.de/tools/nvidia-inspector-tool
  8. L

    Automobili

    Novi muzicki instrument: cV-O4RWcSHM GT3-RS vs 458 http://www.evo.co.uk/videos/supercarvideos/251455/ferrari_458_italia_v_porsche_911_gt3_rs.html http://www.evo.co.uk/videos/supercarvideos/251458/ferrari_458_italia_v_porsche_911_gt3_rs.html
  9. L

    Firefox

    Firefox 3.6.4 Build 3 Final se ocekuje 13.5.2010.
  10. L

    Graficka ATI karta do 250eura ?

    Evo malo sam pogledao po netu sve sto ima veze sa MSI 5850 Frozr II i postoji jedan problem ali to je bitno samo ako te interesuje overclock. Naime, MSI tvrdi da napon moze da ide na 1.3V a u praksi moze maksimalno 1.15V iz MSI Afterburner-a. Cisto poredjenja radi, Asus 5850 koji ima referentni...
  11. L

    Graficka ATI karta do 250eura ?

    Hmmm, ovaj MSI je kvalitetniji. U samoj izradi su koriscene military class komponente (i prevodu, izdrzljivije). Kartica koristi solidstate chokes koji ne ispustaju nikakav zvuk. Ako planiras overclock, ovo je odlicna kartica. Da sam na tvom mestu, uzeo bih MSI.
  12. L

    nVIDIA GTX 4xx oficijalni topic

    GTX480 4-way SLI + GA-X58-UD9: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=4374139
  13. L

    Memtest86+

    Memtest86+ 4.10 *** Enhancements in v4.10 : *** * New Features o Added support for Core i7 Extreme CPU (32nm) o Added support for Core i5/i3 (32 nm) o Added support for Pentium Gxxxx (32 mn) o Added support for Westmere-based...
  14. L

    ATi Catalyst diskusija

    ATI Stream SDK 2.1 http://developer.amd.com/gpu/ATIStreamSDK/Pages/default.aspx#five11
  15. L

    AMD Thuban

    Na kraju, evo rezultata iz finske: http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=4371680&postcount=145
  16. L

    3D Mark Vantage-Performance

    O'sh sa fizikom :)
  17. L

    AMD Thuban

    OC sesija se nastavlja, na redu je Finska (SF3D, Macci, Sampsa). Stream bi trebalo da bude ziv u 20h po nasem vremenu: http://www.livestream.com/amdblackops http://www.livestream.com/teamfinland
  18. L

    AMD Thuban

    Postoji kompajer koji AMD razvija, baziran na GCC ali koliko vidim nema podrske za Windows jos: http://developer.amd.com/cpu/open64/Pages/default.aspx A vec se pominje podrska i za Bulldozer: http://citavia.blog.de/2010/04/30/bulldozer-will-be-version-1-and-other-info-8484302/
  19. L

    ATi Catalyst diskusija

    Pre nego sto probas, probaj da skines novi MPCHC: http://xvidvideo.ru/media-player-classic-home-cinema-x86-x64/media-player-classic-homecinema-x86-x64-svn-1824.html a evo i zasto: EDIT: Izasao je i novi DXVA Checker: http://bluesky23.hp.infoseek.co.jp/en/index.html#DXVAChecker Postoji...
  20. L

    AMD Thuban

    Hm, da se priblizi - da. Da potuche, tesko. Za to ce trebati nesto jace tipa Bulldozer. Voleo bih da uporedim moj i7-860 na 4GHz vs X6 na 4GHz, ako neko uskoro nabavi mogli bi da provrtimo neke testove.
Vrh