Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
To je rekao, ako se ne varam, Enzo Ferrari.
Semafor2semafor je prioritetniji, zato nisi ni video.
http://www.pcaxe.com/forum/showpost.php?p=82824&postcount=2198
Danas u 15:00 pocinje 24h Le Mans-a. Prenos pocinje u 14:45 ne Eurosport International. U 11:00 bi trebala da pocne revijalna trka, ako se ne varam, u pitajnu je Grupa C.
PWtCklcYy8s
3ZoN3FwUR3I
Semafor2semafor :)
Turbo-dizel motor, iako ima monstruozni obrtni moment ne moze tek tako da ima i veliku snagu. Snaga motora je dirketno vezana za obrtni moment i broj obrtaja motora i to tako da proporcionalno zavisi od obe velicine. Uprosceno snaga = obrtni moment x broj obrtaja. Imas...
Prva kvalifikaciona sesija zavrsena. Pezo brutalno brz. Najbrze vreme postignuto je 3:19.711, vozeno nocu :)
Evo kako to izgleda:
pLWcKrymWE4
wF55HDb2bdI
P.S. Suska se da Pezo ima 750KS i nekih 1500Nm max torka.
Ljubitelji auto-sporta, obratite paznju na sledecih 5 dana. Pocinje 24h Le Mans-a. Sutra krecu kvalifikacije. Prenos ce biti pokriven celih 24h na Eurosport-u International i Eurosport-u 2. TV raspored imate ovde:
http://tv.eurosport.com/tvschedule.shtml
Malo detalja u vezi ove trke...
@mistix
Program ne meri taj deo. Da meri ja bih imao grozno vreme posto imam RAID (prethodno se inicijalizuje AHCI BIOS pa tek onda RAID). Merio sam stopericom, grubo receno program meri trenutak kad se ispise Starting windows do trenutka kada se on pokrene. OK, ne daje realno vreme od kada...